Željan dokazivanja
Pristupio: 23.09.2021.
Poruka: 100
12. ožujka 2023. u 23:10

Novi Zg - Metalac,Rugvica - Đakovo,ekipe su dosta ozbiljno shvatile situaciju u kojoj se nalaze,tako su i pristupile dvobojima.Prvi par je odigrao dosta ujednačenu utakmicu i krajnji rezultat je možda i prevelik u korist domaćina(gledajuć' stranicu hrs).Čestitke N.Zagrebu na dobivenoj utakmici!Drugi par,ostaje žal (meni osobno) što Rugvica nije uzela oba boda,možda će baš za njega biti kratka.Ipak za njih je pozitiva što im u borbi za tu nepopularnu poziciju glavni konkureti Novi ZG i Nexe 2 dolaze kući.Budul' dobili te 2 utakmice u igri su.Čestitke Đakovu na stalnom stizanju  rezultatskog minusa,nisu se predavali.Mogli su osvojit taj bod ali i izgubit'.Za nekakvu dublju analizu utakmica pogledat' Kramericu.

Pjesmom se zove pjevanje cajki i ono što prezentira Rundek.
istina_svima
Pristupio: 12.07.2013.
Poruka: 188
13. ožujka 2023. u 11:10

Naravno da je preslabi roster Čakovca kada od 16 igrača cijelo vrijeme igra njih 8. Gdje bi ovi ostali trebali nakupiti iskustvo? gledajući ih? Najiskusniji igrač ti sjedi na klupi nekoliko kola, mladi i zeleni igraju zahtjevne pozicije u obrani. Teško. Makar ruku na srce poslani su "pravi" suci na ovaj "derbi". Tko je gledao i imalo je objektivan jasno mu je bilo sve. Naravno na sve to pribrojimo na svakoj utakmici preko 20 što grešaka, što krivih šuteva i rezulatat ni ne može biti drugačiji. Nadam se da će se, prema najvama, za drugu sezonu puno bolje pripremiti i naravno pojačati na određenim pozicijama jer bez toga mogu samo pričati opet.

gelo85
gelo85
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.11.2010.
Poruka: 1.780
13. ožujka 2023. u 16:01

Ne slažem se da igra njih 8,mislim da barem 12 njih ima skroz ok minutažu,cijelo vrijeme jedino igra Ćuk,koji trenutno ruku na srce jedini igra na premijerligaškoj razini

Poruka: 188
13. ožujka 2023. u 16:51

Vuković, Zadravec? najbolji obrambeni igrači zajedno sada u vidovcu imali 4 minute

gelo85
gelo85
14. ožujka 2023. u 15:18

Za Vukovića se slažem,definitivno ima premalu minutažu i to u oba smjera,ne znam baš čemu toliki kredit za Topleka

Canjugu su smijenili po principu nepotizma,budimo realni

Makar,nema tu pomoći,preslabi je to roster za nešto više...

Vidi cijeli citat

Nikad Joza nije nit nebu trener

Tako brzo, to nemos vise pit, Brad
Poruka: 100
17. ožujka 2023. u 14:40

Sutra i prekosutra bi trebale biti interesantne i zanimljive utakmice,Sisak - Dugo Selo i Metalac- Vidovec.Nekima će biti 'opa a drugima tropa.Vrijedilo bi uživo pogledati.

[uredio trese,lupa,udara - 17. ožujka 2023. u 14:44]
Poruka: 100
18. ožujka 2023. u 20:30

Sisak - Dugo Selo,kao što se i očekivalo pobjednik se nije znao do posljednje sekunde.Odigrana dobra utakmica sa malo golova.Znači da su obrane radile.Šta reći za ekipu koja  igra u gostima i gubi konstantno  1 poluvrijeme  5 - 7 golova.Izađu na drugih 30 min. i okreću rez u svoju korist i pobjeđuju s 1 golom.To je za svaki respekt i čestitke.Pobijedel' sljedeće kolo Čakovec. ne moraju igrati Bingo jer su ga dobili,ulaze u mirne vode.Čestitke i Sisku na neizvjesnoj i tvrdoj utakmici ali igrat' doma pred svojim navijačima i ispustit' toliku prednost.Pomalo zabrinjavajuće zar ne?

[uredio trese,lupa,udara - 22. ožujka 2023. u 15:09]