Rezultati pretrage: tekst :D, poredak po datumu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.01.2005.
Poruka: 3.833

prognoza SP

10. svibnja 2006. u 00:08
 

Osmina finala:

(1)

A1  Njemačka   :B2  Švedska

(2)

C1 Argentina:D2 Mehika

(3)

B1 Anglija:A2 Poljska

(4)

D1 Portugalska:C2 Nizozemska

(5)

E1 Italija:F2 Hrvatska

(6)

G1 Francuska:H2 Ukrajina

(7)

F1 Brazil:E2 Češka

(8)

H1 Španjolska:G2 J.Koreja

 

čETVRTFINALE:

(A)

1 Nemčija:2 Argentina

(C)

3 Anglija:4 Nizozemska

(B)

5 Italija:6 Francuska

(D)

7 Brazilija:8 Španjolska

 

Polufinale:

(I)

A Argentina:B Italija

(II)

C Anglija:D Brazilija

 

Za 3. mjesto:

poraženi I Italija:poraženi II Anglija

3. mjesto: Anglija

 

Finale:

pobjednik I Argentina:pobjednikII Brazilija

pobjednik: Brazilija

Keko81
Keko81
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.03.2006.
Poruka: 3.520

prognoza SP

09. svibnja 2006. u 23:36
 

Osmina finala:

(1)

A1______Njemacka____________:B2_________Engleska__________

(2)

C1____Argentina______________:D2_________Meksiko___________

(3)

B1_______Svedska___________:A2_____________Poljska_________

(4)

D1________Portugal__________:C2__________SiCG______________

(5)

E1______Italija_____________:F2_________________Hrvatska____ __

(6)

G1__________Francuska__________:H2________________Spanija___ ____

(7)

F1__________Brazil__________:E2__________Sad_____________

(8)

H1____Ukrajina________________:G2__________Svicarska________ _____

 

čETVRTFINALE:

(A)

1______Njemacka______________:2________Argentina____________ _____

(C)

3_________Svedska___________:4___________Portugal___________ _

(B)

5___Hrvatska___________________:6________Spanjolska_________ ______

(D)

7_________Brazil____________:8_______Svicarska______________ ___

 

Polufinale:

(I)

A___Argentina___________________:B__________Hrvatska________ ______

(II)

C________________Svedska_______:D__________Brazil___________ __

 

Za 3. mjesto:

poraženi I______Argentina__________:poraženi II________Svedska__________

 

Finale:

pobjednik I_______Hrvatska____________:pobjednikII_____Brazil_________ __

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.02.2004.
Poruka: 1.851

prognoza SP

09. svibnja 2006. u 23:28
 

Osmina finala:

(1)

A1  Njemačka   :B2  Engleska

(2)

C1 Nizozemska:D2 Portugal

(3)

B1 Švedska:A2 Poljska

(4)

D1 Meksiko:C2 SiCG

(5)

E1 Sad:F2 Hrvatska

(6)

G1 Francuska:H2 Tunis

(7)

F1 Brazil:E2 Italija

(8)

H1 Španjolska:G2 Švicarska

 

čETVRTFINALE:

(A)

1 Engleska:2 Nizozemska

(C)

3 Švedska:4 Meksiko

(B)

5 Hrvatska:6 Francuska

(D)

7 Italija:8 Španjolska

 

Polufinale:

(I)

A Nizozemska:B Hrvatska

(II)

C Švedska:D Španjolska

 

Za 3. mjesto:

poraženi I Hrvatska:poraženi II Švedska

3. mjesto: HRVATSKA

 

Finale:

pobjednik I Nizozemska:pobjednikII Španjolska

pobjednik: NIZOZEMSKA

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.02.2004.
Poruka: 1.851

prognoza SP

09. svibnja 2006. u 23:18

 Evo nekih tridesetak dana je do početka svjetskog pa sam i ja odlučija napravit nekakvu prognozu tko će biti svjetski nogometni prvak. Igra je prilično jednostavna a pravila su sljedeća:

-za svakog pogođenog osminu finalista dobiva se 10 bodova

-za pogođenog četvrtfinalista 20 bodova

-za pogođenog polufinalista 40 bodova

-za pogođenog finalista 60 bodova

-za pogođenog pobjednika 100 bodova

-za pogođenog pobjednika 3 mjesta 50 bodova

 

Skupine:

A           ;           ;           ;      B           ;           ;           ; C           ;           ; D

Njemačka        &nbs p;         &nbs p;  Engleska        &nbs p;         &nbs p; Argentina        &nb sp;    Meksiko

Kostarika        &nb sp;         &nb sp;   Paragvaj        &nbs p;         &nbs p; O.Bjelokosti         Iran

Poljska          ;           ;      Trinidad i tobago         Si(CG)                 Angola

Ekvador          ;           ;    Švedska          ;           ; Nizozemska       & nbsp;  Portugal

 

E           ;           ;           ; F           ;           ;       G           ;           ;         H

Italija          ;           ; Brazil                     Francuska        &nb sp;       Španjolska

Gana         &n bsp;          Hrvatska        &nbs p;        Švicarska        &nb sp;       Ukrajina

Sad         &nb sp;         &nb sp;  Australija       ;           ; J.Koreja        &nbs p;         Tunis

Češka         & nbsp;        Japan         & nbsp;         & nbsp;  Togo         &n bsp;         &n bsp;  S.Arabija

 

Osmina finala:

(1)

A1__________________:B2___________________

(2)

C1__________________:D2____________________

(3)

B1__________________:A2______________________

(4)

D1__________________:C2________________________

(5)

E1___________________:F2_______________________

(6)

G1____________________:H2_______________________

(7)

F1____________________:E2_______________________

(8)

H1____________________:G2_______________________

 

čETVRTFINALE:

(A)

1____________________:2_________________________

(C)

3_____________________:4_______________________

(B)

5______________________:6_______________________

(D)

7_____________________:8________________________

 

Polufinale:

(I)

A______________________:B________________________

(II)

C_______________________:D_______________________

 

Za 3. mjesto:

poraženi I________________:poraženi II__________________

 

Finale:

pobjednik I___________________:pobjednikII________________

 

izgleda komplicirano ali nije vidit ćete. evo ja ću prvi ispunit pa će vam valjda bit jasnije. uglavnom igra počinje od sad do prve utakmice 09.06. u 18:00 h Njemačka- Kostarika. Sretno. e da i jedan nick može samo jedanput odigrat. ali ako imate više nickova kao npr. rookie samo igrajte. ali ne znam jel ovo pametno jer onda bi ostankiewicz moga jedno 8 puta igrat. uglavnom neka vam to bude na vašoj savjestiza pobjednika su osigurane nagrade

Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.389

Mladi Amerikanci nemaju pojma o zemljpisu

09. svibnja 2006. u 21:44
Mile je napisao/la:

Coito je napisao/la:
ma mene ne èudi ¹to ne mogu naæi ¹to ne nalaze iran i sudan, ni¹t èudno....al brate da svoje savezne dr¾ave ne mogu locirat,d¾izs...zamisli da kod nas ne mogu ubrat splitsko-dalmatinsku na karti?katastrofa...prije par godina je 500-tinjak top-studenata u juesej pisalo test opæeg znanja...preko 30posto njih nije znalo kad je bio graðanski rat u kojem je poginulo vi¹e amera nego u svim ratovima poslije tog zajedno...pitanja su bila multiple choice i odgovori su bili tipa izmeðu 1800-1850, izmeðu 1850-1900...i treæina je fulala...damn...a to su top studenti na najcjenjenijim sveuèili¹tima...od njih 500-tinjak jedan jedini je svih 30-ak pitanja toèno rije¹io...stvarno,zemlja koja bushu i ekipi da dva mandata generalno ne mo¾e bit prepametna...no offense mile al tak je...
Vidi cijeli citat
 

a ajd ti meni reci koji je to bio ozbiljan kandidat u demokratskoj stranci koji bi ugrozio busha? da je bio netko tko je imao malo mozga, bush bi izgubio - onaj Jim Carey ili kako se vec zvao, je bio uzas.

pogledaj malo rezultate anketa kako su zadovoljni s predsjednikom i svim ovim sto se dogadja (irak, terorizam, cijene nafte, etc.)

kad citam neke postove, zvuci mi kao da slusam one neuke novinare sa HRT-a kako blebecu o stvarima o kojima uopce nemaju pojma.

 

Vidi cijeli citat



ma znam ja da demokrati nisu ništ pametniji, isto je i kod nas...biraš manje zlo...samo što smo i mi i vi izabrali ono veće...
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827

Posljednje 38.kolo Serie A , prognoze !

09. svibnja 2006. u 19:09
d je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
 
U ovom kolu pada odluka o prvaku Italije , naime Juveu je dovoljan samo
bod za naslov prvaka , a Milan ujedno sto mora pobjedit Romu na San
Siru mora i ocekivat pobjedu Reggine protiv Juvea koji se igra na
neutralnom terenu (????) , a Reggina bez ikakvog motiva ulazi u tekmu ,
jer ostavrili su svoj zacrtani cilj a to je ostanak u Serie A......
Vidi cijeli citat


u BARI-u
Vidi cijeli citat


Zbog cega u Bariu a ne u Reggo Calabriji ?
BeerHunter
BeerHunter
Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.757

koliko koja repka moze na SP

09. svibnja 2006. u 18:24

 @d

Razgovarao sam jednom sa Zeljkom o tome. Ma znam ja snagu Holandije, ne moras ih "braniti" od mene. A i tada nisu oni bili jaki koliko smo mi bili slabi. Dvije godine ranije ista ta Holandija nas je jedva dobila 2:1 uz promaseni penal Mijatovica.

Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459

koliko koja repka moze na SP

09. svibnja 2006. u 18:19
BeerHunter je napisao/la:
d je napisao/la:
BeerHunter je napisao/la:

d je napisao/la:
beer hunter mozda si procito gornji post polufinale kupa uefa ili LP je neiskustvo a igranje po istocnim ligama je iskustvo? jevrica znam kolko je kiksao jer je branio u vitesseu i morao je otici dragutinovica isto dok je bio u standardu,sve su to fini klubovi,ali minutaza ?krstajic zadnje tekme grijesi ko niko,dobija crvene kartone..nosioci cz i partizana?a znamo kakva je vasa liga jadna ko i nasa shaktora je lani AZ u kupu uefa pregazio u obje tekme;kezman se prekrizi 100 x u 90minuta ...opet kazem iskustvo je osjetiti polufinale LP i kupa uefa sto nijedan igrac sicg nema moj predict-2 razlike
Vidi cijeli citat
á


Ti uporno govoris o istocnim ligama. Ako su Njemacka, Engleska, Italija i Spanija istocne lige onda...Da, nosioci CZ i Partizana. Ili onda hoces da kazes da su Modric i Kranjcar losi igraci?O Krstajicu je suvisno govoriti, jer navijaci Sha;lkea su dovoljno rekli. Kakve veze ima krstenje sa fudbalom?. Ako je ovo stvarno tvoj stav, ne vidim kako ce Hrvatska sa svojim igracima iz zapadnih liga (belgijska vecinom) proci grupu. Mislim da nisi u pravu, ali ok. Dva razlike?Sve je moguce...Cisto sumnjam...I ne bih se bas slozio da SCG igraci nisu osjetili polufinale LP i Kupa UEFA. Prisjeti se malo...


Vidi cijeli citat
sta mislis nosioci cz vs ovih iz PSV iliti 5-0!!!
Vidi cijeli citat
 


Heh. Pa dobro, dobila je i Zvezda u Beogradu

Vidi cijeli citat


znam al to sto se psv vratio sa mora nisu ni imali pripreme,a poslije su vasi od petice rusili avion
salu na stranu al ova nizozemska je jaca od one sa 6-1,jer nema peripetija crnci-bijelci,svako zna posao,pitaj zeljka petrovica kolko on cijeni oranje
BeerHunter
BeerHunter
Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.757

koliko koja repka moze na SP

09. svibnja 2006. u 18:11
d je napisao/la:
BeerHunter je napisao/la:

d je napisao/la:
beer hunter mozda si procito gornji post polufinale kupa uefa ili LP je neiskustvo a igranje po istocnim ligama je iskustvo? jevrica znam kolko je kiksao jer je branio u vitesseu i morao je otici dragutinovica isto dok je bio u standardu,sve su to fini klubovi,ali minutaza ?krstajic zadnje tekme grijesi ko niko,dobija crvene kartone..nosioci cz i partizana?a znamo kakva je vasa liga jadna ko i nasa shaktora je lani AZ u kupu uefa pregazio u obje tekme;kezman se prekrizi 100 x u 90minuta ...opet kazem iskustvo je osjetiti polufinale LP i kupa uefa sto nijedan igrac sicg nema moj predict-2 razlike
Vidi cijeli citat
á


Ti uporno govoris o istocnim ligama. Ako su Njemacka, Engleska, Italija i Spanija istocne lige onda...Da, nosioci CZ i Partizana. Ili onda hoces da kazes da su Modric i Kranjcar losi igraci?O Krstajicu je suvisno govoriti, jer navijaci Sha;lkea su dovoljno rekli. Kakve veze ima krstenje sa fudbalom?. Ako je ovo stvarno tvoj stav, ne vidim kako ce Hrvatska sa svojim igracima iz zapadnih liga (belgijska vecinom) proci grupu. Mislim da nisi u pravu, ali ok. Dva razlike?Sve je moguce...Cisto sumnjam...I ne bih se bas slozio da SCG igraci nisu osjetili polufinale LP i Kupa UEFA. Prisjeti se malo...

Vidi cijeli citat


sta mislis nosioci cz vs ovih iz PSV iliti 5-0!!!
Vidi cijeli citat
 

Heh. Pa dobro, dobila je i Zvezda u Beogradu

Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459

koliko koja repka moze na SP

09. svibnja 2006. u 18:01
BeerHunter je napisao/la:

d je napisao/la:
beer hunter mozda si procito gornji post polufinale kupa uefa ili LP je neiskustvo a igranje po istocnim ligama je iskustvo? jevrica znam kolko je kiksao jer je branio u vitesseu i morao je otici dragutinovica isto dok je bio u standardu,sve su to fini klubovi,ali minutaza ?krstajic zadnje tekme grijesi ko niko,dobija crvene kartone..nosioci cz i partizana?a znamo kakva je vasa liga jadna ko i nasa shaktora je lani AZ u kupu uefa pregazio u obje tekme;kezman se prekrizi 100 x u 90minuta ...opet kazem iskustvo je osjetiti polufinale LP i kupa uefa sto nijedan igrac sicg nema moj predict-2 razlike
Vidi cijeli citat
 


Ti uporno govoris o istocnim ligama. Ako su Njemacka, Engleska, Italija i Spanija istocne lige onda...Da, nosioci CZ i Partizana. Ili onda hoces da kazes da su Modric i Kranjcar losi igraci?O Krstajicu je suvisno govoriti, jer navijaci Sha;lkea su dovoljno rekli. Kakve veze ima krstenje sa fudbalom?. Ako je ovo stvarno tvoj stav, ne vidim kako ce Hrvatska sa svojim igracima iz zapadnih liga (belgijska vecinom) proci grupu. Mislim da nisi u pravu, ali ok. Dva razlike?Sve je moguce...Cisto sumnjam...I ne bih se bas slozio da SCG igraci nisu osjetili polufinale LP i Kupa UEFA. Prisjeti se malo...

Vidi cijeli citat


sta mislis nosioci cz vs ovih iz PSV iliti 5-0!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije