irfano je napisao/la:
nesmijemo se prejest izgledat ćemo kao ado!
Vidi cijeli citat
-nemoraš se ti meni brinuti,ja sa svojom kilažom u ovoj ligi među onima koji imaju toliko kao ja mogu najviše trčati stoga mi nemoj vodit brigu neku veliku.....ti lijepo nama reci koju poziciju igraš pa da vidimo jesi li ti dobar ili ne,jer ovdje svi znaju i mene i Radana pa se može pričati-mogli bi sada malo zabaviti s tvojom igrom i "znanjem".....a to da sam debel-jesam i to me uopće ne vrijeđa ako mi netko kaže,stoga ako si me mislio s time urijediti ili ismijati me-nisi uspio niti ćeš.....budi mi pozdravljen i drži mi fige da zabijem koji gol danas ekipi RK Boso jer još uvijek me boli bedro kak me onaj vaš sašio.papa