Bedekovčina - Gorica 2 2- lagana pobjeda gostiju +5

Pavleki - Odema 2 - otvorena utakmica, mala prednost Odemi

Zagorica - Rekreativac 1 - jedina pobjeda domaćina u ovom kolu

uvijek12
Pristupio: 17.12.2012.
Poruka: 46
22. listopada 2023. u 19:16

Sinoć u Križu pred tristotinjak gledatelja jedna vrlo dobra utakmica rekao bih kvalitetom možda i iznad ove lige. Ivanić iskusno kontrolira rezultat kroz cijelu utakmicu samo u jednom trenutku Križ dolazi do izjednačenja, ali kako kažu na feisu Ivanićani teško će neko u Križu uzeti bodove naravno ako Križ može držati ovakav ritam kroz sezonu. Istaknuti treba svakako Petra Lauša sa 13 pogodaka te s druge strane na golu Križa Venturina sa 19 obrana.

Korisničko_ime1234
Pristupio: 22.10.2023.
Poruka: 16
23. listopada 2023. u 22:16

Da pokušamo pokrenuti, nekada jako aktivnu temu.

Utakmica Sloga Križ - Ivanić.

Jedna vrlo zanimljiva utakmica, koja je opravdala očekivanja lokalnog derbija. Početnih 10 minuta igralo se je gol za gol, a nakon toga Ivanić se odvaja i drži Slogu na 2-3 razlike do poluvremena. Drugo poluvrijeme, ista priča sve do cca. 45. minute kada Sloga izjednačuje rezultat. No Ivanić se uspijeva sabrati i ponovo odlazi na 3 razlike te tako i završava utakmicu.  Sve u svemu, užitak za gledati

Još za istaknuti su guste pobjede Moslavca i Odeme u gostima. Obje ekipe odnose pobjedu u gotovo zadnjim sekundama utakmice.

kilogore888
kilogore888
Poruka: 78
27. listopada 2023. u 12:22

Tko su po vama favoriti lige? Najbolji igrači?

28. listopada 2023. u 11:13

Gorica 2 - Pavleki > 1, Pavleki nepredvidivi. Poraz od Rekreativca pa pobjeda protiv Bedekovčine u gostima, sve je moguće

Sloga SN - Maksimir Pastela 2 > 1, MP2 jako mlada ekipa koja će tek za godinu, dvije imat nešto ozbiljno za reć

Ivanić - Bedekovčina > 1, ne vidim ekipu u ligi koja bi mogla uzeti Ivaniću bodove kod kuće ili uopće

Odema - Zagorica > 1, odema jednostavno bolja ekipa

Dinamo - Polet > 1, Polet iznenađujuće loše ušao u ligu. Godinama su bili "nagazna" mina, no ne i ove

Rekreativac - Metalac 2 > X, mora bit bar jedan X po kolu pa evo, stavljam ga ovdje

Moslavac - Sloga NK > 2, iako je Moslavac bodovno, trenutno ispred Sloge, vjerujem da Sloga to dobiva

Neka je sa srećom svima!

Poruka: 16
28. listopada 2023. u 11:22

Kao glavnog favorita vidim Ivanić, a onda su tu jos Odema, Moslavac, Sloga. Borba za 2. mjesto će svakako biti zanimljiva ove godine.

A što se tiče igrača, o tome bih tek na polusezoni ili na kraju sezone, kada sve vidimo.

Lp.

kilogore888
kilogore888
Poruka: 78
28. listopada 2023. u 13:13

Gorica 2 - Pavleki 32-21

Ako je tocan rezultat koji pise na Hrs. Netko bio na tekmi? Sta se dogodilo?

Žohar17
Žohar17
Pristupio: 30.10.2023.
Poruka: 19
30. listopada 2023. u 21:43

Izgleda da je Zagorica nagazna mina!

Prvo su dobili Dinamo i sada umalo Odemu (34:34), a vodili su po 2-3 razlike.

Pojačali su se s dečkima iz Silenta, a imaju jako perspektivnog mladog dečka srednjeg/lijevog vanjskog. Nema ni 18, a sve se vrti oko njega.

Vidjet ćemo ih dalje...

[uredio Žohar17 - 30. listopada 2023. u 21:48]
Žohar17
Žohar17
Poruka: 19
30. listopada 2023. u 21:47

Ivanić ove godine nedodirljiv...vjerojatno će osvojiti ligu bez izgubljene utakmice.