Kao što sam i rekla...popis je OK, ali me čude neki ljudi iz "stručnog" stožera.
Nema Japundže, ali misli da će je mala Burić odlično zamijeniti.
Meni je osobno žao da nema, u prvom izboru, Karlovčan, ali Šoka valjda zna što radi.
Nadam se da će Milosavljević biti spremna do prvenstva.
Ono što je tu ekipu držalo je bilo zajedništvo i prijateljstvo i to što su se sve htjele dokazati.
Poziv Kapitanović.....ne znam....mislim da su trenutno Pijević i mlada Bešen broj 1 i 2, a to se i pokazalo na zadnjoj utakmici gdje se vidjelo tko je br.1, a tko nije u formi.
Grupa će se proći, a i daljnja križanja nam idu na ruku. Samo treba održati tu pozitivu u ekipi, smanjiti "stručni" stožer koji oduvijek u svim repkama radi samo razdor i možemo opet očekivati da će nam cure uljepšati Božićne praznike