Sudjenje je bilo pristrano ali nekih 10 puta manje kako je to Susec komentirao. Bilo je i glupih sudskih odluka u korist Hrvatske.
oluja, dezurni kriticar SLOVENSKIH sudaca
Na prvenstvu je bio i jedan slovenacki sudacki par i dobio veoma visoke ocjene.
03. veljače 2003. u 11:22
sto se tice sudjenja,slozio bi se sa komentarom nikse kalebom:

[QUOTE]Publika je prepoznala tu laganu naklonost sudaca njemačkoj ekipi
Vidi cijeli citat

ipak je to bila samo lagana naklonost,zadnjih 5 minuta su nas itekako suci mogli s***ti da su htjeli.gledao sam sinoc tekmu po drugi put,i bez navijackog naboja moram reci da je bilo puno manje spornih situacija nego sto mi se cinilo kad sam gledao tekmu uzivo.
Poruka: 554
03. veljače 2003. u 11:28
da, blaga naklonost-sto je sasvim razumljivo
ma kazem vam, sudjenje je bilo nevjerovatno dobro na ovom prvenstvu. Drugo je to sto komentatori to neznaju primjetit, pogotovo nas kreten od komentatora, nema pojma o rukometu pa onda samo nesto baljezga o sudcima.
Pristupio: 01.10.2002.
Poruka: 350
03. veljače 2003. u 18:42
Suci su bili sasvim OK, nisu vrijedni spomena. Ja ni u prvom gledanju nisam primijetio ništa pretjerano diskutabilno.
03. veljače 2003. u 23:05
".........Sudjenje je bilo pristrano ali nekih 10 puta manje kako je to Susec komentirao......"

slazem se...............- nisam uopce pao pod utjecaj suseca. .........-dapace, malo sam razmislio poslije Kljaicevih primjedbi na suce da su anulirali "regularan" gol Balica, te da su u 27. minuti dali samo zuti karton onome Swartzu, za grubi faul nad Sulicem (Kljajic je rekao da se zuti kartoni obicno davaju u prvim minutama igre). Pa onda jedan gol Swartza koji je dao na probijanje, .itd. Onda za anulirani Balicev gol, Kljajic je rekao da Vislander zabije 90 % takvih golova (opuca, a vec je pao u prostor od 6 metara, zapravo napravio 4. korak).

Znaci, slazemo se da je sudjenje bilo "pristrano" na utakmici sa njemackom. Takodjer se slazemo da je ovoga puta sudjenje bilo sve u svemu dobro, jer se sankcionirala gruba igra.

Janez, ne razumijem ovo u vezi slovenskih sudaca. Jeli to mislis kad sam kritizirao slovenske kosarkaske suce na utakmici cro - makedonija ? -To je sasvim druga stvar. nije bitno odakle sudac dolazi.
04. veljače 2003. u 14:05
Eee, danasnji komentar u slobodnoj mi je digao kamen sa srca. Jer ste me uvjeravali da je sudjenje bilo posteno u finalu. U jednom momentu sam mislio da sam stvarno upao pod utjecaj Suseca, ali kad sam ovo procitao, vidim da nisam. Tako Janez i Bronsky, ne znam o kakvom "postenom" sudjenju ste vi govorili.

"STRUČNO OKO: VATROMIR SRHOJ
Pobijedili Nijemce i suce
Utakmica je bila na nivou finala Svjetskog prvenstva. Postignut je veliki broj golova, što je dodatno doprinijelo atraktivnosti susreta, jer publika svakako više voli gledati otvorenu igru.
U utakmici s puno trčanja, činilo se od prve minute kako naši mogu zabiti pogodak kad požele. Problem je bio u tome što su Nijemci nakon naše realizacije brzo odigravali, "gurali su nas u leđa", odnosno, postizali bi pogodak prije nego što se naša obrana formirala.
Očito je Červar u poluvremenu riješio taj problem. Obrana 6-0 je protiv Nijemaca puno bolje funkcionirala nego 3-2-1. Tom obranom smo prelomili utakmicu. Nijemci su pokušali odgovoriti sa 5-1 obranom, sa striktnim pokrivanjem Ivana Balića, kako bi našim igračima odsjekli loptu oko zone. U tome su samo dijelom uspjeli, Lacković, Metličić, pa i Jović, su koristili svoje prilike. Želim naglasiti kako Nijemci puno ulažu u rukomet, a opet gube finale. Suci su im u nekim trenucima pokušali pomoći, ali mi smo uspjeli pobijediti i Nijemce i danske suce.
Zasluženo smo mi prvaci svijeta, momcima svaka čast, hrvatski rukomet je opet tamo gdje je bio u vrijeme osvajanja olimpijskog zlata. "
Poruka: 554
04. veljače 2003. u 14:20
ajd u redu, bila je to urota danskih sudaca, sigurno su ih srbi i slovenci podmitili a Susec je sve to znao.....