Rezultati pretrage: tekst :D, poredak po datumu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408

josip broz tito

01. svibnja 2006. u 20:29

dѕon vejn je napisao/la:
jel niste 70% rata ratovali po plaѕama na krfu???????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????
Vidi cijeli citat
 Posto nemam vise snage da po 47123498279847297549 put raspravljam o istim stvarima, reci cu samo jedno:

Knjigu u sake (originally posted by Shaban)

Krokodil
Krokodil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.04.2006.
Poruka: 1.301

Glupi Englezi

01. svibnja 2006. u 18:52
WC - world cup :D  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.04.2003.
Poruka: 783

NBA playoffs - it’s GO time

01. svibnja 2006. u 14:39

pa nebih bas rekao da su spursi u nekoj narocitoj prednosti ako uzmemo u obzir da je duncan povrijedjen i da artest zlostavlja manua svako vece....sinoc manu samo 3p...nema sta, kad je mentalno stabilan najjaci odbarmbeni igrac u zadnjih 10 godina...a adelman je sasvim lijepo vodio utakmicu i imao odgovor na sve popove varijente, bilo da je visoka postava (horry,rasho, td) ili niska (parker, finley,barry).....a sto se tice sunsa mogu se zaliti na sudjenje koliko hoce ali juce su poklonili utakmicu....nash je zeznuo dvije kljucne lopte a uz to promasio je  8 suteva u zadnjoj cetvrtini min kad su trebali prelomiti utakmicu...d'antoni je pokusao malo mixati odbranu ali nikako da ukapira da u napadu nema efektivan half court set....p'n'r pa nash sta uradi...i ako se pogledau brojke, susnsi su uradili sve sto treba a opet su izgubili...i bojim se da ce im to dodatno oboriti confidence....

 

 
[uredio alan ford]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408

josip broz tito

01. svibnja 2006. u 14:36
dѕon vejn je napisao/la:
neboj se ti njih, oni su ti junaci samo na ruti za krf. ti nas nisu dobili nikad, jel zna№ da u svim modernim ratovima (20. vijek), odnos poginulih srba i hrvata 4:1, minimum.
Vidi cijeli citat
 Blago tebi al si pametan
đomla
đomla
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.01.2006.
Poruka: 200

Ciudad Real - Portland SA finale LP

01. svibnja 2006. u 12:00

Juve,Koksharov je na lijevoj strani, ne na desnoj-no pretpostavljam da ti je to bio lapsus.Usput,dosadnijeg finala nisam gledao ima dugo...Uopće nije ličilo na finale..Ne d'o Bog da je neka druga ekipa došla do finala-na šta bi to tek onda sličilo.. 
www.bhc-zagreb.com
Beach handball club Zagreb
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.02.2004.
Poruka: 830

NBA playoffs - it’s GO time

01. svibnja 2006. u 00:42
boga mi, 3:1 za lakerse... ko bi to predvideo, mada je rezultat mnogo vise posledica zbunjenosti sunsa/d'antonia nego kvalitetne igre lakersa.
bice gusto u phonixu, s obzirom da lakersi mogu da igraju opusteno i bez pritiska.

mislim da phil jackson ipak malo preteruje u zapostavljanju svog glavnog oruzja - bryanta - mada, dok god im ovako ide ne moze nista da mu se zameri. posebno kada poslednja lopta ipak ode na bryanta.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.10.2004.
Poruka: 1.097

NBA playoffs - it’s GO time

01. svibnja 2006. u 00:15
 
00.0  End of 4th Quarter
:00.7  LAL - K. Bryant drives to the hoop for a layup
:04.9  LAL - S. Parker steals the ball from S. Nash
:07.9  PHO - Full timeout (Timeout #6)
:07.9  LAL - S. Parker makes a 29-foot three-pointer from the left wing. Assist: A. Bynum
:12.6  LAL - D. George enters game for K. Brown
:12.6  LAL - 20 sec timeout
:12.6  PHO - B. Diaw hits the second free throw
:12.6  LAL - K. Brown enters game for D. George
:12.6  PHO - B. Diaw misses the first free throw

 

 

hahahaha

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719

pelješki most

30. travnja 2006. u 18:20
m1rcko je napisao/la:
džon vejn je napisao/la:
provokator je napisao/la:
dľon vejn je napisao/la:
provokator je napisao/la:
dµon vejn je napisao/la:
provokator je napisao/la:
dµon vejn je napisao/la:

provokator je napisao/la:
Most je glupost za one koji µive u dijelu Hrvatske koje to ne zanima i ne dira jer uvijek se moµe spra±iti lova u obilaznice oko Krapine, Istarske iksilone i tetraedre, 14 cijevi tunela kroz Gorski Kotar i slično ili im mozak ograničava tu potrebu.
Potreban je onima koji shvaćaju značaj razvoja Pelje±ca, Korčule i fizičke povezanosti teritorija kojeg smo poklonili 1699. godine da bi mene danas carinici yebali ±to provozim 3 milka čokolade kroz Neum. 
Vidi cijeli citat
 

pa ja sa starcima često idem do slanog i vidio sam da mudµahedini ni nemaju carinike, a na±i su svi iz slanog tako da nema problema!

Vidi cijeli citat


O čemu ti priča±? Stvarno ti se čudim. Koji na±i i koji mudµahedini? Na graničnom prijelazu postoje granična policija RH i ona od BiH. Mene iskreno nije briga da li me zaustavi Maro iz Dubrovnika ili Josip iz Stoca ili ne znam Almir iz Foče kad oni mene zaustavljaju a da je most prisutan ja bi mogao nesmetano prolazit kroz svoju drµavu.
Vidi cijeli citat
 

bih policajaca tamo nema, neznam jesi tro primjetio. samo prazan µuto plavi kontejner!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vidi cijeli citat


Ej molim te ali stvarno te molim da me ne uči± onom ±to stvarno znam. Druga je stvar ±to mi imamo suvremeno napravljene granične prijelaze a oni samo kontejnere i ±to su na±i policajci pedantniji u kontroli ali tvrditi da na međunarodnom graničnom prijelazu republike BiH nema njihove policije je GLUPOST!
Vidi cijeli citat
 

pa ja sam vidio sasmo prazan kontejner, nema ih viąe! neznam moľda sam slijep!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

Vidi cijeli citat


Drugi put nemoj gledat u stari kontejner nego pogledaj unutar one cijele strukture da sjedi jedan sa obiljeľjem RH a 10 metara dalje jedan u svjetlo-zelenkastoj sa ljiljanima na rukavu i bit će u redu. Ok?
Vidi cijeli citat
 

OK. JA SAM ZADNJI PUT IŠO PRIJE PAR MJESECI.  MOGUĆE DA SU SE PROMJENILI.

Vidi cijeli citat


DA TO JEDNOM RIJEŠIMO...NJIHOVI SU CARINICI U NAŠIM KONTEJENRIMA JER SVOJIH PRAKTIČKI NEMAJU...ONI UOPĆE NE PREGLEDAVAJU OSOBNE AUTE,SAMO AUTOBUSE,ŠLEPERE...I TO OPET RADE NAŠI KAD SE ULAZI IZ NEUMA U HRVATSKU...
Vidi cijeli citat


Vidi kvotanja... dosta više s tom mrtvom carinom - više me zayebaju naši nego Bosanci i točka! S druge strane naši su pitschkin dim za Slovence. TOČKURINA!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2005.
Poruka: 3.404

pelješki most

30. travnja 2006. u 18:17
džon vejn je napisao/la:
provokator je napisao/la:
dľon vejn je napisao/la:
provokator je napisao/la:
dµon vejn je napisao/la:
provokator je napisao/la:
dµon vejn je napisao/la:

provokator je napisao/la:
Most je glupost za one koji µive u dijelu Hrvatske koje to ne zanima i ne dira jer uvijek se moµe spra±iti lova u obilaznice oko Krapine, Istarske iksilone i tetraedre, 14 cijevi tunela kroz Gorski Kotar i slično ili im mozak ograničava tu potrebu.
Potreban je onima koji shvaćaju značaj razvoja Pelje±ca, Korčule i fizičke povezanosti teritorija kojeg smo poklonili 1699. godine da bi mene danas carinici yebali ±to provozim 3 milka čokolade kroz Neum. 
Vidi cijeli citat
 

pa ja sa starcima često idem do slanog i vidio sam da mudµahedini ni nemaju carinike, a na±i su svi iz slanog tako da nema problema!

Vidi cijeli citat


O čemu ti priča±? Stvarno ti se čudim. Koji na±i i koji mudµahedini? Na graničnom prijelazu postoje granična policija RH i ona od BiH. Mene iskreno nije briga da li me zaustavi Maro iz Dubrovnika ili Josip iz Stoca ili ne znam Almir iz Foče kad oni mene zaustavljaju a da je most prisutan ja bi mogao nesmetano prolazit kroz svoju drµavu.
Vidi cijeli citat
 

bih policajaca tamo nema, neznam jesi tro primjetio. samo prazan µuto plavi kontejner!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vidi cijeli citat


Ej molim te ali stvarno te molim da me ne uči± onom ±to stvarno znam. Druga je stvar ±to mi imamo suvremeno napravljene granične prijelaze a oni samo kontejnere i ±to su na±i policajci pedantniji u kontroli ali tvrditi da na međunarodnom graničnom prijelazu republike BiH nema njihove policije je GLUPOST!
Vidi cijeli citat
 

pa ja sam vidio sasmo prazan kontejner, nema ih viąe! neznam moľda sam slijep!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

Vidi cijeli citat


Drugi put nemoj gledat u stari kontejner nego pogledaj unutar one cijele strukture da sjedi jedan sa obiljeľjem RH a 10 metara dalje jedan u svjetlo-zelenkastoj sa ljiljanima na rukavu i bit će u redu. Ok?
Vidi cijeli citat
 

OK. JA SAM ZADNJI PUT IŠO PRIJE PAR MJESECI.  MOGUĆE DA SU SE PROMJENILI.

Vidi cijeli citat


DA TO JEDNOM RIJEŠIMO...NJIHOVI SU CARINICI U NAŠIM KONTEJENRIMA JER SVOJIH PRAKTIČKI NEMAJU...ONI UOPĆE NE PREGLEDAVAJU OSOBNE AUTE,SAMO AUTOBUSE,ŠLEPERE...I TO OPET RADE NAŠI KAD SE ULAZI IZ NEUMA U HRVATSKU...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2005.
Poruka: 3.404

josip broz tito

30. travnja 2006. u 18:05
undying je napisao/la:
undying je napisao/la:
d¾on vejn je napisao/la:

undying je napisao/la:
 ove tri posljednje tri slike iz drugog svjetskog rata mi je poslao drug pa eto da malo vidite i jednu drugu stranu ljudske psihe..
Vidi cijeli citat
 

mala djeca skupljaju slièice pokemona,  malo veæa djeca skupljaju slièice nogometa¹a. jo¹ malo veæa djeca skupljaju slike ¹to se ka¾e "za odrasle"  a undying skuplja slièice  iz drugog svjetskog rata.  u koju grupu njega staviti?

Vidi cijeli citat
 

a seljacine i seljacici slusaju tomsona.sta si ti seljacic ili seljacina??mozda si vrle?

 

Vidi cijeli citat
 

vi ste domobrani????pa oni u 2svjetskom ratu nisu uopste nista prestavljali=osim lakog zalogajakoji krateri u tvojoj prici vejnkako ono ide narodna poslovica=uci od covjeka koji zna,nauci covjeka koji ne zna i kloni se covjeka koji misli da zna a u stvari nezna=mislim da je ovo rekao nikola tesla ma da nije ni bitno zna se bit. ali kako tebe vidim u ovoj zadnjoj misli vejnevejne?nemas pojma=zbogom

 
Vidi cijeli citat



to bi prije reko za partizane koji su naoružani kamenjem čekali nekakve kolone i onda uzimali hrane koje nisu imali...mislim da je jasno da su oni imali brojnost koja je prevagnula...