Rezultati pretrage: tekst :D, poredak po datumu

undying
undying
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.11.2005.
Poruka: 14.023

josip broz tito

03. svibnja 2006. u 19:39
 d sto si slao toliki post???ja ne vjerujem da ima hrvata ovde koji to ne zna da isprica u grubo.+mislis da ce ti neko od srba citati toljudi moji ne treba se googlati pa slati isjecke..ako ne znas objasniti djaba ti postovi=nemaju smisla.ja sam u svojih pocetnih par postova koja sam pisao mogao da sastavim50stranica ali cemu to=nema smisla.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719

Henry prelazi u..

03. svibnja 2006. u 19:26
d je napisao/la:
provo slabo ti pratis fudbal

Vidi cijeli citat


ma ja sam ti slab u svemu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459

Henry prelazi u..

03. svibnja 2006. u 18:35
Keko81 je napisao/la:

d je napisao/la:
provo slabo ti pratis fudbal tri LP reala u zadnjih 8 godina + 2 polufinala! inace sam odgovorio na kekin post,da barca igra kao arsenal ali ne osvaja nista u europi,jos mi se cini nemogucim vidjet henrya i ronaldinha u istom timu
Vidi cijeli citat
 


D, zivim u Engleskoj i pratim Arsenal i Henrijev svaki komentar. On je s Wengerom jako bliz a Wenger je vec rekao da nebi otisao u je su vrlo neorganizarani. Henry je isto vec rekao da mu Real ne pase jer se vidi da tu nema "Team spirit" kost kazu na Engleskom. Kazem ti ili ce ici u Barcuili ce ostati u Arsenalu. Nadam se da ce ostati u Arsenalu jer zivim u Engleskoj i Premiership bi bila puno slabija bez njega u njoj.

Vidi cijeli citat


mislim da ce otici,i da osvoje LP a mozda si vidio sta je rekao:nisam navijacima nista duzan nego samo roditeljima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.02.2004.
Poruka: 9.295

NBA playoffs - it’s GO time

03. svibnja 2006. u 16:15

 cek malo d, pa kakav ruki, on je sophmore...

doduse ja san mislija da se ovaj komentar da to "nema veze sa vezom" vise odnosi na komparaciju njegova izgleda sa jeanom valjeanom...

Keko81
Keko81
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.03.2006.
Poruka: 3.518

Henry prelazi u..

03. svibnja 2006. u 15:14

d je napisao/la:
provo slabo ti pratis fudbal
tri LP reala u zadnjih 8 godina + 2 polufinala!

inace sam odgovorio na kekin post,da barca igra kao arsenal ali ne osvaja nista u europi,jos mi se cini nemogucim vidjet henrya i ronaldinha u istom timu

Vidi cijeli citat
 

D, zivim u Engleskoj i pratim Arsenal i Henrijev svaki komentar. On je s Wengerom jako bliz a Wenger je vec rekao da nebi otisao u je su vrlo neorganizarani. Henry je isto vec rekao da mu Real ne pase jer se vidi da tu nema "Team spirit" kost kazu na Engleskom. Kazem ti ili ce ici u Barcuili ce ostati u Arsenalu. Nadam se da ce ostati u Arsenalu jer zivim u Engleskoj i Premiership bi bila puno slabija bez njega u njoj.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719

Henry prelazi u..

03. svibnja 2006. u 14:52
d je napisao/la:
nebi se slozio ,real osvaja svako toliko LP , barca ne bas,a henry zeli trofeje
Vidi cijeli citat


Svako 5 godina... Ili ćemo onaj niz iz 60-ih računat statistički?
Krokodil
Krokodil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.04.2006.
Poruka: 1.301

Rooney i Owen propustaju SP

03. svibnja 2006. u 14:25
ma i sa owenom i rooneyem englezi su lucky sto su se kvalificiral, a ako grupu prodju trebaju bit sretni ;)

Sta god dalje od toga puka slucanjost.

e a ja isto zivim ovdje i englezi... cuj ti gmazino ak si se uklopio nek ti je sa srecom :D (kolko si bio tu, ja vec 10 godina) al po meni sto se ljud tice. OK dok nemas posla s njima, a vecinom ni nemas pa je fine. Al ak ti ideja zivota nije alkohol, droga, zene, i radit u slobodno vrijeme npr imas family ko ja onda je ovo 90% do golog otoka . Zivot ne postoji outsuide those above, znam da bi puno Hrvata ubilo za ono gore sto sam napisao al ne ja... makar sam jos uvjek tu (citaj - job).

A sto se nogometnog tima tice... - prenapuhane overpaid stars, lots of bollocks about sums it up. Svi "best" igraci u premiershipu stranci, gdje god pogledas. I kad neki perspektivni mladi englez izadje ubije se u alkoholu/drozi/zenama etc... Owen i Shearer su izuzeci al eto ozljedjeni pola vremena, dok je Shearer gotov al i on je puno bio van terena... vise neigraju nego sto igraju, a i jedan Shearer koji je najvjerovatnije najbolji engleski forward u zadnjih 30 godina nije im mogao pomoc, kad onad drinker Gazza igra u timu pa nemoze dotrcat do lopte koju treba pospremit u mrezu ko na prijer protiv Njemaca u polufinalu Euro 96.

A sa ovim sad timom, ak prodju grupu mogu se veselit. Mi smo samo izgubili prosli Euro sto nismo imali nikakvu igru (Baricu upucaj se) inace smo ih trebali razbit s igracima koje smo imali.  Al mi smo sa slicnim timom gubili i protiv Ekvadora sa Jozicem, ili nemogli se pomaknut protiv Svicaraca, tak da nije to neko mjerilo njihovih sposobnosti, makar smo ih sto se igraca samih tice trebali dobit.

I za kraj samo da kazem da je Erickson trener koji im totalno pase. ;)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459

NBA playoffs - it’s GO time

03. svibnja 2006. u 14:23
shonnejf je napisao/la:

d je napisao/la:
dobar ovaj krstic treci na listi za MVP rukija? gdje je prije igrao? lici sa bradom na Liam Neesona alias Jean Valjean iz Les Miserables
Vidi cijeli citat
 


ovo nema veze s vezom


 ja sam ubedjen da sunsi prolaze a nezamislivo mi je da kingsi prodju spurse mada bih zaista voleo... zhao mi indijane pedja opet nije igrao shto vishe vremena prolazi sve me vishe podseca na jelenu dokic ili jelenu jankovic u skorije vreme prosto ne znam shta se s njim deshava  bravo za krleta nema shta Partizanova shkola nocas detroit dobija i petu ide dalje a jako me interesuje cle-wsh chini mi se da su wizardsi previshe meki mozhda bi mogao haywood ponovo u akciju

 
Vidi cijeli citat


neka lista je,prva dvojica imaju preko 200 bodova,a on 80,nisam dobro vidio,al nesto za MVP
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459

NBA playoffs - it’s GO time

03. svibnja 2006. u 14:19
boranija je napisao/la:

d je napisao/la:
dobar ovaj krstic
treci na listi za MVP rukija?
<span style="font-weight: bold;">gdje je prije igrao?
</span>lici sa bradom na
Liam Neesona alias Jean Valjean iz Les Miserables
Vidi cijeli citat


Partizan i Masinac iz Kraljeva

Vidi cijeli citat


jel to bivsa sloga?masinac podsjeca na mitraljez
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845

NBA playoffs - it’s GO time

03. svibnja 2006. u 12:02

d je napisao/la:
dobar ovaj krstic
treci na listi za MVP rukija?
gdje je prije igrao?
lici sa bradom na
Liam Neesona alias Jean Valjean iz Les Miserables
Vidi cijeli citat
 

ovo nema veze s vezom

 ja sam ubedjen da sunsi prolaze a nezamislivo mi je da kingsi prodju spurse mada bih zaista voleo... zhao mi indijane pedja opet nije igrao shto vishe vremena prolazi sve me vishe podseca na jelenu dokic ili jelenu jankovic u skorije vreme prosto ne znam shta se s njim deshava  bravo za krleta nema shta Partizanova shkola nocas detroit dobija i petu ide dalje a jako me interesuje cle-wsh chini mi se da su wizardsi previshe meki mozhda bi mogao haywood ponovo u akciju

 
[uredio shonnejf]