Pristupio: 11.03.2019.
Poruka: 877
23. travnja 2023. u 14:16

Kelpie je napisao/la:

Interesantno kako Spačva ima loš skor protiv ekipa iz Slavonije. A baš tim ekipama su pobjede bile jako potrebne, nekima za ostanak, nekima za kvalifikacije. Slavonci se drže skupa i to je lijepo, ko je kriv drugima što se ne drže skupa kao i oni.

Inace, jako visoka pojeda Nexea protiv Vidovca, iznenađujuce. Možda se Vidovec cuva za sljedece kolo.

Vidi cijeli citat

Vidovec bez pola ekipe došao na izlet u Našice i puca na pobjedu protiv Rugvice.

Spačva sigurno nije  pustila Slatini na što aludiraš.

Pustili su Nexeu i pokazali kako se to radi, ne u zadnjoj minuti da prime gol već hladno puno ranije i puno većom razlikom to riješe.

IgnjatBandera123
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.04.2023.
Poruka: 7
23. travnja 2023. u 15:56

Na igracima spacve jos je uvijek vidljiv umor koju je nastao od one utakmice kupa protiv ppda...

Batonga_15
Batonga_15
Pristupio: 15.04.2023.
Poruka: 1
23. travnja 2023. u 20:24

Zna li netko o kakvom se incidentu radi na utakmici Rugvice i Novog Zagreba ? Vidim mnostvo plavih i crvenih kartona i dosta dug prekid utakmice.

Primjeren
Primjeren
Pristupio: 05.10.2013.
Poruka: 209
23. travnja 2023. u 20:53

Po zapisniku jedino što može biti da su se tukli... Čekamo izvještaj od nekog tko je bio na utakmici.

gelo85
gelo85
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.11.2010.
Poruka: 1.892
23. travnja 2023. u 21:03

Pa Rugvica se tukla i u Nedelišću protiv Čakovca.Tad je zadnjih deset minuta trajalo dobrih pola sata.Srčana ekipa,jako temperamentni trener,barem mislim da im je to trener,malo viši,nabildani,kratko ošišani.

Poruka: 877
23. travnja 2023. u 21:07

Mislim da bez ove trojice Rugvica nema što tražiti u Vidovcu tako da je prvenstvo riješeno i što se tiče ispadanja iz lige. Pobjedom Slatine protiv Spačve riješeno je i pitanje tko će u kvalifikacije za premijer ligu. Ostaje samo još borba za izbjegavanje 12.mjesta koje može biti kobno iako teško.

Samir1987.
Samir1987.
Pristupio: 19.04.2023.
Poruka: 19
23. travnja 2023. u 22:41

Iznenađujuća pobjeda Novog Zagreba, Rugvica mora dobiti Vidovec u sljedećem kolu ako želi ostati.

veseliprdonja
Pristupio: 07.09.2018.
Poruka: 238
24. travnja 2023. u 07:44

Vrlo uzbudljivo vece u Rugvici. Pri vodstvu Zagreba 34-29, 1:13 do kraja utakmice, igrač Zagreba namjerno udara laktom u glavu igrača Rugvice. Tada u teren uljece trener Rugvice i udara igrača Zagreba. Nastaje sveopca tuca, golman Zagreba ugrizao igrača Rugvice, ovaj vratio šakom u glavu. Uletili i sa tribina, kaos. Suci traze praznjenje dvorane i nakon podjele kartona odigralo se 2 na 2 zadnja minuta.

Jing@jang
Jing@jang
Pristupio: 02.03.2020.
Poruka: 151
24. travnja 2023. u 09:17

veseliprdonja je napisao/la:

Sramota! Ovakve scene na tom nivou natjecanja.....  Da se mene pita (a ne pita) izbacio bi obje ekipe iz lige.