Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 58.833
25. veljače 2012. u 18:54
dobio Wales

jos jedan razlog zasto ragbi tuce nogomet: posljednja minuta, Englezi ocajnicki pokusavaju doci do polaganja, guzva, padaju snopovi igraca u golu Velsana i nije jasno je li lopta dotaknula zemlju ili ne... i sto se desi? Glavni sudac zove TV suca, vijecanje tri minute i na kraju odluka da polaganja nije bilo... reakcija igraca i publike: nema pickaranja, nema uletavanja na teren, nema protestnog harakirija i zgrazanja nad sucevom odlukom, naguravanja suca, a mislim da nisam cuo ni zvizduk, iako se igralo pred 80 000 ljudi...

sudac ima mikrofon, pa svi cuju sto prica igracima i kako obrazlaze svaku svoju odluku

Triple Crown
Kakva utakmica, i kakvo polaganje za pobjedu Walesa.

dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.128
25. veljače 2012. u 19:53
Nisam mogao gledat, šteta, čitam da je bila odlična i uzbudljiva utakmica.
Dakle vjerojatno u zadnjem kolu Vels i Francuska za naslov. Nadam se da će im se Velšani osvetit za kontroverzni poraz na SP.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine

11. ožujka 2012. u 17:54
Engleska dobila na Stade de Franceu. Kakva drama, meni najbolja utakmica ove godine.
Englezi počeli furiozno s dva polaganja i vodstvom 14-0, kasnije dobrom obranom čuvali prednost, Francuzi poentirali samo iz penaltya. Pet minuta prije kraja novo polaganje Engleza za 24-15, ali Francuzi odmah uzvraćaju istom merom i dolaze na 24-22, imaju poslije toga još jedan vrlo opasan napad, ali zaustavljeni su, probali zabit drop goal i promašili.
dr.Damir
dr.Damir
11. ožujka 2012. u 17:59
Vels sad ima sve u svojim rukama. Engleska ima teoretske šanse, ali morali bi razbit Irsku i nadat se da ćeFrancuska koja više nema nikakve šanse isto napravit Velsu na Milleniumu.
ian wright
ian wright
Moderator
11. ožujka 2012. u 19:13
mogu samo zamislit Engleze i komentare na ovu pobjedu: vec su prvaci svijeta 2015, nek im odmah daju pehar, ne mora se ni igrat

ovaj vikend nisam stigao vidjet nista od 6N, morat cu se zadovoljiti sazecima, no gledao sam jucer na mahove susret zapravo trece lige Ceska - Njemacka... poveli Nijemci 15:0, pa uz herojsku borbu preokrenuli Cehi na 17:15 i onda primili polaganje u 78. minuti za konacnih 17:20
Big Mo
Big Mo
Poruka: 606
17. ožujka 2012. u 15:16
Sat 17

Wales v France, Millennium Stadium, Cardiff
Prediction: It's set to rain and France are keen for the Millennium Stadium's roof to be open. If they get their way, expect a slugfest with the visitors' experience telling.

England v Ireland, Twickenham Stadium, London
Prediction: A bruising battle awaits with Ireland's superior experience set to give them the edge against the hosts.