Pristupio: 30.10.2023.
Poruka: 19
17. ožujka 2024. u 20:06

Nakon ovog kola je još veća gužva u sredini, gotovo pola lige je u 5 bodova.

Ivanić je već u 2 HRL, Odema će biti druga, za treće mjesto se nastavlja borba. Bedekovčina je najozbiljniji kandidat, Zagorica se uporno penje koju vuče duo Nedić&Barać.

Navijam za konsolidaciju Sloge SN i Poleta. U interesu rukometa je da je što više stabilnih rukometnih sredina 😃

J0ker
J0ker
Pristupio: 10.05.2017.
Poruka: 48
23. ožujka 2024. u 19:05

Zna li netko rezultate? Na HRSu nis ne pise..

Iz prve ruke Gorica2-Bedekovčina 25:28

Solidna ligaška utakmica, Bedekovčina ipak čvršća u obrani kada se utakmica lomila.

Ostali?

Korisničko_ime1234
Pristupio: 22.10.2023.
Poruka: 16
25. ožujka 2024. u 07:44

Ivanić - Sloga   44 - 19

Prvo poluvrijeme još okej (otprilike 24 - 14), a drugo poluvrijeme Sloga je zabila samo 5 golova.

Brzi01zg
Brzi01zg
Pristupio: 09.01.2024.
Poruka: 3
07. travnja 2024. u 13:22

Iznenađenje kola pobjeda poleta i oslabljenog moslavca, jel gledao tko utakmice?

Valentino_Kossi46
Pristupio: 07.04.2024.
Poruka: 3
08. travnja 2024. u 13:21

Brzi01zg je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Nebi nazvao iznenađenje pobjedu Moslavca protiv Sloge NK, Sloga ovu polusezonu izgubila sve utakmice mislim (teško im pao odlazak Perkovića izgleda), a Polet se bori za ostanak u ligi i već sljedeće kolo bi mogao preskočiti Rekreativac na 13. mjestu tablice.

Borba za ostanak se zakuhala i trebala bi biti zanimljiva do kraja, ako Maksimir i Metalac odluče spustiti kojeg igrača u 2 ekipu, Sloge SN i NK nisu sigurne.

kilogore888
kilogore888
Pristupio: 11.10.2016.
Poruka: 78
08. travnja 2024. u 15:45

Iduće kolo očekuju nas 2 vrlo zanimljive utakmice. Sudaraju se Zagorica-Pavleki i Moslavac-Bedekovčina. Koje je vaše mišljenje o tim utakmicama?

ZAGORICA-PAVLEKI

I Zagorica i Pavleki značajno su se poboljšali u odnosu na prvi dio sezone. Po meni Zagorica malo kvalitetnija rosterom. Bit će gusto.

MOSLAVAC-BEDEKOVČINA

U ovom susretu malu bi prednost dao Moslavcu.

dodaj_meni
dodaj_meni
Pristupio: 08.04.2024.
Poruka: 1
08. travnja 2024. u 18:44

Pogledao utakmicu Sloga NK - Moslavac.

Po meni najbolje utakmice obje ekipe ove polusezone, ali Moslavac zasluženo pobjedio. Suđenje odlično, iako su igrači i trener Sloge protestirali, pogotovo na kraju utakmice, ali po meni totalno bespotrebno.

Sve u svemu prava muška tekma.

Žohar17
Žohar17
Poruka: 19
08. travnja 2024. u 21:59

Bit će gusto, blaga prednost Zagorici jer su se pojačali, neki mladi su stasali i zaista igraju solidno.

U ovom susretu malu bih prednost dao Moslavcu jer sam dojma da je Bedekovčina domaćinska momčad. Moslavac je tvrd protivnik, a i igraju doma.

Slažem se da se zahuktava borba za opstanak, bit će napeto zadnjih 6 kola. Polet se probudio.

Sve u svemu liga je ok, ujednačenija nego prošlih sezona.