NHR23
Pristupio: 29.07.2019.
Poruka: 135
26. studenog 2022. u 21:49

Dobra utakmica u Vinkovcima, zaslužena pobjeda domaćina. Suđenje fer i korektno.

trese,lupa,udara
Pristupio: 23.09.2021.
Poruka: 100
26. studenog 2022. u 22:37

Utakmica Spačva - Slatina,što bi se reklo ono na nož.Najbolji sudionici, golmani iz obje ekipe zajedno sa sucima.Djelitelji pravde imali izvanredan osjećaj za igru i smirivanje tenzija u pravo vrijeme.Domaćin stalno bio u rezultatskoj prednosti a gosti puhali za vratom.Obje momčadi dosta nervozne pa možda i  nisu pokazale najbolje što mogu.Špačva u ovoj tekmi po meni bolja i zaslužena pobjeda al' ima još da se igra i drugo poluvrijeme.Kažu da se prvenstvo osvaja ili gubi na malim utakmicama.Čestitke Spačvi! Zdravi i veseli bili!

[uredio trese,lupa,udara - 26. studenog 2022. u 22:52]
Pjesmom se zove pjevanje cajki i ono što prezentira Rundek.
buntovnik2013
Pristupio: 13.02.2013.
Poruka: 297
04. prosinca 2022. u 14:02

Eto,Dugo Selo zadržava (čak malo i podiže) prosjek primljenih golova ....biti će zanimljivo..,borba s susjedima(Rugvica)  za opstanak......

Viro1234
Viro1234
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.03.2022.
Poruka: 3
04. prosinca 2022. u 19:17

Eh moja Viro Virovitica, što reći nakon svega.... Lagano preseliti u 2.ligu.

Dobri ste dečki, ali bez treninga nemate šta raditi u ovoj ligi. Uprava je krivac 50 % za ovo što se dešava, a 50% i vi sami igraći. Nadam se da će glavni vidjeti ovo pa reagirati!

mikeš007
mikeš007
Pristupio: 20.08.2012.
Poruka: 145
04. prosinca 2022. u 21:15

Virovitici ne bi pomoglo ni 5 treninga dnevno. Koliko vidim po zapisniku, nedostaje im cijela prva postava a igraju neiskusni i golobradi klinci.

Reinhardt...

S ovom ekipom koja je preostala teško bi igrali i 2.HRL.

Pearl Jam
Pearl Jam
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 4.038
05. prosinca 2022. u 13:22

Đakovo - Sisak 31-31 (16-14)

Đakovčani ispustili pobjedu, vodili su velik dio utakmice, ali Sisčani se nisu predavali. U prvom poluvremenu vodstvo domaćih, najviše 10-7, Klepo napravio 2 isključenja u prvih 15 minuta, uspio se do kraja utakmice sačuvati. Golman gostiju Novinc skinuo nekoliko teških lopti. U drugom poluvremenu Đakovčani u više navrata odlaze na 4 razlike, zadnji put 28-24 kada je prvi topnik domaćih Goluža zabio sedmi gol.

Kod 30-27 nes(p)retno isključenje Žganjera, Sisak u minuti zabija 2 gola, Klepo pogađa za 31-29, timeout Sisak, Gnjatić 31-30, domaći ni nakon time outa ne uspijevaju zabiti, kontra Siska i Gnjatić pogađa za 31-31, zabio je zadnja 4 gola. Ostalo je vrlo malo do kraja, Đakovčani nisu uspjeli zabiti pobjednički gol.

Dojam nakon utakmice je da je Đakovo ispustilo pobjedu, imaju dužu klupu, ali nisu uspjeli slomiti goste koji su imali ljepše akcije, izgledalo je kao da su uigraniji plus Novinc koji je dobro branio.

a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
Balonmano1
Balonmano1
Pristupio: 06.12.2021.
Poruka: 443
05. prosinca 2022. u 22:08

Gorivo pojeftinjuje, Srbija gubi, Novinc ponovo riješava utakmice, svijet se vraća u ravnotežu.

Poznatiji kao Pijo. Veliki katolik i domoljub.