lipa trka u svakom slučaju, a pogotovo kad je dotičnome pukla guma......

22. listopada 2006. u 21:38
maki_5555 je napisao/la:
kakvu je SCHUMI
Vidi cijeli citat

Ono šta je napravio Sumi startao sa 10. mjesta, došao na 7. shebe ga Fisichela(guma), padne na posljednje mjesto i za 5 krugova skine prednost Masse od 71 sekunde na 44 sekunde, osvoji 4 mjesto. To Alonso još dugo nebude napravio. Da mu Fisiko nije shebao gumu osvojio bi Brazil!!!
Pristupio: 20.10.2006.
Poruka: 2.260
22. listopada 2006. u 22:04
Slažem se sa Shortyem, Schumacher je odvozio fantastičnu utrku i dokazao da je Alonso ku**c za njega!!! Da ga prokleti Fisicella nije sj**o, sigurno bi pobjedio a onda bi i Ferrari pobjedio u konstruktorima!!!
U svakom slučaju BRAVO za velikog Michaela Schumachera!!
Pristupio: 18.07.2006.
Poruka: 2.589
22. listopada 2006. u 22:06

Shorty 0018 je napisao/la:

Ono ąta je napravio Sumi startao sa 10. mjesta, doąao na 7. shebe ga Fisichela(guma), padne na posljednje mjesto i za 5 krugova skine prednost Masse od 71 sekunde na 44 sekunde, osvoji 4 mjesto. To Alonso joą dugo nebude napravio. Da mu Fisiko nije shebao gumu osvojio bi Brazil!!!

22. listopada 2006. u 22:25
LEgenda nema sta! Alonso ima samo 25 ili 26 godina, tako da moze dostici i prestici Sumija. Mada za mene Sumi je jedini i neponovljivi!
Pristupio: 02.01.2006.
Poruka: 925
22. listopada 2006. u 22:44

Samo se nadam da ovo nije zbogom od Michaela, vec dovidenja. Trebal je jos iducu sezonu odvozit, rasturat sve i otic u penziju.

Davorinho je napisao/la:

Trebao je otići prije dvije godine i tako bi ono baš otišao kao legenda. Ovako je dozvolio da ga oni kojima može biti otac "deru".

sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Pristupio: 09.02.2004.
Poruka: 1.851
22. listopada 2006. u 23:43

provokator je napisao/la:
Evo smradu pukla guma!!!   Kakav kraj karijere!

i ja kažen...a fala bogu da je završija i taj cirkus(oktanski)...u toj formuli nikad za nikoga nisam navija(doduše bija mi je hakinen drag a od novih montoya ali on je neefikasan) nego san uvik bija protiv šumahera. nikad mu neću zaboravit namjerno udaranje damona hilla i žaka vilneva

Pristupio: 31.01.2006.
Poruka: 5.572
22. listopada 2006. u 23:51
, najjaci ste, najbolji vozac svih vremena, a vi jadni pokusavate da mu to osporite, na ovaj ili onaj nacin..

Pa prije dvije sezone je dobio 8-9 uzastopnih trka...nisu li se zbog njega mjenjala pravila ?..aaa, nije bilo zanimljivo gledati kako Schumi leti ?..Postala formula dosadna ?????