Znači sutra trebamo dobiti ili barem osvojiti 2 seta protiv Nizozemske?
Pristupio: 10.01.2014.
Poruka: 1.737
24. svibnja 2014. u 19:28
Katastrofa jednom rječju, otpisani Crnogorci koje smo u gostima tukli, ovdje okreću 19-23 u 3. setu, a izgubit takav set ne može izbrisat ni činjenica da kod 21-23 za hrvatsku crnogorski igrač u bloku praktički ostavio prst u mreži i suci ne sviraju ništa i dobivaju taj poen Crnogorci kasnije i set.  Ne znam šta reći još, imali smo priliku, a sumnjam da će Nizozemci sutra ispustit Euro iz ruku.
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.014
24. svibnja 2014. u 19:45
Ne kužim baš pravila sa bodovima. Naši imaju 12 boda Nizozemci 7, znači one će dobiti (trenutno) slabašne Rumunje, onda imaju 10 boda, i ako nas dobiju u 3 ili četiri seta, onda imaju 13 i idu dalje, ako nas dobiju u 5 seta, imaju 12 boda i oni. Značii onda idemo mi dalje , jer imamo bolji omjer seta. Naši su prosuli stečeno jućer kad su samo dobili dva boda protiv Rumunjske (5 seta), i danas u tom trećem setu kad su izgubili vrijednu prednost i darivali Crnogorcima cjeli momentum. Htio sam gore reći da naši igraju kao da im sutra dva seta dosta. A to je vrlo riskantno. Nadam se da nisam pogriješio računicu.
24. svibnja 2014. u 20:01
Naši imaju 12 bodova, danas smo dobili 1 bod za osvojena 2 seta. Idemo izravno ako danas Rumunji osvoje 2 seta ili ako mi osvojimo 2 seta protiv Nizozemske, ukoliko izgubimo 3-0 ili 3-1 i Nizozemci ne izgube 2 seta danas protiv Rumunjske idemo u playoff.
[uredio Mario. - 24. svibnja 2014. u 20:04]
narada108
narada108
24. svibnja 2014. u 20:09
U stvari su si naši znatno otežali posao, nije realno da će Rumunjii dobiti dva seta, tako da je sutra manje više finale, a do toga uopće nije trebalo doći. Na žalost, ova ekipa ima problem sa mentalitetom u završnici turnira. Šteta, jer je novi trener znatno podigao razinu.
narada108
narada108
24. svibnja 2014. u 21:29
Rumunji su dobili prva dva seta!! Nešto se ovo najavilo jer su narančasti izgubili od Crne Gore jućer. Nečuveno! Znači da bi trebali biti kvalificirani mi jer Nizozemci mogu max. do 12 bodova, a mi idemo dalje zbog boljeg omjera u setovima.
[uredio narada108 - 24. svibnja 2014. u 23:06]
Mario.
Mario.
Poruka: 874
24. svibnja 2014. u 21:38
Rumunji dobili 3-0, čestitke našima na izborenom europskom prvenstvu.
narada108
narada108
24. svibnja 2014. u 21:55
Super, svaka čast, malo je bilo traljavo od naših na ovom turniru gdje su malo mogli promovirati odbojku (ili vraćati publiku u dvorane), ali su maksimalno odigrali u Podgorici.
25. svibnja 2014. u 00:51
Pa pošto su nam Rumunji jako puno pomogli bio bi red da i mi njima vratimo sutra pobjedom, da barem izbore playoff.