istina je da su suci vukli za francuze (koji su zasluženo dobili jer su bili bolji), ali ovu utakmicu je izgubil lino. horvat na desnom vanjskom, vori na klupi, a balić na crti, lac na lijevom krilu

. kakve su to jebene egzibicije. sad će opet svi reći da nije vrijeme za takve komentare, ali istinu treba reći. lino je bio izgubljen u vremenu i prostoru i opet tvrdim da smo zbog njega izgubili zlato.
P.S. karabatić je podijelio tri udarca u lice (duvnjak, pero i balić) i dobio samo jedno isključenje iako je zaslužio crveni nekih 15 minuta prije kraja. i sad nek mi neko veli da suci nisu utjecali na rezultat.
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg