Hrvatska ženska reprezentacija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.01.2011.
Poruka: 172
23. rujna 2012. u 21:37
[uredio pčelica maja - 28. studenog 2012. u 08:24]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.704
05. listopada 2012. u 12:30
svaka čast canjugi na ovom potezu
ali jebemu šta je tek sad imao muda za to učiniti..trebao je još ranije

lidija horvat je potrošila sve kredite?!? pa profesore, ona ih je potrošila odavno! one katastrofalne partije u LP samo su bile potvrda da je promašen slučaj..a on ju još vodi u brazil! i onda je bila jasna stvar - i u london
ali ne, nju se "čekalo"...u najmanju ruku kao niku fleiss ili sammira. rijetki će se sjetiti egle iz prvog BB koja se tražila i tražila.. dok nije popušila i vratila se na blagajnu u plodine
shvaćam ipak tu je i podravkin lobi odigrao ulogu, ali sve u svemu, za dobre odluke na opće dobro nikad nije kasno, stoga sam ja prezadovoljan! GO IVANA PETKOVIĆ!

što se maide tiče, neshvatljivo mi je njeno izostavljanje. cura je pozvana nakon sto godina opet u repku i onda cijele OI prosjedi na tribinama, pokazalo se na kraju kao velika greška s obzirom na događanja u tekmi sa španjolkama
što ju je uopće vodio kad ju nije mislio koristiti?!? aloo? nakon horvat, još jedna velika greška "profesora". ne bih se čudio da je i ona kao i šerićka "digla nos", ali za razliku od pivotkinje, s razlogom!

a možda i najveća greška je ne pozivanje ježićke u london, koja mora biti neizostavni član repke..
pa ljudi moji, jedna danska npr. dala bi sve da ima takvu igračicu u svojim redovima i da ima priliku odvesti je na natjecanje poput OI da cura vidi kako to izgleda, stekne opet dodatno iskustvo i sl. o igračkim kvalitetama uopće ne bih jer one su dobro poznate i zato je trebala uostalom igrati u prvoj
čim je otišla na juniorsko u češku bilo je jasno da ju canjuga neće zvati, ali u najgorem, ponavljam najgorem scenariju, ona je trebala biti ta igračica na tribinama, jer tako mlada cura s takvim karakteristikama naše je blago...
zato i spominjem tu dansku, jer jedino kod nas događaju se ovakve stvari. i u košarci, plivanju i dalje imamo svježe i manje svježe primjere kako se guše talenti

za grubišićku se slažem, ovo nek bude upozorenje da se malo previše opustila i samo motiv više da se vrati u formu, jer kad je "top", onda je među 5 najboljih golmanica svijeta

sve u svemu, okreće se neka nova stranica, došlo iz guzice u glavu canjugi, pa budemo vidjeli kako ćemo dalje... u iščekivanju "eksplozije" na nekom od narednih natjecanja... ništa slađe od ovoga u srbiji!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2009.
Poruka: 17.696
16. studenog 2012. u 16:52

počinju pripreme za EP u Srbiji (4. - 16-XII.)

skupina C: 
Hrvatska - Mađarska  (utorak, 4.12. 20:15)
Španjolska - Hrvatska (srijeda, 5.12. 18:15)
Hrvatska - Njemačka (petak, 7.12. 20:15)

Okupljanje reprezentacije zakazano je za 20. studeni 2012. u Domu sportova s početkom u 10 sati nakon čega će se započeti s pripremama za Europsko prvenstvo. Canjuga se odlučio za 20 igračica s tim da će još tri biti u pripremi ukoliko se netko ozljedi.


G:
Jelena Grubišić (Krim), Ivana Jelčić (Podravka), Marta Žderić (Podravka)

LK: Maja Zebić (Zaječar), Jekaterina Nemaškalo (Sesvete)

DK: Aneta Peraica (Zaječar), Anita Gaće (Podravka), Nataša Janković (Lokomotiva)

P: Katarina Ježić (Budućnost), Dragica Džono (Zelina), Vesna Milanović-Litre (Podravka)

LV: Lana Franković (Sesvete), Andrea Penezić (Krim), Renata Knježević (Zelina)

SV: Maja Kožnjak (Lokomotiva), Sonja Bašić (Metalurg), Ivana Lovrić (Samobor)
DV: Žana Čović (Podravka), Ivana Petković (Zelina), Kristina Elez (Erdy Sport)

pričuvna igračica: Lidija Horvat (Podravka)
otkazale: Nikica Pušić-Koroljević (zdravstveni problemi) i Maida Arslanagić 

Stručno vodstvo reprezentacije:

Vladimir Canjuga – izbornik

Ivan Jerković – pomoćni trener

Bojan Golub – kondicijski trener

Vesna Hodić – fizioterapeut

Aida Vicković – fizioterapeut

Ratko Balenović – direktor reprezentacije

 




 

 

[uredio Filip Jicha - 16. studenog 2012. u 22:01]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.08.2012.
Poruka: 197
16. studenog 2012. u 17:50
Canjuga je jucer govorio o reprezentaciji ususret Euru u Srbiji

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews[cat]=599&cHash=03f4e3eebe
[uredio libertasdu - 16. studenog 2012. u 19:07]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.12.2009.
Poruka: 433
16. studenog 2012. u 19:03
Filip Jicha je napisao/la:

počinju pripreme za EP u Srbiji (4. - 16-XII.)


Okupljanje reprezentacije zakazano je za 20. studeni 2012. u Domu sportova s početkom u 10 sati nakon čega će se započeti s pripremama za Europsko prvenstvo. Canjuga se odlučio za 20 igračica s tim da će još tri biti u pripremi ukoliko se netko ozljedi.

DK: Ante Peraica (Zaječar), Anita Gaće (Podravka), Nataša Janković (Lokomotiva)

 

Vidi cijeli citat


 Auuuuuuu !! Koji šverc !
[uredio jorgovanov - 16. studenog 2012. u 19:07]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2012.
Poruka: 35
20. studenog 2012. u 15:34
"Na Šerićki se vidilo da je totalno nezadovoljna , ali onakvom ponašanju nije ni mjesto ni vrijeme usred Oi; posebno jer interes ekipe/reprezentaciej treba bit ispred osobnih, a po povratku kuci rjesavaj ono sto mislis da nje u redu; uostalom njoj po mom misljenju i nije mjesto u repki;"

...možda Šerićka nije smjela tako reagirati - tu bi se možda i složio....ali prije desetak dana javno na TV-u prije utakmice Podravke mlada golmanica....izborniku stavlja na dušu to što ona nije putovala kao 15 igrač......a od našeg izbornika ni riječi.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.01.2011.
Poruka: 172
21. studenog 2012. u 21:23
nisam gledala , inače bi komentiral....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2012.
Poruka: 35
25. studenog 2012. u 17:07
ima na googlu - portret Marte Žderi za HRT gdje izrijekom kaže da joj je žao što nije bila ona taj 15 igrač, da je to odluka izbornika i da je to njemu na dušu...
Komandant Mark
Komandant Mark
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.772
04. prosinca 2012. u 09:41
Danas dakle počinje euro.. zanimanja, ko i inače u Hrvatskoj, za ženski rukomet baš nema.. u odnosu na OI nema Pušić, Penezić, Tatari, Horvat, Jovetić, Šerić, Arslanagić.. Lovrić je tu al ko da nije.. dakle, nekog rezultata neće biti.. dapače, moguće je da ovo prvenstvo završimo vrlo brzo i to bez pobjede.. ali ima i nas mazohista koji će ipak ovo prvenstvo pratiti i nadati se nekom čudu 
M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.768
04. prosinca 2012. u 10:41
vjerujem da će se pratit, bez obzira što nema nekih komentara ovdje. cijeli forum je malo ''oslabio''..nema dosta igračica, pozvane mlađe cure...bit će zanimljivo vidjet što one mogu i što zapravo nosi budućnost hrvatskom ženskom rukometu..
IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije