carpov klon je napisao/la:
Hrvač, obećao si neki post
Vidi cijeli citat
Šta se mora, mora se. Istina Zaprešić nas jučer pregazio, mladi,brzi i poletni. Ne znam zašto tako ne igraju u prvenstvu protiv ostalih protivnika
Iako nas je bilo za 3 postave, ušli smo olako u tekmu i nije bilo povratka.Tako smo upropastili odličan rezultat iz prve prijateljske s Bedekovčinom, koju smo odigrali 30:30.Kako smo igrali, dovoljno govori činjenica da je Vučko morao staviti kompletnu prvu postavu 1,5min prije kraja da slučajno ne bi izgubili.Nadam se da dečkima nije odbio od plaće
Loše nam se piše ak ćemo ovak igrati u subotu u derbiju protiv Dubovca
Evo klone legende foruma, nadam se da si zadovoljan, nadrobio sam od svega po malo