Pa nije više trenerica Zameta, to viš nisu njene cure hahah. Premda tu je mala srednji i u pričuvi je vanjski koji je super kvalitetom ali trenutnk ili nije u formi ili ima nekakvu sitnu ozljedicu jer je ni Šmit nije koristio cijelo vrijeme.

14. ožujka 2019. u 08:41

alfa60 je napisao/la:

UsainBolt je napisao/la:

vražićak je napisao/la:

Imala je prilike pogledati na završnici sve šta valja ? Pa ima cura koje nisu uspijele sa svojim klubovima doći do iste a bolje su od nekih pozvanih ! A i u ta 4 dana Umaga bilo je boljih pojedinki od pozvanih...ali zna se sve kako ide i ključ poziva pa se ne brinite jer nisu pozvane.

Onih nekakvih prvih 10 su svi tu među prva 3 kluba na državnom, iskreno ne znam neke da igraju u hrvatskoj da nisu na državnom a da su zakinute, volio bih da me prosvijetlite, ili ima još možda pokoja cura vani s našim državljanstvom kao ova Hagr? Evo golman iz umaga i Lekaj iz Murvice su na popisu a nisu bile na državnom. Slažem se da su neke tu bez problema zamijenjive bez ikakvih posljedica, ali onih bitnih 7-10 je tu.

Ima djevojaka koje su mogle biti pozvane, ali zbog raznih okolnosti nisu.

Kod nas u Sesvetama, zahvaljujući bivšem treneru,(("i klupskim projektima")), dvije odlične vanjske igračice, (sa odličnom tehnikom i pregledom igre), konstantno griju klupu i nemaju baš prilike pokazati što znaju da bi ih se zapazilo, a možda bi bili na nekom širem popisu (godinama su bile nositelji igre).

Novi trener je nedavno preuzeo ekipu i nije imao vremena vidjeti mogućnosti svih igračica pa je igrao sa postavom koju je preuzeo.

Vjerujem da je zato igrao protiv Lokosica cijelu tekmu sa istom postavom.

Protiv Splita 2010, jednoj je dao zadnjih 11 minuta, kod rezultata 12:8 za Split, nakon čega je do kraja Split uspio postići 5 pogodaka, a mi 7.
Učinak navedene je 1 pogodak ( pokraj najbolje igračice prvenstva), 1 iznuđeno 2 minute, 1 iznuđeno probijanje (najbolje igračice prvenstva), 1 dodavanje za pogodak, 1 dodavanje za 7m i nismo primili niti jedan pogodak sa njene strane, a na toj strani igralo je lijevo krilo iz sedmorke prvenstva, nije loša statistika, za nekoga tko grije klupu
Protiv jačih ekipa, kada je ona u postavi, primamo manje i postižemo više pogodaka, a eto nije dobila priliku.

Druga nažalost nema skoro upoće minutažu za pokazati što zna.

Pa onda ako vidite da su te dvije stavljene na margine kod oba trenera, zar nije logički dignut sidro i ići dalje ?

UsainBolt
UsainBolt
Poruka: 530
14. ožujka 2019. u 08:45

Slažem se već poduže ovde slušamo kako su cure zakinute, ako su kvaliteta pa jedva će ih netko dočekati uzeti.???

vražićak
vražićak
14. ožujka 2019. u 08:49

Pa da, non stop kvaliteta zakinuta i stoje tu di jesu. Pa maknite se i nećete valjda ( ako su kvaliteta ) u drugom klubu biti "grijači" klupa.

alfa60
alfa60
Poruka: 570
14. ožujka 2019. u 09:58

Evo za informaciju, osobno sam dobio upite iz nekoliko drugoligaških klubova da pitam djevojke žele li doći kod njih jer im trebaju takve igračice, ali za sada djevojke ne žele otići jer kažu da je dobra atmosfera u svlačionici, a tu je i sentimentalnost jer su tu počele od mini rukometa  do danas, a  i nadaju se da će im novi trener pružiti šansu da pokažu što znaju i da se izbore za svoju minutažu.

Sam trener je rekao da je prekratko sa ekipom da bi znao tko što može i da je samo preuzeo postavu od bivšeg trenera, pa ćemo vidjeti kako će se stvari odvijati.

[uredio alfa60 - 14. ožujka 2019. u 09:59]
UsainBolt
UsainBolt
Poruka: 530
14. ožujka 2019. u 10:56

Pa eto sad je novi trener pa ćete vidjeti hoće li se što promijeniti.

alfa60
alfa60
Poruka: 570
14. ožujka 2019. u 12:28

Napisao sam koji su razlozi zašto su djevojke tu gdje jesu, a zašto ih je bivši trener držao na klupi to samo on zna.

Što se kvalitete igračica tiče, neka mi netko objasni koji je kriterij za odabir je li netko dobar ili loš igrač, jeli to veliki broj beskorisnih dodavanja, je li to omjer šuta 1/7, propusnost u obrani, .... ili efikasnost i korist za ekipu u vidu postizanja pogodaka, točnih dodavanja za pogodak, iznuđenih  7m i isključenja, čvrsta i neprolazna obrana,...ili nešto treće.

alfa60
alfa60
Poruka: 570
14. ožujka 2019. u 12:32

Novi trener je dao priiku jednoj i mislim da je u tih desetak minuta napravila puno više nego što su neke druge sa većom minutažom, a koliko sam čuo pohvalio ju je nakon utakmice, pa se nadam da će joj ubuduće dati veću minutažu i da će dati šansu i drugim curama, budemo vidjeli.