MaliPerica je napisao/la:
po čemu smo mi to bolji od Islanđana?...pa izvlačili smo se protiv njih...u 50 toj je bilo -4
a Franci su te i takve Islanđane razbili tak da su od 48 minute igrali sa drugom psotavom...dajte ljudi prihvatite da smo drugi na svijetu...i drugi u Europi...dakle jako smo dobri ali Franci su bolji
Vidi cijeli citat
ja vjerujem da smo bolji od njih, onakvi kakvi smo bili u završnoj fazi turnira ovdje...
prihvaćam ja da su Francuzi bolji, ne znam gdje stoji da to ne prihvaćam? samo sam rekao da mi se činilo da ni oni nisu briljirali danas i da se moglo to bolje iskoristit, to je sve... srebro naravno jest uspjeh, i jep, jako smo dobri i dobro je bit drugi u Europi...
[uredio ivor - 31. siječnja 2010. u 19:15]