Bilo kako bilo, ali ko god imalo prati rad HRS-a i njihov sistem rada (Fokusirao se rad samo na 1 klub i reprezentaciju), pokazalo se da ovim sistemom rada kojim danas HRS radi da se jako tesko prodavaju nasi kvalitetni igraci koje imamo , a treneri pogotovo.
Cervar jest osvojio sa reprezentacijom dosta toga, ali isto tako moze se reci da nije trenirao niti jedan veliki klub (osim zagreba). Dakle nije cijenjen u medjunarodnom rukometnom miljeu kao strucnjak. Isto to se moze reci i za Goluzu i Babica.
Noka Serdarusic je nas trener koji je ostvario zapazen rezultat i koji je cjenjen u Svijetu kao trener. A to je malo , kad se pogleda koji kvalitet mi u rukometu imamo.
[uredio amadeus - 01. veljače 2016. u 00:29]