3.HRL zapad 2010/2011
handball - er je napisao/la:
a vinodol-mornar je susjedski derbi pa se strasti smiruju..ako ih uopće i ima jer mi se čini da te utakmice nisu više toliko očekivane i shvaćane!!vidim da je jako pametni franc odustao od prepiranja... bravo franc
...sad bi bilo lijepo da neki normalan komentar napišeš!!volio bi se osvrnuti na komentare dečki iz buzeta II i zameta II!!
vidim tu neke komentare..kao mi da želimo možemo bit prvi..ako uprava odluči mi ćemo bit prvi (od strane zameta)..pa mi ako u buzetu budemo kompletni pobijedit cemo itd..pa da dam komentar!!
je li smisao 2. ekipe kluba ići na prvo mjesto?? je li cilj da se spuštaju igrači iz 1. ekipe kako bi se zastrašile ostale ekipe lige i pokazala moć??
mislim da tako nebi smjelo biti...vi ako ste u 1. ligi..neka ti igrači iz prve ekipe pokazuju moć u svojoj ligi i u kupu a ne se tu preseravat u 3. ligi! valjda bi cilj tih ekipa trebalo biti napredovanje mladih igrača koji će za 1-2-3 godine biti zamjećeni članovi 1. ekipe a ne da budu samo prolaznici i da im druga ekipa služi samo zato jer ju po pravilniku moraju imati pa usput malo igrača iz 1. ekipe pa da se smijemo ostalima kako ih guzimo!!Zamet II spušta tog Kozinu koji daje 15ak golova po utakmici...što će njemu 3. liga??? daj ga sad u 1. pa nek još napreduja jer u 3. ligi to više ne moze!!
eto..!Vidi cijeli citat
Čemu spominjanje moje pameti to je totalno nebitno osim ako ne želiš ukazati na to(dokaze molim)jer nešto tvrdit bez dokaza nema smisla .Vodila se rasprava i dokazo sam kako je bilo nisam odusto.
Smisao ovog foruma je šta točno? Pa u zadnjih godinu dana nije bilo gotovo nikakve rasprave (tome inače forumu i tribine (slična oblik kao i forum) služe)
Sve se svodi na neka hvalisanja pojedinaca netko stavlja samo rezultate i itd i sad kad sam ja išo pobit nešto a za to sam i naveo primjere nevalja. Provjerite malo druge forume da shvatite smisao momci moji dragi.Tu ne mislim samo na sportnetov forum ima ih jako puno inače na ovom području.
handball - er je napisao/la:
volio bi se osvrnuti na komentare dečki iz buzeta II i zameta II!!vidim tu neke komentare..kao mi da želimo možemo bit prvi..ako uprava odluči mi ćemo bit prvi (od strane zameta)..pa mi ako u buzetu budemo kompletni pobijedit cemo itd..pa da dam komentar!!
je li smisao 2. ekipe kluba ići na prvo mjesto?? je li cilj da se spuštaju igrači iz 1. ekipe kako bi se zastrašile ostale ekipe lige i pokazala moć??
mislim da tako nebi smjelo biti...vi ako ste u 1. ligi..neka ti igrači iz prve ekipe pokazuju moć u svojoj ligi i u kupu a ne se tu preseravat u 3. ligi! valjda bi cilj tih ekipa trebalo biti napredovanje mladih igrača koji će za 1-2-3 godine biti zamjećeni članovi 1. ekipe a ne da budu samo prolaznici i da im druga ekipa služi samo zato jer ju po pravilniku moraju imati pa usput malo igrača iz 1. ekipe pa da se smijemo ostalima kako ih guzimo!!Zamet II spušta tog Kozinu koji daje 15ak golova po utakmici...što će njemu 3. liga??? daj ga sad u 1. pa nek još napreduja jer u 3. ligi to više ne moze!!
eto..!Vidi cijeli citat
ja sam iz buzeta i slažem se s tobom da nema smisla uzimat igrače iz prve lige da se razguzi nekoga. za nas igra golman koji je 3.golman u 1.ekipi ako moze,a inače imamo klinca od 16 god.inače niko drugi ne igra iz 1.ekipe. tek toliko o tome...
i ne mislim da mozemo dobit bilo koga,ali da mozemo odigrat puno bolje nego protiv gospića i kanfanara definitivno,sta smo pokazali recimo protiv matulja i pećina.
čimavica je napisao/la:
ronhill je napisao/la:
5. kolo
...
Gospić - Ogulin 1 2
Vinodol - Mornar X
Vidi cijeli citat
Kako sad to, Gospić - Ogulin 1 ili 2, a Vinodol - Mornar gađaš X u glavu! Zašto ne bi bilo Vinodol - Mornar 1 ili 2, ili se tu radi o namještenoj utakmici?
Vidi cijeli citat

Gospić - Ogulin 1 2 - malo sam neodlučan.
Vinodol - Mornar X - realno 1 ali eto navijački X.
handball - er je napisao/la:
a vinodol-mornar je susjedski derbi pa se strasti smiruju..ako ih uopće i ima jer mi se čini da te utakmice nisu više toliko očekivane i shvaćane!!Vidi cijeli citat
Nema tu više nikakvih strasti. Jedino još utakmica Mornar - Selce ima malo lokalnog naboja.
handball - er je napisao/la:
volio bi se osvrnuti na komentare dečki iz buzeta II i zameta II!!
vidim tu neke komentare..kao mi da želimo možemo bit prvi..ako uprava odluči mi ćemo bit prvi (od strane zameta)..pa mi ako u buzetu budemo kompletni pobijedit cemo itd..pa da dam komentar!!
je li smisao 2. ekipe kluba ići na prvo mjesto?? je li cilj da se spuštaju igrači iz 1. ekipe kako bi se zastrašile ostale ekipe lige i pokazala moć??
mislim da tako nebi smjelo biti...vi ako ste u 1. ligi..neka ti igrači iz prve ekipe pokazuju moć u svojoj ligi i u kupu a ne se tu preseravat u 3. ligi! Vidi cijeli citat
pa uvijek je smisao biti prvi...cemu onda sve ako nemas ambicije bit prvi...a onda ti uvijek mozes odbit prelazak u visu ligu.
kod nas (buzet) se niko ne preserava, iz prve ekipe dolazimo dva igraca, jedno ljevo krilo i ja jer ne dobivamo bas neku minutazu (on je neznam koje krilo po redu, a ja golman pa je realno da ne dobivam puno, jer je prvi golman odlican, a trebaju mi minute medju golom, trening nije dovoljan)
onaj moj komentar se više odnosio na zamet II kako sam i naveo u primjeru igrača...vidio sam još u komentaru ranije da buzet II ne spuša igrače osim ponekad golmana...to je u redu..eto..ispričavam se ako sam se nespretno izrazio ili slabo opisao!!

[uredio handball - er - 19. listopada 2010. u 17:56]
ronhill je napisao/la:
handball - er je napisao/la:
a vinodol-mornar je susjedski derbi pa se strasti smiruju..ako ih uopće i ima jer mi se čini da te utakmice nisu više toliko očekivane i shvaćane!!Vidi cijeli citat
Nema tu više nikakvih strasti. Jedino još utakmica Mornar - Selce ima malo lokalnog naboja.
Vidi cijeli citat

|
|
|
br.utk |
pobjeda |
nerješeno |
poraz |
golovi + |
golovi - |
bodovi |
g/r |
|
1. |
GOSPIĆ |
4 |
4 |
0 |
0 |
138 |
91 |
8 |
47 |
|
2. |
ROVINJ |
4 |
4 |
0 |
0 |
127 |
94 |
8 |
33 |
|
3. |
ZAMET II |
4 |
3 |
0 |
1 |
137 |
113 |
6 |
24 |
|
4. |
VINODOL |
4 |
3 |
0 |
1 |
109 |
100 |
6 |
9 |
|
5. |
OGULIN |
4 |
2 |
0 |
2 |
134 |
105 |
4 |
29 |
|
6. |
PEĆINE |
4 |
2 |
0 |
2 |
125 |
127 |
4 |
-2 |
|
7. |
BUZET |
4 |
2 |
0 |
2 |
103 |
106 |
4 |
-3 |
|
8. |
NOVIGRAD |
4 |
1 |
0 |
3 |
112 |
122 |
2 |
-10 |
|
9. |
MORNAR |
4 |
1 |
0 |
3 |
104 |
119 |
2 |
-15 |
|
10. |
KANFANAR |
4 |
1 |
0 |
3 |
95 |
120 |
2 |
-25 |
|
11. |
ML.RUDAR II |
4 |
1 |
0 |
3 |
87 |
123 |
2 |
-36 |
|
12. |
SELCE |
4 |
0 |
0 |
4 |
99 |
150 |
0 |
-51 |
4.kolo - rezultati iz službenog glasnika
|
ZAMET II |
SELCE |
53:28 |
25:13 |
|
NOVIGRAD |
ML.RUDAR II |
36:14 |
16:8 |
|
BUZET |
VINODOL |
26:18 |
13:8 |
|
MORNAR |
GOSPIĆ |
21:31 |
10:16 |
|
OGULIN |
PEĆINE |
43:21 |
20:10 |
|
ROVINJ |
KANFANAR |
32:20 |
18:12 |
[uredio ronhill - 19. listopada 2010. u 21:06]
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
1 sat•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
1 sat•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
2 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
2 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
9 dana•Hrvatski rukomet

Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
9 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
13 dana•Reprezentacija

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
14 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Portugal - Uzbekistan 5:0 (SP 2026.)
22 sata•Nogomet

Engleska - Gana: Dvije pobjedničke reprezentacije iz prvog kola, čiji dvoboj prati i Hrvatska
22 sata•Nogomet

Engleska - Gana 0:0: Bodom zadovoljni i jedni i drugi, Englezi gotovo bez šanse cijeli susret
17 sati•Nogomet

Kako su igrali? Baturina i Stanišić najbolji, a Budimir zaslužuje bolji status
13 sati•Nogomet

Uvjerljiv start u Sloveniji: Hajduk deklasirao Shkendiju
20 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Panama - Hrvatska 0:1 (SP 2026.)
16 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Kolumbija - DR Kongo 1:0 (SP 2026.)
13 sati•Nogomet






