Hrvatska - Danska
pako11 je napisao/la:
tvoj post ne umanjuje činjenicu da je Červar okrenul leđa ljudima koje je do jučer nazival svojom obitelji, da se razmemo ja ne mislim da bi Pero trebal biti naš prvi vanjski al da je trebal biti tu i s klupe davat podršku Buntiću to je ja mislim svima jasno, isto ko i Špoljarić ili Dominiković
svaka čast ovim gore medaljama i sve do jedne su jako veliki uspjesi al meni osobno je jako žal da i one drvene nisu sjajnije jer su uz malo razuma mogle bez problema biti ( normalno sad bu ispalo da sam jalan al činjenica je da smo trebali imati više madalja )
Vidi cijeli citat
ako je vec pero trebao biti tu, onda sigurno nije zbog podrske nego zbog toga da igra.
zar nije bolje imati nekoga na koga bi se moglo računati u sljedećem periodu da daje podršku.
pero je po meni trebao biti ukljucen u strucni stozer sa funkcijom mentora
zar nije gojun barem djelomicno opravdao pruzeno mu povjerenje. ( ne kazem da je savrsen, ali nije niti katastrofalan)
i stvarno mi nije jasno zbog cega bi to bas mi trebali imati vise medalja? znaci najbolje bi bilo da nismo ni isli na SP ili EP nego da su nam medalje i pehar poslali postom?
pa u sportu se gubi i pobjeđuje to znaju svi oni koji su se barem malo sportom bavili
| rvatska | 27 : 23 | Danska | ![]() |
| (14:11) | |||
| Hrvatska | 27 : 23 | Danska |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Audaces fortuna juvat
Svi oni koji bi voljeli imati ovu utakmicu na hard disku....
Hvala jammes - ali ''the site you are trying to access is temporarily unavailable''
Nego...
Čupo: ''Jesam ti rek'o da mi neće nijedan sedmerac obranit.''
Viki: ''Je, Nostradamus.''

Ove naše dečke se oduvijek isplatilo gledat tijekom i nakon utakmice - podjednaki SHOW.
Viki, Vela - na prste jedne ruke se nabroje iole kvalitetni u toj sportskoj redakciji HRT-a.
Nego...
Čupo: ''Jesam ti rek'o da mi neće nijedan sedmerac obranit.''
Viki: ''Je, Nostradamus.''

Ove naše dečke se oduvijek isplatilo gledat tijekom i nakon utakmice - podjednaki SHOW.
Viki, Vela - na prste jedne ruke se nabroje iole kvalitetni u toj sportskoj redakciji HRT-a.
Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
23 sata•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
7 dana•Hrvatski rukomet

Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
7 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
12 dana•Reprezentacija

Dagur Sigurdsson objasnio vlastite metode komunikacije pa otkrio: 'Mrzim suce i držim se podalje'
16 dana•Reprezentacija

Veliko pojačanje za Podravku, potpisala francuska reprezentativka
19 dana•1. HRL (Ž)

Marko Mamić iz Leipziga dolazi u Zagreb, spremna i druga pojačanja
26 dana•Premijer liga

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina H)
20 sati•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Egipat 1:3 (SP 2026.)
17 sati•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 12. dan SP-a: Francuska i Argentina neće imati problema na putu do pobjede
10 sati•Originalno

Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2: Bubistini puleni ponovno oduševili, Bielsini opet razočarali
18 sati•Nogomet

UŽIVO: Argentina - Austrija 1:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
1 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: Belgija - Iran 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
23 sata•Nogomet

Marčinko u prvom kolu Eastbournea svladala Antoniju Ružić
3 sata•Tenis



