garfield123 je napisao/la:
Ooooo desi PARENTS FUCKER iliti JEBAČ RUMENE KADULJE

Napad je najbolja obrana....to i vrapci na grani znaju.Ako imaš imalo kičme i svojeg JA ... budi muško pa napiši istinu o tom famoznom 13.01.2013. a ne takve gluposti.Usput od 13.01.2013. promijenili ste više trenera nego MAMIĆ , rezultati su vam sve gori i gori.Više ni u II KADETSKOJ LIGI nema ekipe koju bi pobijedili....žalosno.Ako neznaš zašto je trener "okrenul" leđa ekipi, onda mora da si i TI jedan (jadan) od onih nogometaša koji su se prodali za jednu pivu i došli DIĆI RUKICU za PRAVDU

. Čmela je za vas neosvojiva premija,a već vas je i dvaput BOCNUL ove sezone!!!
PS
Lijepo mi pozdravi PREDSJEDNIKA......super ekipu si je izabral
