Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 28.108
17. listopada 2024. u 22:20

U zadnjoj minuti prvo sporting pokloni loptu berlinu, da bi i gosti isto učinili u napadu za izjednačenje

sporting lisabon vs berlin 35 - 33

vazna pobeda za portugalci. ali i danas radio puno gluposti posedni 5 min. kod 32-30 kiko uzema glup shut sa 10 metara. zatim 2 puta ostavio darj sam ko duh. ponovo losa reakcija nakon time out kod 34 - 33. ponovo teknicka greska a imao 2 takvI u bitola.

talent imaju, nemaju iskustvo.

nils lichtlein se kliznio posledni napad i martin costa sam sa golman rijesi utakmica za explozija i veliko slavje u dvorana. odlicna atmosvera i navivanje.

ovo je treta pobedu sporting lisabon u niza protiv berlin. 2 puta u el prosla sezona. a tada i gidsel igrao.

psg vs dinamo bucuresti 35 - 32.

sudija gurao domacina u posledni 15 min.

rutina wisla plock.

sledece kolo

sreda

dinamo bucuresti vs sporting lisabon (arenasport)

fredericia vs wisla plock

kielce vs aalborg

nantes vs zagreb (arenasport)

arena rasprodana po koji put u nantes. ceka zagreb pekol.

ctvartak

berlin vs psg (arenasport)

szeged vs kolstad

barca vs magdeburg (arenasport)

pelister vs telekom veszprem (arenasport)

sporting vs wisla 34- 29

ne znam sta se djesio u bitola, posebno taj posledna minuta kada vodio 21 - 24. remi. 🤔iskreno mirise na kladara. resultat bez ikakve logike.

sporting vs dinamo bucuresti 35 - 33

david späth imao ukupno 32 odbrane taj 120 minuta sporting vs rnl i im unstio sezona. dok golman sporting ni pola taj.  opet bilo je egal.

ekipa ima jebacki buduce potencial. samo pogledaj godishte nihovi najbolji 7-8 igraca. a sa vecinom imaju ugovor jos 3-4 godine. a nemaju prodavat. cijel je lp titula za 2-3 godine kaze gazda. kaze da ekipa ce biti bar 30% jaca za 3 godine zbog razvoj i iskustvo a vec pobedivaju berlin, veszprem.

sporting snajverovatno ce pobedi i protiv psg u kuci. a posle zavise od gostinske resultate. sansa je dobra da moze bar jedno gostuvanje dobiti ili u madzarska, francija ili njemacka.

onda sigurno se drugi na tabela i direkno mesto u top 8.

[uredio Stefan84 - 17. listopada 2024. u 23:31]
Stefan84
Stefan84
18. listopada 2024. u 18:12

suma sumara kolo 5.

da je ova sezona najaka sezona ikada u lp to potvrduje resutate ovo kolo. 6 utakmice se odlucijo u posledna minuta a magdeburg vs nantes egal tokoder. samo wisla rutina.

nevidena drama. szeged u posledna imao sedmerac za remi u danska protiv aalborg ali promasio. barca u posledni sekundi pordio pobedu. kielce u posledna sekunda do 2 bodova u norveska. veszprem otbrdio pobeda nekoliko sekunda pred finish. psg odlucio utakmica posledni 2 minuta. berlin imao napad za remi posledna minuta.

ova sezona imash cak 7 ekipi koj igrao f4 posledni par godine. imash nova super ekipa sporting lisabon, te i pojacani szeged i dinamo bucuresti.

po resteri mozda barca k veszrem se favoriti ali f4 u cologne je spesifican turnir. nema tamo favorita skoro svaka tekma tamo egal.

ima cak 10-11 ekipi koj moze do f4 va sezona a 5-6 koj moze osvoiti.

uzivajte snimki kolo 5.

szeged posledna sekunda promasio sedmerac a nantes do triumf u njemacka.

na snimak kolstad vs kielce vidite kako berge slavio bod protiv kielce nije gleda posledni sekundi i onda cue neeeeeeeee od publika.

martin costa za efurija u lisabon.

inace redovito stavio snimki i top golova i odbrane preku ehf tv.

powe ranking nakon 5 kola

1.barca

2.sporting lisabon

3.veszprem

4.nantes

5.kielce

jedvaj cekamo sledece kolo. top tekmi u berlin i barca. magdeburg samo 3 bodova prvi 5 kola a sledece gost protiv barca. psg gostuje u berlin u rasprodana arena.

u bucuresti se ocekuje top tekma. dinamo odlican na 4 tekme, samo u madzarska losi.

kielce vs aalborg. finalisti lp posledni 2 sezoni. nantes vs zagreb. stalno spektakal kada nantes igra kuci.

alkatraz
alkatraz
19. listopada 2024. u 17:50

Nakon 5. kola Mario Šoštarić i Kamil Syprzak dijele prvo mjesto strijelaca sa 32 gola.

Minne ima najbolji postotak šuta, čak 94.1% (16/17).

Stefan84
Stefan84
19. listopada 2024. u 18:28

nova pobeda za ftc budapest u lp i trenutno popularni fradi je lider. ali skupine u kojoj igraju slaba.

21. listopada 2024. u 21:22

Pa je l' moguće da se Vipers samo tako ugasio? Znam da je još prošle sezone imao financijskih problema, ali ovo je baš kao grom iz vedra neba. Još na proljeće prošle godine klub je osvojio svoju 3. ligu prvaka i sada nešto ovakvo. Nikad ne bih pomislio da je ovo moguće u jednoj steđenoj državi kao što je Norveška.

Stefan84
Stefan84
21. listopada 2024. u 21:36

kada moze u danska zasto da ne norveska. dosta sa ovi mutni gazdi i firmi u rukometa. dolaze i gazdi ispere novcu pa bjeze nakon 5-10 godine.

a ovi firmi ulagaju neko vreme za da izbegne porez.

hsv hamburg (andreas rudolph)

ag copenhagen (jesper kasi nielsen)

cuidad real (domingo diaz de mera)

jedini mljarder u rukmeta koj nije kriv je samsonenko rk vardar, njega su otjerao bivsa vlast u mkd.

andreas 10 godine pere novac u hsv a posledni 2 sezona dok je bio gazda 20 milion eura dug pa stcecaj. ovoj trenutni hsv nema veze sa taj.

[uredio Stefan84 - 21. listopada 2024. u 21:38]
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
22. listopada 2024. u 09:30

Možda se Vipers ipak uspije spasiti. Navodno će doći investitori pod uvjetom da cijela sadašnja Uprava ode i izabere se nova, sastanak u vezi toga je zakazan za 28.10. https://vipers.no/2024/10/21/innkalling-til-arsmote-3/

Nevjerojatno kako se sve srozalo u samo 5-6 godina za vrijeme najvećih uspjeha, klub je osnovan davne 1938. i tek 80 godina nakon toga počeo osvajati prve trofeje uopće. Dok su bili nitko i ništa nije bilo ni problema, izgleda da uspjesi često vežu za klub ljude kojima nije mjesto u sportu.