Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 23.990
23. srpnja 2023. u 18:34

nase kadetkinje , U17, su napravili povijesni uspjeh, bronca na EP-u, nikad do sad videno, nakon poraza od Turkinja jucer, danas protiv jakih Grkinja 3:1....bilo je tjesno, rezultati setova sve govore, ali u 4.setu, kod 2:1 za nase su Grkinje valjda pukle i bilo je 25:10. bravo

prvakinje na kraju Talijanke,3:1 protiv Turske, dakle finale su igrale ekipe koje su bile druge u grupi, al izbacili su jucer neporazenu Grcku i Hrvatsku, i to je sport

[uredio narada108 - 27. srpnja 2023. u 20:16]
narada108
narada108
01. kolovoza 2023. u 19:32

igra se junijorsko (U19) svjetsko prvenstvo za cure u Hrvatskoj i Madarskoj, nase igraju kao domacin, inace se ne bi kvalificirale, jer su prosle godine, na EP-u za U17 koje vazi za kvalifikacijoni turnir, bile samo 9...Zato treba uzet pobjedu u prvom kolu protiv broncane ekipe Njemacke sa tog EP-a, sa 3:0 kao senzaciju (one su prosle godine bas dobile nasu U17 u grupi sa 3:0)

inace zadjni put kad su se nase sportski kvalificirale je bilo na SP U18 2005, a onda smo bili 6. na kraju

[uredio narada108 - 01. kolovoza 2023. u 19:46]
narada108
narada108
02. kolovoza 2023. u 21:32

danasnja utakmice nije bilo, jer nema ekipa Nigerije, i sve utakmice s njima se upisu drugima kao 3boda i 3:o seta, dakle dan odmor, sutra igramo protiv Puerto Rica koja je vec glatko izgubila dvije utakmice, ma da protiv jake Turski i DomRepa, ako pobjedimo sa tri boda, maksimalno smo si povecali sanse za sjajan uspjeh

narada108
narada108
03. kolovoza 2023. u 21:26

nase cure su dobili Porto Riko, 3:1, nakon 0:1 su nase preokrenule, tako da je prolaz u 1/8 finale skoro pa osiguran...sa Njemackom i P.R. smo dobili ekipa koje su na renkingu dosta ispred nas tako da je to sad vec uspjeh...a posto se igra u Osijeku, valjda za motiv i motivaciju se ne treba bojati...ako sam dobro skontao sustav onda se krizimo sa grupom A i u mogucem osmini finala mogli bi igrati protiv ili Madarsku, Argentinu, Egipat, a trebalo bi izbjeci valjda najjacu ekipu Kinu. tako da cure jos moraju dat gas protiv Turske i DomRep

narada108
narada108
05. kolovoza 2023. u 20:29

i 4.utakmica je pobjeda, pale su cure iz DomRepa 3:1, s time smo sigurni u osmini finala, idemo ili iz druge ili iz prve pozicije, to cemo znat sutra kad se igra protiv Turske koja je kao mi jos bez poraza

07. kolovoza 2023. u 11:14

ocekivano, rekao bih, one nisu izgubile nijedan set, jedan od favorita za medalje, danas igramo protiv Poljske, 3.ekipa grupe D, koja ima 3/2 pobjede vs. porazi, to se moze dobiti!!

Poruka: 793
07. kolovoza 2023. u 20:21

Pobjeda protiv Poljakinja 16:14 u 5. setu!

Poruka: 793

Poljakinje bile veliki favorit na kladionicama, 1.15 koeficijent...

narada108
narada108
07. kolovoza 2023. u 20:53

ocekivano teska utakmica, ludilo, ove cure su strasne, zadnji put smo bili medu top 8 u ovoj kategoriji davne 2005. igramo cetvrtfinale protiv SAD, jos jedne megasile svjetske kosarke, svjetske prvakinje iz 2019 i broncane iz 2021....nadam se da cemo se borit, jedan set bi bio super i onda idemo u poredak za 5.-8. mjesto

[uredio narada108 - 07. kolovoza 2023. u 21:34]