Rezultati pretrage: tekst :D, poredak po datumu
- Forum početna
- Pretraga foruma
- Rezultati pretrage
d je napisao/la:
BeerHunter je napisao/la:
á@losmi
Vidis, ja sam ubijedjen u pobjedu protiv Holandjana. Dobro je sto sa Slonovima igramo na kraju. Bolje da se "vadimo" protiv njih nego protiv "gaucosa", iako, naravno, ne potcjenjujem Drogbu i drugove. Ali, mislim da imamo dovoljno dobru odbranu da zaustavi Drogbu, a po onome sto sam imao priliku da vidim, tada je pola posla obavljeno. Drugo, od 4 sjajna spica (mozda i 5) mora se naci jedan da explodira. Komsije su nam dale recept kako protiv Argentinaca, a mislim da cemo Holandjane dobiti prije svega na iskustvo. Uz to dodajte da Plavi najzad trce
Vidi cijeli citat
druze novinaru
nisam se nado ovakvoj smjeloj izjavi
jos na iskustvo
arsenal,chelsea,manu,barca su timovi narancastih
robben je jedan od najboljih tehnicara PL,van the man zabio golova...v d saar golman viceprvaka,uz to svi trce,itd
ne vidim nikako da sicg moze voditi igru protiv oranja i diktirati tempo,mislim da bi vam bod bio puna saka brade,a o pobjedi razmisljati je subjektivno,ali cuda se dogadjaju...
Vidi cijeli citat
Ako bolje pogledas sastav Holandije, vidjeces da je iskustvo itekako na nasoj strani. Prije svega govorim o odbrani...Milsim da se Van Basten previse zaletio "podmladjivanjem". Pitanje je koliko Van Nistelroj moze da uradi nakon frustrirajuce sezone. Nije zvao jedno Makaja.A svi ti rezultati koje si nabrojao su KLUPSKI. Ajde a se slozimo da je reprezentacija nesto sasvim drugo.Optimista sam navse zbog sjajne atmosfere u Plavom taboru i pronicljivosti koju je selektor Petkovic pokzazao. Naravno, ima tu i subjektivnog, bas kao i kod vas komsije kada govorite o svojoj repki zar ne
. To je sasvim razumljivo. Prednosti Plavih su (po meni): Sjajan selektor, sjajna atmosfera, granitna odbrana, siguran golman, veliki broj kvalitetnoih spiceva, glad za uspjehom, cinjenica da ih svi otpisuju. Mane: Vezni red, dugo odsustvo sa velike scene. I da, mislim da je ova selekcija SCG iskusnija od ove Holandije.
Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
bookmaker je napisao/la:
@ d -jel ideą na tekmu ? samo neka pobijedi nogomet a ne da gledamo 0-0 i produľetke
Vidi cijeli citat
pa zakaj ne?? ako bude igra u dva šesnaesterca, a ne između njih, i ako bude pritom desetak neiskorištenih 100%-tnih prilika i još gledaš super zanimljive produžetke, zake ne???
Money Never $l€€p$
neznam ovo gore...
al tekma pada na zanimljiv datum






al tekma pada na zanimljiv datum







Jedan izvadak iz intervjua s Matom
Laušićem, policijskim službenikom osiguranja same utakmice...
Jednostavno, policija u svojim postupcima nije bila
ucinkovita ni energicna za sto su odgovorni celni ljudi. To je u policiji i
vojsci isto: zadace su djeljive, ali odgovornost nije. Odgovornost za dogadaje
13. svibnja snose zapovjednici, koji su sve uocavali, konstatirali, ali nisu
ispravljali, reagirali, niti trazili od policajaca da postupaju drukcije."
Dva sata prije utakmice, Bad Blue Boysi su se, kao i prije
svakog dvoboja njihova kluba, okupljali ispred kafica "HASK" u
Maksimirskoj ulici, nedaleko stadiona. Dogovarali su se hoce li ici na Borongaj
i potuci se s Delijama. Kasnije su, u navijackim krugovima, saznali kako su
"Zvezdini" navijaci planirali pobje¥i od policijske pratnje i napasti
ih u "HASK"-u.
Na kraju je osamdesetak Bad Blue Boysa krenulo
Zvonimirovom ulicom do Borongaja, neki su cak imali ruku u gipsu. Dosavsi na
Borongaj, kamenovali su "Zvezdine" navijace i poceo je juris.
Starija, tucnjavama vicna grupa Delija, u trenutku se razbjezala.
Dva su policajca odmah upalila sirenu, ali se nisu usudila
izaci iz svog kombija. Boysi su jurili za svojim zrtvama, ali do sukoba nije
doslo. Vidjevsi nabacivanje kamenjem i praznim bocama, dio od tisucu "zvezdasa"
koji su vec zauzeli mjesto na juznoj tribini, potrcao je u pomoc svojima
preskocivsi ogradu, ali je fizicki kontakt dviju navijackih skupina opet
sprijecila policija.
Negdje oko 16.45 zapoceli su prvi veci ekscesi i sukobi.
Prvo verbalni, izmedu navijaca sa sjeverne i juzne tribine. Delije su
provocirali izvikujuci parole : "Srbija do Zagreba", "Ovo je
Srbija", "Ubit cemo Tudmana", "Vi ste Titovi, tito je
vas"… S druge strane, Bad Blue Boysi su uzvracali: "Hrvatska do
Zemuna", "Ovo je Zagreb", "Srbija propada" …
Uobicajene parole za to vrijeme.
Oko 17 sati Lausic je sa stadiona krenuo prema svom uredu
u Ulici Matice hrvatske 4. Pritisak gledalaca na ulaze jos nije bio jak.
Oko 17.30 na stadionu je bilo izmedu 15 i 18 tisuca
gledatelja, navijaci "Crvene zvezde" poceli su lomiti reklame i
stolice. Otkinuvsi reklamne panoe napravili su otvor i krenuli prema Bad Blue
Boysima koji su se nalazili na istocnom stajanju, te ih zasuli stolicama i
kamenjem.
Navijaci "Dinama" s istocnog dijela stadiona prema
njima su bacali kamenje, stolce i druge predmete sto su im se nasli pri ruci, a
Boysi smjesteni na sjevernoj tribini istodobno su bacali predmete na
Maksimirsku ulicu, kojom se odvijao automobilski i pjesacki promet. Dio ih je,
sa sjevera i istoka, preskocio ogradu, usao na atletsku stazu i krenuo u okrsaj
s Delijama. Intervenirala je policija, uporabivsi palice razdvojila je dvije
navijacke skupine. Najvecim je dijelom sprecila sukobe, navijace
"Zvezde" vratila je na juznu tribinu, a vecinu Boysa uspjela
potisnuti na sjevernu tribinu i istocno stajanje.
"Tad je opet doslo do propusta policije", kaze
Lausic. "Zapovjednik cjelokupnog osiguranja prosudio je da ce se utakmica
ipak moci odrzati. Jer, sad su navijaci maknuti s tartana i travnate povrsine,
i policiji zapovijeda da se koncentrira ispod zapadne tribine i spoja izmedu
zapadne i sjeverne tribine, odnosno da zauzme rubne pozicije uz ogradu."
Tezi su incidenti poceli u 17.39 sati. Dolazi do kljucnog
trenutka. "Dinamovci" sa sjeverne tribine lome ogradu koja popusta.
Bujica navijaca koju vise nitko nije mogao zadrzati, prelazi na tartan i travu.
Priduzuju se navijaci iz svih ostalih sektora stadiona, preskacu ogradu, penju
se na juznu tribinu i pocinje direktan sukob s navijacima "Zvezde",
ali istodobno i sa svim pripadnicima policije koji su radili na osiguranju.
"Kako se priblizavao pocetak utakmice, napetost je
rasla. Kada smo vidjeli da trgaju stolice na juznoj tribini, a da policija ne
reagira, provarili smo u teren. Nisam bio pijan, zaista sam bio potpuno
trijezan, ali pola dogadaja se ne sjecam. Magla pred ocima, covjece, bio sam
lud i ljut. Pokusali smo doci do njihove tribine i sukobiti se s njima, ali
nazalost, nismo uspjeli. Bila je to kulminacija, za nas je tad poceo rat. To je
bila prva granata koja je pala na Zagreb", govorio mi je, sedam godina
poslije, jedan od prvih "Dinamovih" navijaca koji je utrcao na teren.
"Vodio sam mladeg brata na utakmicu, pa sam zato bio
na zapadnom sjedenju. Kad su poceli neredi, tata je dosao po njega, a ja sam s
deckima otisao van. Nisam mogao brata ostaviti da se sam brine za sebe, jer je
policija bacila suzavac. Skoro sam od svojih decki poginuo ispred zapada. Jer
kad sam se spustao dolje, prema automobilu, tisuce kamenja je poletjelo prema
zapadu gdje je stajala murija. Zaklonio sam se izmedu velikih stupova. Nekako
sam uspio doci do auta, pa sam otisao na parkiraliste, iza juga. Tamo je bila
velika sora", rekonstruira dogadaje drugi Bad Blue Boy.
Bad Blue Boysi su na policiju i Delije bacali kamenje, cigle,
kocke s tramvajskih tracnica. lzgubila se snaga zapovijedanja, celni ljudi
osiguranja nimalo nisu kontrolirali situaciju na stadionu. Sustav veze bio je u
potpunom raspadu, svi su pricali preko radio-stanica stvarajuci kakofoniju svih
mogucih glasova, povika, zapovijedi. lzgrednicima se nisu suprotstavljali
timovi policajaca pod organiziranim i energicnim zapovijedanjem, nego
neorganizirane i razbijene grupice. Bilo je slucajeva da su se policajci
zatvarali u marice, skrivali pod tribine... Cuvali su glavu.
"Jedan je milicajac-optimist dosao medu nas nekoliko.
Dvojica su pucala u zrak, ali jedan se s kacigom zaletio medu nas, jado, s
pendrekom", prica navijac. "Sjecam se samo prijateljevog udarca,
vidim da covjek vise ne stoji, gravitacija je uzela svoje. Bilo je razbijenih
glava pandura koliko ti srce hoce. Bilo je slucajeva da smo okruzili pandure, i
bacali su pistolje na pod. Predavali su se."
"lma svakakvih prica o ogradi. Da je njeno rusenje pripremljeno,
jer je djelomicno prepiljena, da je po njoj prosuta kiselina... Netocno",
kaze Lausic.
[uredio m1rcko]
BeerHunter je napisao/la:
@losmi
Vidis, ja sam ubijedjen u pobjedu protiv Holandjana. Dobro je sto sa Slonovima igramo na kraju. Bolje da se "vadimo" protiv njih nego protiv "gaucosa", iako, naravno, ne potcjenjujem Drogbu i drugove. Ali, mislim da imamo dovoljno dobru odbranu da zaustavi Drogbu, a po onome sto sam imao priliku da vidim, tada je pola posla obavljeno. Drugo, od 4 sjajna spica (mozda i 5) mora se naci jedan da explodira. Komsije su nam dale recept kako protiv Argentinaca, a mislim da cemo Holandjane dobiti prije svega na iskustvo. Uz to dodajte da Plavi najzad trce
Vidi cijeli citat
druze novinaru
nisam se nado ovakvoj smjeloj izjavi
jos na iskustvo
arsenal,chelsea,manu,barca su timovi narancastih
robben je jedan od najboljih tehnicara PL,van the man zabio golova...v d saar golman viceprvaka,uz to svi trce,itd
ne vidim nikako da sicg moze voditi igru protiv oranja i diktirati tempo,mislim da bi vam bod bio puna saka brade,a o pobjedi razmisljati je subjektivno,ali cuda se dogadjaju...
Ljestvica strijelaca:
-
S. Eto'o (Barcelona)...............26 (1)
-
D. Villa (Valencia)..................24 (6)
-
Ronaldinho (Barcelona).........19 (7)
-
Diego Milito (Zaragoza).........15 (0)
-
Ronaldo (Real Madrid)...........14 (2)
-
Baiano (Celta).........................14 (3)
-
F. Torres (Atletico Madrid)....13 (3)
-
Ewerthon (Zaragoza)...............12 (1)
-
Tristan (deportivo)...................12 (4)
-
Riquelme (Villareal)................11 (3)
[uredio Kockasti1]
Kockasti1 je napisao/la:
Rezultati prognoza za 36. i 37. kolo:
| C.T. | 13/20 |
| kockasti1 | 13/20 |
| provokator | 12/20 |
| BeerHunter | 11/20 |
| catalan | 11/20 |
| džon vejn | 10/20 |
| KA-Power | 10/20 |
| VCF | 10/20 |
| boranija | 9/20 |
| chendler | 9/20 |
| john23smith | 9/20 |
| schintor | 9/20 |
| shorty1 | 9/20 |
| vilenjak | 9/20 |
| laki | 8/20 |
| ultras VK | 8/20 |
| frenkie | 7/10 |
| d | 7/20 |
| MR.PERFEKT | 6/10 |
| Coito | 5/10 |
| vlado11 | 3/10 |
| zeljko204 | 2/10 |
Vidi cijeli citat





osjećam se zakinuto...imam šest pogodaka...al opraštam zbog avatara



227398
"Vječna tablica" Primere:
| schintor | 103/208 |
| kockasti1 | 92/229 |
| vilenjak | 92/229 |
| provokator | 90/209 |
| vlado11 | 89/218 |
| C.T. | 87/179 |
| VCF | 87/179 |
| shorty1 | 81/199 |
| dejan NS | 79/169 |
| boranija | 76/179 |
| chendler | 73/159 |
| KA-Power | 70/158 |
| frenkie | 64/169 |
| losmi | 50/119 |
| cenarius | 49/90 |
| ivon | 46/100 |
| perica | 45/109 |
| BeerHunter | 43/109 |
| ultras VK | 38/109 |
| MR.PERFEKT | 36/89 |
| catalan | 30/59 |
| Strikan | 27/60 |
| Wasley | 27/79 |
| d | 26/69 |
| john23smith | 24/50 |
| Davorinho | 24/60 |
| žu-man-ce | 22/50 |
| Coito | 21/49 |
| Al_Bundy | 16/40 |
| Amos | 11/29 |
| Marko-Ivanić | 11/30 |
| džon vejn | 10/20 |
| ilegalac | 10/20 |
| laki | 10/29 |
| DjembaDjemba | 9/20 |
| popo | 7/10 |
| chercc | 6/10 |
| Shorty 0018 | 6/10 |
| m1rcko | 6/20 |
| Antoor | 5/10 |
| Hurrican | 5/10 |
| imbra | 5/10 |
| Jale3 | 5/10 |
| infectious | 4/10 |
| Wasilie | 4/10 |
| Kolubara | 3/9 |
| Jim Davis | 3/10 |
| mali marinko | 2/10 |
| zeljko204 | 2/10 |
[uredio Kockasti1]
KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
Vinicius se pridružio elitnom brazilskom društvu nakon što je zatresao mrežu Škotske
Igrač utakmice: Mbekezeli Mbokazi predvodio odličnu obranu Južne Afrike
Češka - Meksiko 0:3: Katastrofalno izdanje Čeha za oproštaj od Svjetskog prvenstva
Rezultati prognoza za 36. i 37. kolo:
| C.T. | 13/20 |
| kockasti1 | 13/20 |
| provokator | 12/20 |
| BeerHunter | 11/20 |
| catalan | 11/20 |
| džon vejn | 10/20 |
| KA-Power | 10/20 |
| VCF | 10/20 |
| boranija | 9/20 |
| chendler | 9/20 |
| john23smith | 9/20 |
| schintor | 9/20 |
| shorty1 | 9/20 |
| vilenjak | 9/20 |
| laki | 8/20 |
| ultras VK | 8/20 |
| frenkie | 7/10 |
| d | 7/20 |
| Coito | 6/10 |
| MR.PERFEKT | 6/10 |
| vlado11 | 3/10 |
| zeljko204 | 2/10 |
[uredio Kockasti1]
Pressrelease: Nyförvärv
Publicerad: 2006-05-04 av: Pelle Söderberg
IK Sävehof kan idag stolt meddela att en spelare av toppklass igår signerade nästa säsong för Svenska Mästarna.
Vi har länge sökt en
riktigt bra spelare som tillsammans med i huvudsak vår playmaker Patrik
Fahlgren får axla rollen på 9 meter. Det har känts viktigt att värva en
ersättare till Per Sandström = Rickard Kappelin och en till Jonas
Larholm = Kesimir Marakovic. Istället för att komplettera laget med 2-3
spelare har valet fallit på en spelare utifrån då meningen är att ett
flertal talangfulla u- och j-landslagsspelare från de egna leden ska
matchas in.
Så här ser CV:n ut för spelaren som nyligen har börjat etablera sig i det kroatiska landslaget:

|
FÖRNAMN |
Kresimir |
|
EFTERNAMN |
|
|
FÖDELSEDAG |
1980.10.01. |
|
LÄNGD |
188 cm |
|
VIKT |
89 kg |
|
POSITION |
M9/V9 |
|
SKYTTELIGAN |
Leder den f n med 175 mål före tvåan 168 |
|
MOST EFFECTIVE PLAYER |
I denna tabell ligger KM på tredje plats med ett snitt på 4,27p |
|
OMGÅNGENS SPELARE |
Har under säsongen erhållit denna utmärkelse sex ggr |
· RK “ARENA“ Pula, 1992 – 2002 (ett år i Elitserien)
· RK “UMAG“ Umag, 2002 - 2004 Elitserien
· RK “PIPO IPC“ Cakovec, 2004 – 2005 Elitserien
· RK “ZAGREB“ Zagreb, en månad Elitserien
· RK “POREC“ Porec , 2005 – 2006 Elitserien
ELITSASONGER: 5 LANDSKAMPER
- J – 15
- U – 30
- A – 3
MODERKLUBB: RK “ARENA“ Pula
Vänliga hälsningar
0733 586060
- Forum početna
- Pretraga foruma
- Rezultati pretrage
- Najnovije
- Najčitanije


Nije treća bila sreća za Južnu Afriku, ali zato je bila četvrta
2 sata•Nogomet

Igrač utakmice: Mbekezeli Mbokazi predvodio odličnu obranu Južne Afrike
2 sata•Nogomet

Češka - Meksiko 0:3: Katastrofalno izdanje Čeha za oproštaj od Svjetskog prvenstva
2 sata•Nogomet

Južna Afrika - Južna Koreja 1:0: Sjajni Južnoafrikanci do drugog mjesta u skupini!
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Češka - Meksiko 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Južna Afrika - Južna Koreja 1:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
4 sata•Nogomet

Igrač utakmice: Škotski braniči uvjerili su se u brzinu i kvalitetu Viniciusa Juniora
4 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Češka - Meksiko 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Južna Afrika - Južna Koreja 1:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
4 sata•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
8 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
7 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
7 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet



