Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 10.425
09. listopada 2024. u 22:29

sudija poklonio pelister bod. taj 2 turn oversi u posledna minuta sumljivi. svakom slucaj sami se krivi imaju +3 minuta pred finish. odigrao sporting mizerna utkakmica. umesto igrati koncentrirano i motivirano 60 min ovi se zaebavao. pola gas 50 minuta.

nadem se da se nesto naucio od ovo.

isti ovoj sporting dobio danci skoro 20 razlika u gosti i veszrem skoro 10 razlika u kuci.

Stefan84
Stefan84
09. listopada 2024. u 23:03

szeged konecno ima trener. michael apelgren. spanjolac pastor prevera. vodio szeged 10 godine njerovatno. eve pastor unisto i repka egipat.

apelgren je najzasluzen uspeka svedska posledni 4 godina.a ne glen solberg. apelgren bio mozaku popit sta je bio samo assisten. sada verovatno ce bit glaven izbornik svedska.

vodio sävehof do top 8 el. flensburg bolji.

ovo je samo pocetak ljepa prikazna szeged. mozda nemaju ekipa za f4 ova sezoma ali sledece imaju jer stize gottfridsson a verovatno i sagosen i golmanu magdeburg hernandez.

sutra dobri tekmi.

telekom veszprem vs dinamo bucuresti na arenasport.  hun vs rom derbi. prestizno derbi u zenski rukomet sada i muskara.

zanimljivo trenutni trener dinamo bucuresti je davis koj je bivse trener veszprem i vodio ekipa do finale lp 2019. trenutni trener veszrem je pascual koj prosla sezona bio trener dinamo bucuresti.

sutra jos igraju nantes vs kolstad, magdeburg vs kielce, barca vs aalborg i berlin vs wisla.

Vidi cijeli citat

U minutu i 10 sekundi Pelister stigao -3,  + je Sporting imao nakon primljenog gola 7-8 sekundi za pobijediti, no golman je bacio loptu "kroz" centar nikome, otišla do protivničkog gola i vrijeme je isteklo....

[uredio Luckasti - 10. listopada 2024. u 10:06]
idemo do kraja
Stefan84
Stefan84
10. listopada 2024. u 13:06

primio sporting 3 golova za 45 sekundi. a prvi 29 min u drugo poluvrene primio samo 6 golovi.

a imao sporting vise od 10 sekunda za posledan napad ali golman baca loptu preku cijel teren

Stefan84
Stefan84
10. listopada 2024. u 20:33

veszprem je prvi favorit za naslov.

wisla bez sreca i danas. protiv psg u kuci promasio sedmerac za remi a danas u berlin primio gol u posledni sekundi za poraz 25 - 24.

[uredio Stefan84 - 10. listopada 2024. u 20:33]