5-0 serija magdeburga sa igračem više i prvi timeout berlina

Za mene previse golova za derbi, obrane ne postoje

Mali dioničar
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.807
10. ožujka 2024. u 16:23

sa ovakom otvorenu igre tesko moze Berlin do pobeda u gosti. ja sam ocekivao dugi napadi i cvrsta odbrana i borba.

10. ožujka 2024. u 16:48

Dobar start Berlin, zatim Magdeburg uzema kontrola. Berlin se vratio u igre pred poluvreme- 16 - 15 za Magdeburg.

Andersson i Gidsel odlicne. Potrebni se 6-7 odbrane Milosavljev u drugo poluvreme,

10. ožujka 2024. u 17:48

a i svaki put kada Berlin bio na gol razlike ide 2 min suspenzija Berlin. Pa tako svako put ponovo na minus 3.

3 isklucuvanja Magdeburg a 6 za Berlin.

Stefan84
Stefan84
10. ožujka 2024. u 18:07

Izgubiti protiv Magdebug u gosti nije nesto sta nisu kalkulisao pred pocetak sezona. Em se dobra ekipa em stalno imaju sitne podarske od sudija u kuci. Berlin je dobro odradio posla protiv Magdeburg pobeda u kuci i poraz u gosti. Toa je sve sta mozes traziti.

Titula je Duvnjak odlucio. Posledni 3 godine ima samo jedna jedina dobra utakmica u ofenzziva. i to upravo protiv Berlin ova sezona u kuci, 9 golova zabio. sunce ti perko.

Jedina utakmica kojoj Magdeburg bi mogao izgubiti je Flensburg vs Magdeburg. Leizpig igra dobro protiv dobri samo u kuci

Berlin ima poteski raspored. Berlin vs Kiel i Melsungen vs Berlin ko najteski utakmici.

Flensburg ima najteski raspored. Kiel vs Flensburg, Flensburg vs Hannover, Melsungen vs Flensburg, Flensburg vs Magdeburg, Leipzig vs Flensburg ko najteski utakmice.

Tako da mesto Berlin u LP nebi trebao da dolaze u pitanje.

[uredio Stefan84 - 10. ožujka 2024. u 18:09]
Stefan84
Stefan84
10. ožujka 2024. u 19:01

Berlin 1 bod ispred Magdeburg ali imaju i 1 vise odigrana utakmica.

Realno, Berlin nije zasluzio titula. Premalo su ulagao za titula. A ono sta su pustio Jacob Holm u PSG 2 sedmice pred pocetak sezona bio ogromno iznenaduvanje za svih totalno neocekivano a verovatno i taj potez od strane Stefan Krecmer odlucio titula.

Magdeburg ima po 2 ozbilne igrace na svaka pozicija. 2 odlicne golmane. Povredio se Kristijansson a opet su osvio super globe. pa na taj pzocija imaju jos Claar i Smarason koj rotira i ko LB. 2 svijetska klasa igraca.

Sta ima Berlin ?

Samo jedan jedini dobar golman. Znaci ako neide Banda onda nemaju koga ubacati na kojoj moze racunati. Ako neide Portner onda Magdeburg ubaca Hernendez koj je isti kvalitet.

Berlin nema niti jedan klasican centralni bek ova sezona u ekipi, lakardija. Desni bek Lichtlein cijela sezona igra ko CB. Zato i odluka pustiti Jacob Holm u PSG jako cudna. Hanning i Krecmar nisu ni zasluzio titula.

sa samo 2 klasa bekova i bez klasican CB toliko semoze. Andersson i Gidsel.

Sta se tice shirinu u ekipi. Ako nije Milosaavljev i Gidsel Berlin nebi bio ni top 5 na tabelu. Jedna jedina povreda djele Berlin od haveriju.

Bob Hanning pucao sve na jedna karta doveo Gidsel (pitaj boga koliko ga placaju jer THW Kiel sigurno nudio bar 600K do 700K godishno za takav RB. Kiel bio uporan javio se Gidsel 5-6 puta). i se Hanning nadao da jedan jedini igrac moze osvoiti titula.Ne ide to tako.  Magdeburg ima ekipa oni ne ovise od niti jedan igrac i to mora se ipastiti tekom sezona taj shirine.

Berin probao osvoiti titula na individualan kvalitet jedna jedini igrac. ne ide to tako.

[uredio Stefan84 - 10. ožujka 2024. u 19:14]