Rezultati pretrage: tekst :D, poredak po datumu

BeerHunter
BeerHunter
Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.757

koliko koja repka moze na SP

09. svibnja 2006. u 13:43
d je napisao/la:
BeerHunter je napisao/la:

á@losmi


Vidis, ja sam ubijedjen u pobjedu protiv Holandjana. Dobro je sto sa Slonovima igramo na kraju. Bolje da se "vadimo" protiv njih nego protiv "gaucosa", iako, naravno, ne potcjenjujem Drogbu i drugove. Ali, mislim da imamo dovoljno dobru odbranu da zaustavi Drogbu, a po onome sto sam imao priliku da vidim, tada je pola posla obavljeno. Drugo, od 4 sjajna spica (mozda i 5) mora se naci jedan da explodira. Komsije su nam dale recept kako protiv Argentinaca, a mislim da cemo Holandjane dobiti prije svega na iskustvo. Uz to dodajte da Plavi najzad trce

Vidi cijeli citat


druze novinaru nisam se nado ovakvoj smjeloj izjavi jos na iskustvo
arsenal,chelsea,manu,barca su timovi narancastih
robben je jedan od najboljih tehnicara PL,van the man zabio golova...v d saar golman viceprvaka,uz to svi trce,itd
ne vidim nikako da sicg moze voditi igru protiv oranja i diktirati tempo,mislim da bi vam bod bio puna saka brade,a o pobjedi razmisljati je subjektivno,ali cuda se dogadjaju...
Vidi cijeli citat
 

Ako bolje pogledas sastav Holandije, vidjeces da je iskustvo itekako na nasoj strani. Prije svega govorim o odbrani...Milsim da se Van Basten previse zaletio "podmladjivanjem". Pitanje je koliko Van Nistelroj moze da uradi nakon frustrirajuce sezone. Nije zvao jedno Makaja.A svi ti rezultati koje si nabrojao su KLUPSKI. Ajde a se slozimo da je reprezentacija nesto sasvim drugo.Optimista sam navse zbog sjajne atmosfere u Plavom taboru i pronicljivosti koju je selektor Petkovic pokzazao. Naravno, ima tu i subjektivnog, bas kao i kod vas komsije kada govorite o svojoj repki zar ne. To je sasvim razumljivo. Prednosti Plavih su (po meni): Sjajan selektor, sjajna atmosfera, granitna odbrana, siguran golman, veliki broj kvalitetnoih spiceva, glad za uspjehom, cinjenica da ih svi otpisuju. Mane: Vezni red, dugo odsustvo sa velike scene. I  da, mislim da je ova selekcija SCG iskusnija od ove Holandije.

Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
zeljko204
zeljko204
Mali dioničar
Pristupio: 27.04.2006.
Poruka: 5.325

Finale Kupa Uefa

09. svibnja 2006. u 13:12

bookmaker je napisao/la:
@ d -jel ideą na tekmu ?

samo neka pobijedi nogomet  a ne da gledamo  0-0 i produľetke 
Vidi cijeli citat
 

pa zakaj ne?? ako bude igra u dva šesnaesterca, a ne između njih, i ako bude pritom desetak neiskorištenih 100%-tnih prilika i još gledaš super zanimljive produžetke, zake ne???

Money Never $l€€p$
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.12.2005.
Poruka: 5.873

Finale Kupa Uefa

09. svibnja 2006. u 13:08
@ d -jel ideš na tekmu ?

samo neka pobijedi nogomet  a ne da gledamo  0-0 i produžetke 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2005.
Poruka: 3.404

dinamo-hajduk 13-05-2006

09. svibnja 2006. u 09:56
neznam ovo gore...
al tekma pada na zanimljiv datum












Jedan izvadak iz intervjua s Matom Laušićem, policijskim službenikom osiguranja same utakmice...

Jednostavno, policija u svojim postupcima nije bila ucinkovita ni energicna za sto su odgovorni celni ljudi. To je u policiji i vojsci isto: zadace su djeljive, ali odgovornost nije. Odgovornost za dogadaje 13. svibnja snose zapovjednici, koji su sve uocavali, konstatirali, ali nisu ispravljali, reagirali, niti trazili od policajaca da postupaju drukcije."
Dva sata prije utakmice, Bad Blue Boysi su se, kao i prije svakog dvoboja njihova kluba, okupljali ispred kafica "HASK" u Maksimirskoj ulici, nedaleko stadiona. Dogovarali su se hoce li ici na Borongaj i potuci se s Delijama. Kasnije su, u navijackim krugovima, saznali kako su "Zvezdini" navijaci planirali pobje¥i od policijske pratnje i napasti ih u "HASK"-u.
Na kraju je osamdesetak Bad Blue Boysa krenulo Zvonimirovom ulicom do Borongaja, neki su cak imali ruku u gipsu. Dosavsi na Borongaj, kamenovali su "Zvezdine" navijace i poceo je juris. Starija, tucnjavama vicna grupa Delija, u trenutku se razbjezala.
Dva su policajca odmah upalila sirenu, ali se nisu usudila izaci iz svog kombija. Boysi su jurili za svojim zrtvama, ali do sukoba nije doslo. Vidjevsi nabacivanje kamenjem i praznim bocama, dio od tisucu "zvezdasa" koji su vec zauzeli mjesto na juznoj tribini, potrcao je u pomoc svojima preskocivsi ogradu, ali je fizicki kontakt dviju navijackih skupina opet sprijecila policija.
Negdje oko 16.45 zapoceli su prvi veci ekscesi i sukobi. Prvo verbalni, izmedu navijaca sa sjeverne i juzne tribine. Delije su provocirali izvikujuci parole : "Srbija do Zagreba", "Ovo je Srbija", "Ubit cemo Tudmana", "Vi ste Titovi, tito je vas"… S druge strane, Bad Blue Boysi su uzvracali: "Hrvatska do Zemuna", "Ovo je Zagreb", "Srbija propada" … Uobicajene parole za to vrijeme.
Oko 17 sati Lausic je sa stadiona krenuo prema svom uredu u Ulici Matice hrvatske 4. Pritisak gledalaca na ulaze jos nije bio jak.
Oko 17.30 na stadionu je bilo izmedu 15 i 18 tisuca gledatelja, navijaci "Crvene zvezde" poceli su lomiti reklame i stolice. Otkinuvsi reklamne panoe napravili su otvor i krenuli prema Bad Blue Boysima koji su se nalazili na istocnom stajanju, te ih zasuli stolicama i kamenjem.
Navijaci "Dinama" s istocnog dijela stadiona prema njima su bacali kamenje, stolce i druge predmete sto su im se nasli pri ruci, a Boysi smjesteni na sjevernoj tribini istodobno su bacali predmete na Maksimirsku ulicu, kojom se odvijao automobilski i pjesacki promet. Dio ih je, sa sjevera i istoka, preskocio ogradu, usao na atletsku stazu i krenuo u okrsaj s Delijama. Intervenirala je policija, uporabivsi palice razdvojila je dvije navijacke skupine. Najvecim je dijelom sprecila sukobe, navijace "Zvezde" vratila je na juznu tribinu, a vecinu Boysa uspjela potisnuti na sjevernu tribinu i istocno stajanje.
"Tad je opet doslo do propusta policije", kaze Lausic. "Zapovjednik cjelokupnog osiguranja prosudio je da ce se utakmica ipak moci odrzati. Jer, sad su navijaci maknuti s tartana i travnate povrsine, i policiji zapovijeda da se koncentrira ispod zapadne tribine i spoja izmedu zapadne i sjeverne tribine, odnosno da zauzme rubne pozicije uz ogradu."
Tezi su incidenti poceli u 17.39 sati. Dolazi do kljucnog trenutka. "Dinamovci" sa sjeverne tribine lome ogradu koja popusta. Bujica navijaca koju vise nitko nije mogao zadrzati, prelazi na tartan i travu. Priduzuju se navijaci iz svih ostalih sektora stadiona, preskacu ogradu, penju se na juznu tribinu i pocinje direktan sukob s navijacima "Zvezde", ali istodobno i sa svim pripadnicima policije koji su radili na osiguranju.
"Kako se priblizavao pocetak utakmice, napetost je rasla. Kada smo vidjeli da trgaju stolice na juznoj tribini, a da policija ne reagira, provarili smo u teren. Nisam bio pijan, zaista sam bio potpuno trijezan, ali pola dogadaja se ne sjecam. Magla pred ocima, covjece, bio sam lud i ljut. Pokusali smo doci do njihove tribine i sukobiti se s njima, ali nazalost, nismo uspjeli. Bila je to kulminacija, za nas je tad poceo rat. To je bila prva granata koja je pala na Zagreb", govorio mi je, sedam godina poslije, jedan od prvih "Dinamovih" navijaca koji je utrcao na teren.
"Vodio sam mladeg brata na utakmicu, pa sam zato bio na zapadnom sjedenju. Kad su poceli neredi, tata je dosao po njega, a ja sam s deckima otisao van. Nisam mogao brata ostaviti da se sam brine za sebe, jer je policija bacila suzavac. Skoro sam od svojih decki poginuo ispred zapada. Jer kad sam se spustao dolje, prema automobilu, tisuce kamenja je poletjelo prema zapadu gdje je stajala murija. Zaklonio sam se izmedu velikih stupova. Nekako sam uspio doci do auta, pa sam otisao na parkiraliste, iza juga. Tamo je bila velika sora", rekonstruira dogadaje drugi Bad Blue Boy.
Bad Blue Boysi su na policiju i Delije bacali kamenje, cigle, kocke s tramvajskih tracnica. lzgubila se snaga zapovijedanja, celni ljudi osiguranja nimalo nisu kontrolirali situaciju na stadionu. Sustav veze bio je u potpunom raspadu, svi su pricali preko radio-stanica stvarajuci kakofoniju svih mogucih glasova, povika, zapovijedi. lzgrednicima se nisu suprotstavljali timovi policajaca pod organiziranim i energicnim zapovijedanjem, nego neorganizirane i razbijene grupice. Bilo je slucajeva da su se policajci zatvarali u marice, skrivali pod tribine... Cuvali su glavu.
"Jedan je milicajac-optimist dosao medu nas nekoliko. Dvojica su pucala u zrak, ali jedan se s kacigom zaletio medu nas, jado, s pendrekom", prica navijac. "Sjecam se samo prijateljevog udarca, vidim da covjek vise ne stoji, gravitacija je uzela svoje. Bilo je razbijenih glava pandura koliko ti srce hoce. Bilo je slucajeva da smo okruzili pandure, i bacali su pistolje na pod. Predavali su se."
"lma svakakvih prica o ogradi. Da je njeno rusenje pripremljeno, jer je djelomicno prepiljena, da je po njoj prosuta kiselina... Netocno", kaze Lausic.


 
[uredio m1rcko]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459

koliko koja repka moze na SP

09. svibnja 2006. u 01:33
BeerHunter je napisao/la:

 @losmi


Vidis, ja sam ubijedjen u pobjedu protiv Holandjana. Dobro je sto sa Slonovima igramo na kraju. Bolje da se "vadimo" protiv njih nego protiv "gaucosa", iako, naravno, ne potcjenjujem Drogbu i drugove. Ali, mislim da imamo dovoljno dobru odbranu da zaustavi Drogbu, a po onome sto sam imao priliku da vidim, tada je pola posla obavljeno. Drugo, od 4 sjajna spica (mozda i 5) mora se naci jedan da explodira. Komsije su nam dale recept kako protiv Argentinaca, a mislim da cemo Holandjane dobiti prije svega na iskustvo. Uz to dodajte da Plavi najzad trce

Vidi cijeli citat


druze novinaru nisam se nado ovakvoj smjeloj izjavi jos na iskustvo
arsenal,chelsea,manu,barca su timovi narancastih
robben je jedan od najboljih tehnicara PL,van the man zabio golova...v d saar golman viceprvaka,uz to svi trce,itd
ne vidim nikako da sicg moze voditi igru protiv oranja i diktirati tempo,mislim da bi vam bod bio puna saka brade,a o pobjedi razmisljati je subjektivno,ali cuda se dogadjaju...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.02.2005.
Poruka: 3.351

Primera 38. kolo

08. svibnja 2006. u 23:21

Ljestvica strijelaca:

  1. S. Eto'o (Barcelona)...............26 (1)
  2. D. Villa (Valencia)..................24 (6)
  3. Ronaldinho (Barcelona).........19 (7)
  4. Diego Milito (Zaragoza).........15 (0)
  5. Ronaldo (Real Madrid)...........14 (2)
  6. Baiano (Celta).........................14 (3)
  7. F. Torres (Atletico Madrid)....13 (3)
  8. Ewerthon (Zaragoza)...............12 (1)
  9. Tristan (deportivo)...................12 (4)
  10. Riquelme (Villareal)................11 (3)

 

 
[uredio Kockasti1]
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.389

Primera 36. i 37. kolo

08. svibnja 2006. u 22:46
Kockasti1 je napisao/la:

Rezultati prognoza za 36. i 37. kolo:

C.T. 13/20
kockasti1 13/20
provokator 12/20
BeerHunter 11/20
catalan 11/20
džon vejn 10/20
KA-Power 10/20
VCF 10/20
boranija 9/20
chendler 9/20
john23smith 9/20
schintor 9/20
shorty1 9/20
vilenjak 9/20
laki 8/20
ultras VK 8/20
frenkie 7/10
d 7/20
MR.PERFEKT 6/10
Coito 5/10
vlado11 3/10
zeljko204 2/10

Vidi cijeli citat






osjećam se zakinuto...imam šest pogodaka...al opraštam zbog avatara
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.02.2005.
Poruka: 3.351

Primera 36. i 37. kolo

08. svibnja 2006. u 22:20

"Vječna tablica" Primere:

schintor 103/208
kockasti1 92/229
vilenjak 92/229
provokator 90/209
vlado11 89/218
C.T. 87/179
VCF 87/179
shorty1 81/199
dejan NS 79/169
boranija 76/179
chendler 73/159
KA-Power 70/158
frenkie 64/169
losmi 50/119
cenarius 49/90
ivon 46/100
perica 45/109
BeerHunter 43/109
ultras VK 38/109
MR.PERFEKT 36/89
catalan 30/59
Strikan 27/60
Wasley 27/79
d 26/69
john23smith 24/50
Davorinho 24/60
žu-man-ce 22/50
Coito 21/49
Al_Bundy 16/40
Amos 11/29
Marko-Ivanić 11/30
džon vejn 10/20
ilegalac 10/20
laki 10/29
DjembaDjemba 9/20
popo 7/10
chercc 6/10
Shorty 0018 6/10
m1rcko 6/20
Antoor 5/10
Hurrican 5/10
imbra 5/10
Jale3 5/10
infectious 4/10
Wasilie 4/10
Kolubara 3/9
Jim Davis 3/10
mali marinko 2/10
zeljko204 2/10

[uredio Kockasti1]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.02.2005.
Poruka: 3.351

Primera 36. i 37. kolo

08. svibnja 2006. u 22:18

Rezultati prognoza za 36. i 37. kolo:

C.T. 13/20
kockasti1 13/20
provokator 12/20
BeerHunter 11/20
catalan 11/20
džon vejn 10/20
KA-Power 10/20
VCF 10/20
boranija 9/20
chendler 9/20
john23smith 9/20
schintor 9/20
shorty1 9/20
vilenjak 9/20
laki 8/20
ultras VK 8/20
frenkie 7/10
d 7/20
Coito 6/10
MR.PERFEKT 6/10
vlado11 3/10
zeljko204 2/10

[uredio Kockasti1]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.03.2006.
Poruka: 1.568

1.Hrvatska rukometna liga

08. svibnja 2006. u 22:05

Pressrelease: Nyförvärv

Publicerad: 2006-05-04 av: Pelle Söderberg

IK Sävehof kan idag stolt meddela att en spelare av toppklass igår signerade nästa säsong för Svenska Mästarna.

 

Vi har länge sökt en riktigt bra spelare som tillsammans med i huvudsak vår playmaker Patrik Fahlgren får axla rollen på 9 meter. Det har känts viktigt att värva en ersättare till Per Sandström = Rickard Kappelin och en till Jonas Larholm = Kesimir Marakovic. Istället för att komplettera laget med 2-3 spelare har valet fallit på en spelare utifrån då meningen är att ett flertal talangfulla u- och j-landslagsspelare från de egna leden ska matchas in.

 

Så här ser CV:n ut för spelaren som nyligen har börjat etablera sig i det kroatiska landslaget:
FÖRNAMN
Kresimir
EFTERNAMN
Marakovic
FÖDELSEDAG
1980.10.01.
LÄNGD
188 cm
VIKT
89 kg
POSITION
M9/V9
SKYTTELIGAN
Leder den f n med 175 mål före tvåan 168
MOST EFFECTIVE PLAYER
I denna tabell ligger KM på tredje plats med ett snitt på 4,27p
OMGÅNGENS SPELARE
Har under säsongen erhållit denna utmärkelse sex ggr
 
·         RK “ARENA“ Pula, 1992 – 2002 (ett år i Elitserien)
·         RK “UMAG“ Umag, 2002 - 2004 Elitserien
·         RK “PIPO IPC“ Cakovec, 2004 – 2005 Elitserien
·         RK “ZAGREB“ Zagreb, en månad Elitserien
·         RK “POREC“ Porec , 2005 – 2006 Elitserien
 
ELITSASONGER: 5
 
LANDSKAMPER
  • J – 15
  • U – 30
  • A – 3
 
MODERKLUBB: RK “ARENA“ Pula

 

Vänliga hälsningar

Stefan Albrechtson

0733 586060