vinc šuter je napisao/la:
MAKI 77777 je napisao/la:
|
|
Golman;Bubalo(požega) Balent(trnovec) L-krilo:ŠPEHAR(BOROVO)-GOTAL(IVANEC)-- L-vanjski-VIDAČEK(IVANEC),DIDIĆ(BROD) Srednji-DOBOVIČNIK(TRNOVEC)-BOJIĆ(SPAČVA) D-vanjski-BABLER(BROD)-TRAJKOVSKI(KTC) D-krilo-JAKOPOVIĆ(IVANEC)-MASLAČ(POŽEGA) pivot-MIČEVIĆ(BROD) ZRAKIĆ(KOPRIVNICA)
|
Vidi cijeli citat
Slažem se sa ekipom samo umjesto DIDIĆA stavljam DRAGIČEVIĆ(POŽEGA).
Šta se tiče sudaca BOSAK-HERCEG jesi prvoligaški suci ali ženski i ne sude baš često više su u našoj ligi.na mene su dosta dobar dojam ostavili FELETER-LADIĆ mislim da su iz bjelovara.
slažem se za te suce meni su sudili jednu utakmicu u trnovcu i odlično su odsudili......