Rezultati pretrage: tekst :D, poredak po datumu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.04.2005.
Poruka: 4.798

SCG prva liga

23. travnja 2006. u 01:34
d je napisao/la:
nisam znao da je zeta is cg ,mislo sam iz srbije
sartid ima lijep stadion
sta je bilo sa spartakom iz subotice ,plavi golubovi,isto odlican klub i stadion,i oni zasluzuju prvu ligu,umjesto 10 klubova iz bg
Vidi cijeli citat


Zeta je iz Golubovaca,Podgorica
Da,bas ima lijep stadion
A Spartak je trenutno u Drugoj ligi,negdje je na sredini tabele bez ikakvih sansi da udje u Prvu


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.04.2005.
Poruka: 4.798

SCG prva liga

23. travnja 2006. u 01:21
d je napisao/la:
skuzio sam tek sad da je banat
a Habitpharm?
a bice sutjeska i buducnost uvijek borba za prvaka
to znaci de veliki sartid ispada?
a liga ce imat 10 timova
Vidi cijeli citat


Tesko,najbolji CG klub zadnjih 3-4 godine je Zeta
liga ce,bez obzira na ishod referenduma,brojati 12 timova sledece sezone
Znaci ukoliko se odvojimo,Sartid ce vjerovatno ostati u ligi...
 
[uredio shorty1]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.04.2005.
Poruka: 4.798

SCG prva liga

23. travnja 2006. u 01:10
d je napisao/la:
gdje dodje Banatski Dvor? jesu oni dobili depora?
odakle je Habitpharm?

kako ce izgledati liga cg ako se odcijepe
Vidi cijeli citat


1.nedaleko od Zrenjanina,Vojvodina
2.Jeste Buducnost ali iz Podgorice
3.Jad i tuga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.09.2004.
Poruka: 10.275

NAPOLI

22. travnja 2006. u 23:58
 Iako ne volim talijanske klubove Napoli mi je jedna od iznimki, ne znam zašto, ali onako simpatiziram ih za razliku od većine talijanskih klubova. Fascinira me na ta brojnost u trećoj ligi, sad će evo ući u Serie B, nadam se i Serie A ubrzo. Slažem se sa d, u svakom slučaju i zbog tradicije i zbog imena više bi volio gledat Juventus/Milan & co. - Napoli nego Ascoli, Treviso i sl...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.02.2004.
Poruka: 1.035

NAPOLI

22. travnja 2006. u 23:57
d je napisao/la:

 Napoli-Perugia 2-0 2005/2006

ulazak u serie B

Vidi cijeli citat


Kaj bi tu trebala bit nekakva slika ili?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.06.2003.
Poruka: 1.009

HAJDUK-2006

22. travnja 2006. u 22:02

Markoishvili je napisao/la:
Fala Bogu i ozlijedama pa danaąnji sastav liči na neąto...nema Damjana, Granića, ®ilića, Miladina...gotovo svi paraplegičari su van stroja.
Vidi cijeli citat
  

Je, vidim koliko je ovo bio odlucujuci faktor...0:4, Sharbini fulao zicer...Debrecen se dakle omastio najjace ove sezone :D

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.12.2004.
Poruka: 1.616

Bundesliga

22. travnja 2006. u 19:08
 

Ukupan Poredak :

1. ANTOOOOR -------- 43  

2. BORANIJA -----------42

3.  KA-POWER ---------41

4. VILENJAK -----------40

5. MR.PERFEKT ---------39

6. FRENKIE -------------38

6. PROVOKATOR --------38

8. VCF ------------------33

8. BLONDY -------------33

10. KOCKASTI 1 --------31

11. CIMBO ---------------30

12. DINAMO 02 ----------20

13. WASLEY --------------17

14. D ---------------------15

15. C.T. -----------------14

15. ULTRAS VK ---------14

17. BEERHUNTER --------13

17. CHENDLER -----------10

19. 4444 ------------------5

20. LOSMI -----------------4

21. Jale 3 ------------------3

21. COSMO KRAMER -------3

23. TORCIDA DORTMUND-- 2

23. JOHN23SMITH ----------2

----------------------------------------------------

Sutra igraju jos 2 Utakmice

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.12.2004.
Poruka: 1.616

Bundesliga

22. travnja 2006. u 18:52

 Pogodci danas :

d ------------   

Kockasti, Amos, KA-Power, MR.PERFEKT, Antoooor -------------- 4

Vilenjak, frenkie, Provokator, BeerHunter, blondy, boranija, Jale3 --------- 3

dinamo02 ----------- 2

VCF, cimbo ----------1

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.11.2005.
Poruka: 487

nasi igraci u Europi

22. travnja 2006. u 18:22
Guybrush je napisao/la:

 N.Kovač dao izjednačujući gol.Bravo kapetane

 

Gladbach  - Hertha B. 2 - 2 1 - 1

GOAL!!

Vidi cijeli citat



Inace, Kovac je jucer na berlinskom radiju izjavio da je vrlo razocaran odlukom uprave Herthe jer ne zele njegov ugovor produziti. Planirao je igrati u svom rodnom gradu do zavrsetka karijere...
Guybrush
Guybrush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.02.2006.
Poruka: 1.007

nasi igraci u Europi

22. travnja 2006. u 17:19

 N.Kovač dao izjednačujući gol.Bravo kapetane

 

Gladbach  - Hertha B. 2 - 2 1 - 1

GOAL!!

Su sueño es convertirse en un terrible pirata temido en todo el Caribe.
  • Najnovije
  • Najčitanije