Rezultati pretrage: tekst :D, poredak po datumu

BeerHunter
BeerHunter
Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.757

Sportsko odvajanje Srbije i CG

07. svibnja 2006. u 16:15
 VATERPOLISTI JADRANA SLAVILI I U DRUGOM MEČU FINALA PLEJ-OFA SA PARTIZANOM

Još korak do titule

Beograd - Plivalište na Banjici. Gledalaca: oko 1.500. Sudije: Mario Brguljan i Dragan Rajević (Kotor). Igrač više: Partizan 4 (3), Jadran 7 (5).

Partizan: G. Pijetlović, Nastran 2, Rađen, Korolija 2, Aleksić, D. Pijetlović, Ćuk, Vejzagić, Avramović, Filipović 1, Ikodinović, Mitrović, Draksimović, Aksentijević.

Jadran: Šefik, A. Ivović, Vukčević, Danilović 2, Janović 3, Radović, Prlainović, Gojković 1, Premuš, B. Ivović, Vrbica, Gak, Šćepanović, Sekulić.

Vaterpolisti Jadrana stigli su na korak do treće uzastopne titule, pošto su u finalnoj trci sa Partizanom poveli sa 2:0, pa će u utorak u Igalu imati priliku da završe posao.
Sinoć na Banjici, Novljani su do pobjede stigli sjajnom odbranom u trećem i četvrtom periodu, preciznije u periodu od 14. do 30. minuta, tokom kojeg nijesu primili nijedan gol. Na početku druge četvrtine nije se mogao naslutiti ovakav epilog, jer je domaćin vodio 2:0 i djelovao vrlo sigurno. U finišu druge četvrtine, međutim, gosti su izjednačili (3:3), a onda je ritam utakmice pokvario incident na VIP-tribinama u kojem je centralna figura bio brat trenera "crno-bijelih" Darko Udovičić. Nakon nekoliko burnih reakcija Udovičića i utrčavanja do zapisničkog stola, sudija Dragan Rajević zatražio je od njega da napusti plivalište, optužujući ga da mu je opsovao majku (a ovaj odgovarao” "Nijesam ti psovao majku, j... ti mater"). Nakon 15-minutnog "usaglašavanja stavova" meč je nastavljen, a hlađenje je mnogo manje prijalo domaćinu - Jadran je početkom treće četvrtine prvi put stigao do vođstva (4:3), da bi minut prije kraja golom Danilovića meč, praktično, bio odlučen.
- Loše smo počeli, ali smo na vrijeme uhvatili pravi ritam i u drugom dijelu meča, zahvaljujući sjajnoj partiji Šefika, izborili prednost za pobjedu. Ipak, još nije sve gotovo. Partizan je odličan tim i ne sumnjam da će sve učiniti da nas u Igalu iznenadi. Na nama je, zbog toga, da odigramo još bolje i proslavimo treću titulu - rekao je nakon meča trostruki strijelac Jadrana Nikola Janović.
Bek Partizana Filip Filipović istakao je da finalna trka još nije odlučena.
- Znam da se sada čini da je sve gotovo, ali mi se nećemo predati. U Igalu treba da odigramo partiju života da bismo iznenadili Jadran. Znamo šta valja uraditi, ostaje da se vidi da li smo i spremni za to - rekao je Filipović.
Prvu meč loptu za titulu Jadran ima u utorak u Igalu.

Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357

Sportsko odvajanje Srbije i CG

07. svibnja 2006. u 11:36
jumbo je napisao/la:
d¾on vejn je napisao/la:

djemba djemba je napisao/la:
dѕon vejn je napisao/la:
 ja sam sam bar 20 komentara ostavio ode u petak. brate mili u subotu me nema i svi skupa nakupiste 6-7 komentara tu.
Vidi cijeli citat
  Posao dvorskih luda i jeste da animiraju publiku
Vidi cijeli citat
 

au bre dobraaaaaaaaaa.

ja sam bre unikatna dvorska luda, ja bre mogu da u danu napi¹em 20 komentara koji zajebavaju svrbe (iako vas ja sve volim  ) a da su svi argumentovani. nemo¾e to svaka dvorska luda. (jel vi ka¾ete argumentovani, predugo izbivam iz svrbije da se setim taèno?)

Vidi cijeli citat
 

dzon vejn ne spamuj temu...:P

Vidi cijeli citat
 

ma bre neću više, vidim da je tebi samo odvajanje bitnije od ovih drugih sranja.

ovaj topic je dvoznačan kolko ja vidim.

prvo značenje: odvajanje u smislu sporta, rastavljanje repki i liga;

drugo značenje: opšte, dalićete da se odvojite mirno (sportski) ili će veliki brat malko da ZAREŽE MANJEG

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657

Sportsko odvajanje Srbije i CG

07. svibnja 2006. u 11:24
d¾on vejn je napisao/la:

djemba djemba je napisao/la:
dѕon vejn je napisao/la:
 ja sam sam bar 20 komentara ostavio ode u petak. brate mili u subotu me nema i svi skupa nakupiste 6-7 komentara tu.
Vidi cijeli citat
  Posao dvorskih luda i jeste da animiraju publiku
Vidi cijeli citat
 

au bre dobraaaaaaaaaa.

ja sam bre unikatna dvorska luda, ja bre mogu da u danu napi¹em 20 komentara koji zajebavaju svrbe (iako vas ja sve volim  ) a da su svi argumentovani. nemo¾e to svaka dvorska luda. (jel vi ka¾ete argumentovani, predugo izbivam iz svrbije da se setim taèno?)

Vidi cijeli citat
 

dzon vejn ne spamuj temu...:P

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357

Sportsko odvajanje Srbije i CG

07. svibnja 2006. u 11:22

djemba djemba je napisao/la:
dѕon vejn je napisao/la:
 ja sam sam bar 20 komentara ostavio ode u petak. brate mili u subotu me nema i svi skupa nakupiste 6-7 komentara tu.
Vidi cijeli citat
  Posao dvorskih luda i jeste da animiraju publiku
Vidi cijeli citat
 

au bre dobraaaaaaaaaa.

ja sam bre unikatna dvorska luda, ja bre mogu da u danu napišem 20 komentara koji zajebavaju svrbe (iako vas ja sve volim  ) a da su svi argumentovani. nemože to svaka dvorska luda. (jel vi kažete argumentovani, predugo izbivam iz svrbije da se setim tačno?)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408

Sportsko odvajanje Srbije i CG

07. svibnja 2006. u 10:48
dѕon vejn je napisao/la:
 ja sam sam bar 20 komentara ostavio ode u petak. brate mili u subotu me nema i svi skupa nakupiste 6-7 komentara tu.
Vidi cijeli citat
  Posao dvorskih luda i jeste da animiraju publiku
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281

Z&M Birtija 2

06. svibnja 2006. u 23:00
Već si se vratila... kako su igrali moji?  :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.12.2004.
Poruka: 1.616

Bundesliga

06. svibnja 2006. u 22:04
 

Ukupan Poredak :

 

1. ANTOOOOR ----------50

2. KA-POWER -----------49

3. VILENJAK -----------47

3. MR.PERFEKT --------47

3. PROVOKATOR -------47

3. BORANIJA -----------47

7. FRENKIE -------------41

8. BLONDY -------------40

8. VCF ------------------40

10. KOCKASTI 1 --------37

11. CIMBO --------------31

12. DINAMO 02 ---------29

13. ULTRAS VK ----------21

13. C.T. ------------------21

15. D ---------------------20

16. WASLEY -------------17

17. BEERHUNTER --------13

18. CHENDLER -----------11

19. AMOS -----------------8

20. ZELJKO 204 ----------5

20. 4444 ------------------5

22. LOSMI ----------------4

22. Jale 3 -----------------4

24. COSMO KRAMER ------3

25. TORCIDA DORTMUND-- 2

25. JOHN23SMITH ---------2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.12.2004.
Poruka: 1.616

Bundesliga

06. svibnja 2006. u 21:50

 Pogodci danas :

zeljko204 .................................5

KA-Power .................................4

Vilenjak, C.T., VCF, MR.Perfekt, Amos, provokator .............3

dinamo 02, frenkie, blondy, Antoooor, Ultras VK ...................2

chendler, d .....................1

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357

Sportsko odvajanje Srbije i CG

05. svibnja 2006. u 23:42

djemba djemba je napisao/la:
dѕon vejn je napisao/la:
molim da me se ne uиi historiji, neжu da se preseravam referencama, bio za 3% lo№iji na takmiиenju od 2X drѕжavnog prvaka
Vidi cijeli citat
 Vidis, ja nisam imao problema sa tih 3%
Vidi cijeli citat
 

bio si šampion. mene ovaj sj**o kolega.

al zato u utorak idem iz geografije, nemože mi niko ništa , jači sam od sudbine, mogu samo da me mrze oni što me nevole.

original pesma je u množini (nemože nam niko ništa....)

boranija, ko peva jel znaš bez guglanja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408

Sportsko odvajanje Srbije i CG

05. svibnja 2006. u 23:38
dѕon vejn je napisao/la:
molim da me se ne uиi historiji, neжu da se preseravam referencama, bio za 3% lo№iji na takmiиenju od 2X drѕжavnog prvaka
Vidi cijeli citat
 Vidis, ja nisam imao problema sa tih 3%