Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.803
29. svibnja 2022. u 19:47

Benfica vs Magdeburg 15 - 14

odlicno prvo poluvreme dobar rukomet. steta za nepriznat gol benfica za 10 - 7 bili su u naletu, umesto gol su primio 3 golova za minuta i pol umesto 10 - 7 gubio 9 - 10. ali se benfica vratio i vodi 1 razlik na poluvreme.

Ole Rahmel 6 od 6 za Benfica. Bivse krilo Kiel rastura svoi nemci u prvo poluvreme.

29. svibnja 2022. u 20:48

Borges zabija gol s zvukom sirene ali i s POLA STOPALA unutar vratareva prostora ! Suci provjeravaju da li priznati pogodak a ne vide ono najvažnije.

Vidi cijeli citat

Jesam napisao da će šanse biti 50-50? ;)

29. svibnja 2022. u 21:13

Golman Benfice pravi! Koliko zicera skinio!

Benfic vs Magdeburg 40 - 39 nakon produzetak

Epska utakmica i epski pobednik EL 2021 / 2022. Cestitki Benfica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[uredio Stefan84 - 29. svibnja 2022. u 21:15]
Sport_Magico
Pristupio: 02.05.2022.
Poruka: 1.886
29. svibnja 2022. u 21:16

alkatraz je napisao/la:

Mah, možda sitno. Ovi su bolji duplo ali su toliko bahati prepotenti i umišljeni da mi je drago da su izgubili. Onaj zeppelin je prikaz svega i zbog toga su izgubili. Iz ovakvog kuta bacati na drugo krilo je ništa drugo nego umisljenost i onda zaslužujes izgubiti

Stefan84
Stefan84
29. svibnja 2022. u 21:31

sjetim se kada magnus napisao na pocetk sezona pa to lako rnl prolaze u kvalifikacije. ja sam napisoa malo morgen pogledaj roster benfica. moze do f4 i ovo osvoit ako prolaze rnl u brazu.

sunce ti perko kakav sam expert.

zasluzen pobednik EL nema sta mora se skinati kapu imali su njteski moguce zdreb od pocetak. u baraz kvaifikaci protiv RNL, te u skupine protiv Lemgo, (GOG sa Gidsel i Bergerud koj su igrao prvi deo sezona) onda i protiv Nantes u skupine koj igrao F4 LP prosle sezona.

na F4 protiv Wisla ekipa koj nie puno slabije od Kielce, u finale protiv Magdeburga prvak budesliga.

ednostavno su prosli preku pekol od pocetak pa u skupine i F4.

Moraes i Borges su svijetska klasa pivoti. Moraes dominrao u Vardar, Borges dobar u Barca. Djordjic je igraciste. Källman i dalje je svietska klasa a Ole isto fenomenalno krilo.

nisu osvoio samo EL nego i osigurao mesto na super globe sledece sezona u saudija arabija sa nagraden fond 1.5 milion dollar a 1 milion za pobednika.

zasluzuje benfica mesto i u liga prvaka. treba biti kao u fudbal pobednik el u lp. mada siguran sam da ehf nakon ova titula nema da odbie benfice wild card za lp.

[uredio Stefan84 - 29. svibnja 2022. u 21:33]