ne kuzim zasto je bas Turcenko iskljucen....zato jer je on bio taj ozljedeni igrac, ili?

Poruka: 380
28. ožujka 2023. u 20:27

narada108 je napisao/la:

Vidi cijeli citat

nije bio isključen već mu se pružala liječnička pomoć i nakon toga mora van par napada ako nije bilo isključenja od protivnika

narada108
narada108
28. ožujka 2023. u 20:33

sudac mu je pokazao 2min., a komentator je rekao da je iskljucen, tako je dojam bio da su Ukrajinci igrali sa igracem manje, je l to tacno?

Nexe vs Motor 27 - 29

Nexe prolaz ukupno 54 - 52. Cestitke. Za Ukrainci presudio losa utakkmica u Dusseldorf. Iako i danas imao 16 - 24 nakon 45 min onda im odbrane propao od jednom.

Nexe svakako bolja ekipa od Motor ali Ukrainci igra dobro nakon svijtsko prvenstvo. Pobedio Santas i Bidasoa u kuci a i Pelister i Nexe u gosti.Namucio i danci u gosti.

Samo dokaz da je i druga bundesliga izozetno kvalitetna sa obzirom da se ovi bori za opstanok.

Prolaz i za Flensburg, Granollers i Kadetten.

kox je napisao/la:

Ovo je tocno, zbog ulaska liječnika tri napada ne može igrati, nije bilo nikakvog iskljucenja

kox
kox
Poruka: 380
28. ožujka 2023. u 21:16

ma ne slušaj komentatora, ne zna ni pravila a komentira, on je prvo poluvrijeme završio s krivim rezultatom jer nije skužio da su jedan gol poništili motoru zbog koraka. istina, ni čovjek na grafici to nije skužio do kraja poluvremena al komentator ne prati šta suci pokazuju uopće, ili jednostavno ne zna.

28. ožujka 2023. u 21:59

Nexe po neznam koji puta pokazuje koliko su psihički stabilni i mocni na stranu nekoliko odluka sudaca nakon sto je sudac prekinuo kontru NEXEa koliko bi se ekipa vratilo nakon -8 i katastrofalne igre ? Kapa do poda jer samo ekipe koje vjeruju u sebe mogu ovo izvuci

28. ožujka 2023. u 22:01

Ajde daj nije pristojno suce spominjati, nakon te uništene kontre sve dvojbene odluke su išle na stranu Nexea...