MAKI 77777 je napisao/la:
lensik je napisao/la:
uzimajući u obzir sve rečeno, mislim da je ivanec ove godine blagi favorit za osvajanje prvog mjesta.
Ali to je moje optimistično subjektivno mišljenje, ipak ja igram u ivancu
Vidi cijeli citat
ok ste ekipa,niste divljaci kao neki vaši susjedi,a ako je točno ono šta se piše da ste se malo pojačali sigurno ćete biti prvi ali tu su još vinkovci,brod,koprivnica pa i borova a sad za novake u ligi vidit ćemo kome će pomrsiti račune a liga je duga i bit će svega!!!!!!!!!!!
za vinkovce,borovo pa cak i brod se slazemda bi mogli biti pri vrhu,ali ako koprivnica ostane u istom sastavu kao i prosle godine,ne vidim nacina kako bi oni mogli biti među prve 2-3 ekipe...