Markotu povezivat s Nexeom je glupost, nek dečko odigra sezonu-dvije ozbiljnog rukometa u premijerligašu, polako.

Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 21.04.2023.
Poruka: 46
19. travnja 2024. u 12:49

Valpovo je ponosno na svoje prvoligaše i Roko je zaslužio da se dokaže u prvoj ligi jer je svojom igrom i ponašanjem prerastao ovaj rang igranja. Sve ovisi o njemu i njegovim željama i ambicijama. Ja kao kibicer i simpatizer kluba želim mu sve najbolje i da ga se napokon prepozna i pozove na okupljanja najbolje hrvatske selekcije u tom godištu. Moje mišljenje je da mu ne treba stavljati veliki teret na ramena i pustiti ga da se razvija jer je nedvojbeno veliki potencijal za hrvatski rukomet. Još jednom ponavljam da sve ovisi o njemu a Klub mu sigurno neće praviti probleme jer znam kako razmišljaju. Nakon Krstića, Bajana ,Hidega ( momci koji su igrački stasali u Valpovu ) i Bajera još jedan igrać iz te generacije u prvoj ligi može samo služiti na ponos Klubu i dokaz da rade dobar posao. Zato mi nije jasno iz čega ste zaključili da bi Valpovo pravilo bilo kakve probleme Markoti, pogotovo njemu jer je dijete kluba i zaslužan za dobre rezultate generacije 2004 i prve ekipe. Kada smo već otvoreni do kraja moja osobna želja je da ode u GRK i zaigra s svojim prijateljem i suigračem s kojim je postigao najbolje rezultate i pokazao najbolje igre. Romantika je jedno a stvarnost drugo.

Poruka: 46
19. travnja 2024. u 13:05

cezar_11 je napisao/la:
E moj cezare, koliki je tvoj antagonizam prema Valpovu.

Baš me zanima tko ce u upravi Valpova praviti pametan i kočiti mladog Markotu u daljnjem razvoju i odlasku u bolji klub. Pod kočiti mislim na zahtjevanje neke bjesne cifre kako bi klub "nešto zaradio". Igrači su godinama igrali u prvoj ekipi samo za putne troškove i tu i tamo neku kovertu bez da itko zna, ovo s ugovorima je svježa prica od prije par godina. Svaka cast trenerima, ali on i njegovi roditelji su ti koji su mu omogucili ovo gdje je sada. Jedno su prava na odštetu i ostalo sto nalaže pravilnik, a druga stvar je poštovanje, zahvalnost i sve ostalo za ovo sto je dao klubu, govoreci konkretno o stanju kluba iz Valpova. Daleko je RK Valpovka od nekog "poluprofesionalizma" kako se to ovdje prezentira.

Na kraju krajeva mali je odlikaš, studirati ce i igrati u istom gradu(isplati li se ugroziti zdravlje i fakultet za danasnjih 500,600e?),a uprava treba dobiti simbolicnu i pristojnu nagradu i biti ponosna na prvoligaskog igrača.

btw. Koliko je klub trazio veliku odštete za transfer Matije Bajera? 😜😂

Vidi cijeli citat

Takojenijetako
Pristupio: 11.03.2019.
Poruka: 801
19. travnja 2024. u 13:49

Naravno da su roditelji bitni, ali ne bitniji od trenera i kluba za razvoj igrača.

Iako bih volio da je drugačije, treba biti realan i reći da mu ne treba sad sigurno Nexe, a i u Osijeku je pitanje bi li se izborio za minutažu pored Purića, Nedića i pogotovo Vukovića koji je ove sezone eksplodirao.

Da je Roko prerastao ovu ligu ne bi Valpovo bilo predzadnja ekipa lige, nažalost.

sudac40
sudac40
Pristupio: 28.10.2023.
Poruka: 23
20. travnja 2024. u 12:38

Ivan Orahovica      1 (mislim da orahovica nece doc kompletna,a ivan je zasluzio da se oprosti pobjedom od ove sezone)

Pakrac Zupanja 2 ( bez komentara iako je pakrac vruc teren za zupanjce)

Brod Gradiska  1 ( gradiska na gostovanja standardno ide oslabljena)

Viro Osijek.  X ( napeta utakmica gdje bi Viro mogao izgorit od zelje za pobjedom)

Petrijevci Borovo 1 (borovo je jako lose drugu polusezonu i to ce Petrijevci kaznit)

20. travnja 2024. u 19:38

Dečki iz Pakraca  za sada školuju Županju(16:14) poluvrijeme. Hoće li se Županja dignuti ili Pakrac pasti s tempom budemo vidjeli u narednih 30minuta, sportski pozdrav.

Poruka: 7
20. travnja 2024. u 20:15

hrvatska1991 je napisao/la:

Dečki iz Pakraca  za sada školuju Županju(16:14) poluvrijeme. Hoće li se Županja dignuti ili Pakrac pasti s tempom budemo vidjeli u narednih 30minuta.

Županja zasluženo pobijedila, ostala mirnija bez manje tehničkih grešaka  pogotovo u zadnjih 5 minuta. Dobra, brza utakmica, pozdrav svima.