Polako se u Hrvatskoj smanjuje korupcija. Zadnjih par godina aktualna su uhićenja i istrage na svim životnim poljima.
To jesu mali koraci, ali evo iz nogometnog primjera se vidi da se sa hobotnicom može obračunati.
Kad će USKOK početi češljati rukomet, jer nogomet je kamilica za ono što se događa i što se događalo od Hrvatske samostalnosti zadnjih 20-ak godina u rukometu!!!
Jer dok to ne krene, Zagreb će i idućih 20 godina zaredom uzimati titule. Nikom se ne da uložiti novac ako zna da je 2. mjesto JEDINO dopušteno!!!
[uredio robinho_ - 05. kolovoza 2012. u 15:01]
joSO valčiĆ superstar..Ja sam rođen na jugu Hrvatske,u dolini pokraj plavog mora,budili me žabe i komari,milovali neretvanski vali..