Rezultati pretrage: tekst :D, poredak po datumu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459

Navijacke slike

20. travnja 2006. u 23:59
monstruozo je napisao/la:

 Lazio - Livorno

roma - palermo

slobodni prijevod, ispravi me d

Francesco: primjer kapetana

Od roðenja romanista, rimljanin...

i danas kad si s nama na jugu

zajedno ujedninjeni "forza roma" pjevamo...naravno, puno bolje zvuci na talijanskom

diffidati con noi..jedan je napoli

 

Vidi cijeli citat
 

 

tocno

meni je najbolja pjesma"sventolar questa bandiera siamo gli ultras della roma e di nuovo canterai finché vedrai

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2005.
Poruka: 2.497

Navijacke slike

20. travnja 2006. u 23:47

 Lazio - Livorno

roma - palermo

slobodni prijevod, ispravi me d

Francesco: primjer kapetana

Od rođenja romanista, rimljanin...

i danas kad si s nama na jugu

zajedno ujedninjeni "forza roma" pjevamo...naravno, puno bolje zvuci na talijanskom

diffidati con noi..jedan je napoli

 

Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.385

kup UEFA...polufinale

20. travnja 2006. u 23:41
ceki je napisao/la:
d je napisao/la:
dobra tekma,steta bez golova
sta je golman seville obranio-izbacio ono iz gola
evo sta ceka so4 ovaj ciko

bice vruca atmosfera
Vidi cijeli citat

Ovaj mi liči na onog lika što mu Srbi nisu da li da pobjedi na njihovoj Dori.
Vidi cijeli citat



isti su...
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.12.2005.
Poruka: 3.660

kup UEFA...polufinale

20. travnja 2006. u 23:07
d je napisao/la:
dobra tekma,steta bez golova
sta je golman seville obranio-izbacio ono iz gola
evo sta ceka so4 ovaj ciko

bice vruca atmosfera
Vidi cijeli citat

Ovaj mi liči na onog lika što mu Srbi nisu da li da pobjedi na njihovoj Dori.
BeerHunter
BeerHunter
Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.757

Champions League - polufinale

20. travnja 2006. u 18:56

catalan je napisao/la:
 boban i saviæeviæ su vjerovatno dobro èastili
Vidi cijeli citat

Ma nije nego je on debil. Inace nije sav svoj. Ali kako je tek Djurkovic navijao za Milan i Deja. Pa Dejo mu je miliji od majke bio . Ima onaj njegov cuveni komentar u live prenosu kada Savicevic daje potpuno pogresan pas bogu iza ledja, a Djurkovic iznervirano kaze: PA GDJE JE TAJ MASARO.

Ruku na srce, d je donekle u pravu. O ovoj Barsi se prica samo kroz jednog covjeka (Zubati Bil, dobar si nema sta). Bilo je i vecih timova od ove Barse, a i po mom skromnom misljenju trenutno ima boljih igraca od Ronaldinja. Njemu svaka cast, ali za mene je, recimo Henry bolji...

Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459

Champions League - polufinale

20. travnja 2006. u 18:26
losmi je napisao/la:
d je napisao/la:

losmi je napisao/la:
d je napisao/la:
ronaldinho od 35 pasova ima 3 tocna,jedan za gol,drugi sa petom i jedan na desnu stranu za iniestu cini  mi se
Vidi cijeli citat


ti nisi normalan, pa svaka akcija Barse ide preko majstora, jel se secate pocetka akcije kod 1:0 kad je Ronaldinjo pogodio stativu.... Giuly uzima loptu krece u kontru ima bar 10 metara prazno, ali sta se desava prilazi Ronaldinjo i nema dileme lopta ide njemu u noge, on je jednostavno car i u nastavku napada znamo sta je uradio pogodio stativu
Vidi cijeli citat
 

 

jos jedan slijepac!!!!!!

10 pasova zaredom je covjek odigrao pogresno ejjjj 10!!

jel vi navijate za barcu ili za zubatog bila?

 

Vidi cijeli citat


dobro je da ti sve vidis, ceo svet se divi igrackoj velicini Ronaldinja, a jedna dokona budala sa foruma nasla de ga pljuje, ako si ozbiljan onda poseti lekara, a ako nisi onda nastavi sa blebetanjem
Vidi cijeli citat
 

 

ajde pacove setaj jer tebe nisam spomenuo

s tobom nemam sta pricat jer si drkaros ronaldinja i sl. , javi mi se kad te nesto pitam  i  ja nisam ceo svet balavce..koji si ti krelac ,sad bi svi trebali RECI  KAKO JE ON OVO ONO,on je moj ku**c ko i sto si ti

nauci se prvo komunicirat sa forumasima i ne vrijedjat

Vlado11
Vlado11
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2004.
Poruka: 2.607

Premiership

20. travnja 2006. u 17:49
Kolo 35
Datum Utakmica FT    Primjedbe  
15/03 21:00 FC Liverpool vs. Fulham 5:1   1:0 (16.) R.Fowler, 1:1 (25.) C.John, 2:1 (34.) M.Brown (og), 3:1 (71.) F.Morientes, 4:1 (89.) P.Crouch, 5:1 (90.) S.Warnock
17/04 13:45 Tottenham vs. Manchester Utd 1:2   0:1 (8.) Rooney, 0:2 (36.) Rooney, 1:2 (53.) Jenas
17/04 16:00 Charlton vs. Portsmouth 2:1   0:1 (40.) A.D'Alessandro, 1:1 (76.) B.Hughes, 2:1 (83.) D.Bent
17/04 16:00 Chelsea vs. Everton 3:0   1:0 (28.) F.Lampard, 2:0 (62.) D.Drogba, 3:0 (74.) M.Essien
17/04 16:00 Middlesbrough vs. West Ham 2:0   1:0 (41.) J.Hasselbaink, 2:0 (56.) M.Maccarone (pen)
17/04 16:00 Sunderland vs. Newcastle 1:4   1:0 (32.) J.Hoyte, 1:1 (60.) M.Chopra, 1:2 (61.) A.Shearer (pen), 1:3 (66.) C.N'Zogbia, 1:4 (87.) A.Luque
17/04 21:00 West Bromwich vs. Bolton 0:0  
18/04 20:45 Wigan vs. Aston Villa 3:2   1:0 (25.) J.Bullard, 1:1 (53.) J.Angel, 2:1 (57.) H.Camara, 3:1 (60.) H.Camara, 3:2 (68.) L.Ridgewell
19/04 20:45 Birmingham vs. Blackburn 2:1   1:0 (62.) N.Butt, 1:1 (78.) R.Savage, 2:1 (87.) M.Forssell
04/05 20:45 Manchester City vs. Arsenal

REZULTATI PROGNOZA 35. KOLA:
KA-POWER 6  / 8
MR.PERFECT 6  / 8
D 5  / 8
VILENJAK 5  / 8
BARICHELLO 4  / 8
KEKO81 4  / 8
VLADO11 4  / 8
ULTRAS VK 4  / 8
C.T. 4  / 8
JOHN23SMITH 3  / 8
CHENDLER 2  / 8

Vječna tablica:

  IME UKUPNO
     
1 VLADO11 110
2 FRENKIE 101
3 C.T. 98
4 KOCKASTI1 93
5 EVERTON 84
6 VILENJAK 83
7 BARICHELLO 82
8 PROVOKATOR 74
9 CHENDLER 62
10 SCHINTOR 60
11 DEJAN NS 56
12 CENARIUS 55
13 LOSMI 55
14 BORANIJA 52
15 KA-POWER 52
16 IVON 50
17 SHORTY1 46
18 STRIKAN 43
19 MR.PERFECT 39
20 FLORIANI 38
21 WASLEY 35
22 BEERHUNTER 33
23 ŽU-MAN-CE 30
24 JALE3 28
25 ULTRAS VK 25
26 KEKO81 25
27 ILEGALAC 19
28 D 18
29 MARKO-IVANIĆ 15
30 DAVORINHO 15
31 VCF 12
32 BJELOVARAC 12
33 AL BUNDY 10
34 ZICO 9
35 JOHN23SMITH 8
36 MICKEY 8
37 ALPHAQ 6
38 BOOKMAKER 6
39 DJEMBA-DJEMBA 6
40 DON CORLEONE 6
41 C_BARKLEY 5
42 CISCO 5
43 BOYS 5
44 EXCALIBUR 5
45 JIM DAVIS 5
46 4444 4
47 CHERCC 4
48 COITO 3
49 DOMAC 3
50 COPAN 3
51 DRAGAN 3
52 INFECTIOUS 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948

Champions League - polufinale

20. travnja 2006. u 17:12
d je napisao/la:

losmi je napisao/la:
d je napisao/la:
ronaldinho od 35 pasova ima 3 tocna,jedan za gol,drugi sa petom i jedan na desnu stranu za iniestu cini  mi se
Vidi cijeli citat


ti nisi normalan, pa svaka akcija Barse ide preko majstora, jel se secate pocetka akcije kod 1:0 kad je Ronaldinjo pogodio stativu.... Giuly uzima loptu krece u kontru ima bar 10 metara prazno, ali sta se desava prilazi Ronaldinjo i nema dileme lopta ide njemu u noge, on je jednostavno car i u nastavku napada znamo sta je uradio pogodio stativu
Vidi cijeli citat
 

 

jos jedan slijepac!!!!!!

10 pasova zaredom je covjek odigrao pogresno ejjjj 10!!

jel vi navijate za barcu ili za zubatog bila?

 

Vidi cijeli citat


dobro je da ti sve vidis, ceo svet se divi igrackoj velicini Ronaldinja, a jedna dokona budala sa foruma nasla de ga pljuje, ako si ozbiljan onda poseti lekara, a ako nisi onda nastavi sa blebetanjem
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2006.
Poruka: 2.001

prvenstvo zavrseno

20. travnja 2006. u 15:52

d je napisao/la:
zwolle-willem II A
graafschaap-VVV    B
helmond-volendam      C
oss-NAC       D

A-B
C-D

pobjednici su u 1.ligi

Vidi cijeli citat

buduci da se Go Ahead Eaglesi ocito nisu uspjeli kvalificirati za to doigravanje (UPRAVA, NAPOLJE!!!), ja cu podrzat Graafschaap... iz razloga sto mi je uvijek bilo super kako ih je Vela (jel on ili Cvijanovic?) u Petici izgovarao HHHHRRRRRAAAFŠŠŠŠAPPP  .... a imaju i zgodan stadioncic, taman za HNL...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459

prvenstvo zavrseno

20. travnja 2006. u 15:39
ultras VK je napisao/la:
 Ma nizozemska druga liga je još veći rusvaj, tamo imaju pobjednike nekih 5 perioda (ako sam dobro shvatio) pa na kraju možeš biti i zadnji, ali ako si bio pobjednik nekog od tih intervala prvenstva svakako ideš u play off ! To sam skužio u kladionici, na kraju nemaš pojma šta odigrati, kome treba, a kome ne, jer se na tablicu ne možeš osloniti, nemam pojma ni zašto je uopće vode
Vidi cijeli citat



lani je rusvaj bio veci
imas 6 periodnih titula i sad dobi jednu boris se za 1.ligu uz 20 osvojenih bodova
poslije prvi ulazi direkt u 1.ligu
16. i 17. iz prve lige igraju doigravanje sa pobjednicima periodnih titula raspodjeljenih u dvije grupe,znaci jos sest dodatnih tekmi..ove godine su to ukinuli tako da se igra na ispadanje:
zwolle-willem II A
graafschaap-VVV    B
helmond-volendam      C
oss-NAC       D

A-B
C-D

pobjednici su u 1.ligi

zwolle je 12. u 2.ligi
oss je 11. u 2.ligi
znaci da oss i zwolle uz malo srece mogu zavrsiti u prvoj ligi ,samo zato sto su osvojili periodnu titulu


  • Najnovije
  • Najčitanije