Rezultati pretrage: tekst :D, poredak po datumu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719

Bundesliga

25. travnja 2006. u 17:48

Fc Koln-Hsv.......................................2

Hertha-Bayer Leverkusen....................1

Nurnberg-Borussia M.---------------------1

Hannover-Borussia D...........................X

Eintracht-Kaiserslautern-------------------1

Bayern-Stuttgart..................................1

Schalke-Arminia.................................1

Wolfsburg-Mainz---------------------........X

Duisburg-Werder...................................2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948

SCG prva liga

25. travnja 2006. u 17:25
d je napisao/la:
nisam znao da je zeta is cg ,mislo sam iz srbije
sartid ima lijep stadion
sta je bilo sa spartakom iz subotice ,plavi golubovi,isto odlican klub i stadion,i oni zasluzuju prvu ligu,umjesto 10 klubova iz bg
Vidi cijeli citat


tramvaj liga moj druze, imamo mi i stadiona i klubova sa velikom tradicijom, ali nazalost u prvu ligu ulaze cukaricki sa banovog brda (beograd) i Bezanija (isto Beograd), dok Spartak, Radnicki Kragujevac, Radnicki Nis tavore, ugasen je jedan veliki klub Proleter iz Zrenjanina (stadion Karadjordjev park 25.000 gledalaca) jos da ispadne Sartid, kad je bal nek je bal

jad i beda
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.720

josip broz tito

25. travnja 2006. u 14:52

Popara je napisao/la:
 Ljudi ja vam se divim kako vam se da raspravljat s ovim bićem undyingom.... pa lakąe uvjerią Jajana iz Malnarovog showa u stvarnost nego ovog virtualnog krelca
Vidi cijeli citat
 

Popara,moramo biti uporni,je da je u doticaju bil sa svime i svačime,je da se nafiksaval od jutra do sutra,jest d aje bil okružen Srbima,jest da su ga hranili Titom,al moramo biti uporni,i jest da je curica,al je naš!

barem malo,a mi se svojih ne odričemo ma kakvi bili!

ne daj se undač!

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408

josip broz tito

25. travnja 2006. u 12:12

dѕon vejn je napisao/la:
 a kulin ban nije hrvatski nego bosanski ban, to brodaji svojim bosancima
Vidi cijeli citat
 

smanji malo agresivnost i ponovo pazljivo procitaj sta je Boranija napisao

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408

RK Zagreb

25. travnja 2006. u 09:14
dѕon vejn je napisao/la:
za djembu: pa va№a liga mi se иini dosta ujednaиena. fidelinka, vojvodina, partizan, cz, lovжen, berane, sintelon.....

btw, vidim ti si igro i prati№  rukomet, jel bi koji juniorski reprezentativac scgf bio pojaиanje za zg? №e№um,nenadiж, uro№ elezoviж (dobro, on je malo stariji)?

Vidi cijeli citat
  Nasmejao sam se na tvoju opasku da kvalitetnog desnog beka treba traziti u scg. Od odlaska Vukasina Rajkovica u Gepingen, ovde nema nijednog iole kvalitetnog desnog beka, Milicevic iz Vojvodine je kao Kosta Perovic, Radulovic iz Partizana je zamlata, slican vasem Ivici Olicu, koliko dribla, zaboravi da sutne, Mirkovic iz Sintelona je zelen i nema srce, iako ima fenomenalne predispozicije, dok Zvezda igra bez levorukog igraca na desnom beku. O ostalim ne treba ni trositi reci.

Liga jeste ujednacena, ali pre svega izuzetno nekvalitetna, a mozda i najslabija liga od raspada SFRJ

Sesum i Nenadic nece doci u Zagreb 100%, jer Sesuma ce kupiti neka jaka i bogata evropska ekipa. Isto, verovatno, vazi i za Nenadica. Elezovic, iako je bio jedan od najboljih evropskih bekova u svojoj generaciji, ne moze da se povrati posle povrede, i nije ni blizu nivoa na kom je ranije bio, i cini mi se da nije kapacitet za Ligu sampiona, pa ne vidim zasto bi uopste bio potreban Zagrebu.

U sustini, retko koji od junuira i kadeta nece otici u jake lige. Tu mislim na one koji zaista vrede (Sesum, Markovic, Milos Mitrovic, Vilovski je vec potpisao za Fotex, Vujin je Foteksov igrac na pozajmici u Dunaferu...)

Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463

Ciudad Real - Portland SA finale LP

25. travnja 2006. u 08:41
djemba djemba je napisao/la:
dѕon vejn je napisao/la:
  metliиiж najtrofejniji rukometa№ u povjesti (oi, sp, lp, ehf, kup kupova samo fali ep).
Vidi cijeli citat
  Slican slucaj je i sa Vujovicem. Njemu fali EP(kad je on igrao nije ga bilo) a za kup EHF nisam siguran
Vidi cijeli citat

Vuja ima medalju sa EP, samo što nije zlatna nego bronzana.Naime on se "ugurao" u onu sjajnu generaciju Belog Stojanovića,Peruna,Neđe,Igora,Ace Kneževića,Škrbića...koja je 96 (čini mi se) uzela bronzu na EP (mislim da je bilo u Španiji)....
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.02.2005.
Poruka: 3.351

Primera 35. kolo

24. travnja 2006. u 23:35

Ljestvica strijelaca:

  1. S. Eto'o (Barcelona).............24 (1)
  2. D. Villa (Valencia)................22 (4)
  3. Ronaldinho (Barcelona)........17 (7)
  4. Diego Milito (Zaragoza)........14 (0)
  5. Ronaldo (Real Madrid).........14 (2)
  6. F. Torres (Atletico Madrid)...13 (3)
  7. Ewerthon (Zaragoza).............11 (1)
  8. Baiano (Celta).......................11 (2)
  9. Riquelme (Villareal)...............11 (3)
  10. Tristan (Deportivo)................11 (4)

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.02.2005.
Poruka: 3.351

Bundesliga

24. travnja 2006. u 23:06

Fc Koln-Hsv.......................................2

Hertha-Bayer Leverkusen....................1

Nurnberg-Borussia M.---------------------X

Hannover-Borussia D...........................2

Eintracht-Kaiserslautern-------------------1

Bayern-Stuttgart..................................1

Schalke-Arminia.................................1

Wolfsburg-Mainz---------------------........X

Duisburg-Werder...................................2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.03.2006.
Poruka: 22.201

najnovija dinamova povijest

24. travnja 2006. u 20:46
catalan je napisao/la:

 mo¾da se nogomet igrao kod Inka jo¹ u 14 st. ,a jedan Hrvat je vidio tu igru ,kad je bio s Kolumbom na putovanju 1492. i donio prva pravila te igre nazad u domovinu,i to ba¹ u Gradec... mo¾da je tada ba¹ roðen Nk Kaptol-gradec ............ ma dajte

u grbu je stalo malo KG---> kasnije G-----> i onda d

Vidi cijeli citat
 

A Englezi ga pokrali pa onda svima lagali da su oni izmislili nogomet...kako smo pokrani, j**ote!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.02.2005.
Poruka: 3.351

Primera 34. kolo

24. travnja 2006. u 20:14

Vječna tablica:

schintor 90/178
vlado11 82/198
vilenjak 79/209
kockasti1 77/199
provokator 75/179
C.T. 74/159
dejan NS 74/159
VCF 73/149
shorty1 72/179
chendler 64/139
boranija 60/149
frenkie 57/159
KA-Power 55/128
losmi 50/119
cenarius 49/90
ivon 46/100
perica 45/109
BeerHunter 30/79
ultras VK 30/89
Strikan 27/60
Wasley 27/79
MR.PERFEKT 25/69
Davorinho 24/60
žu-man-ce 22/50
Al_Bundy 16/40
john23smith 15/30
d 15/39
catalan 13/29
Coito 11/29
Marko-Ivanić 11/30
ilegalac 10/20
Amos 9/19
DjembaDjemba 9/20
popo 7/10
chercc 6/10
Shorty 0018 6/10
m1rcko 6/20
Antoor 5/10
imbra 5/10
Jale3 5/10
infectious 4/10
Wasilie 4/10
Kolubara 3/9
Jim Davis 3/10
laki 2/9
mali marinko 2/10

  • Najnovije
  • Najčitanije