Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2010.
Poruka: 145
21. travnja 2012. u 19:59
Još dublje postavit obranu!! I neka šŠego nastavi i putujemo u Kiel sa +4
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
21. travnja 2012. u 19:59
saltam malo hrt malo eurosport i veli komentator na eurosportu da se nesjeca kad je zadnji put ovakog kiela vidio i gledao.... spominje zadnjih 14-15min di ih je zagreb razbio u svim segmentima rukometne igre i da zasulzeno vodi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 1.062
21. travnja 2012. u 20:00
Croultras je napisao/la:
darkydark je napisao/la:
Croultras je napisao/la:
darkydark je napisao/la:
ovaj vukic opet dokazuje kakav je to nesposobni krkan hercegovacki
Vidi cijeli citat

Jaaavi se...
Vidi cijeli citat

citaj gore
Vidi cijeli citat
Šego.

Vidi cijeli citat

jedna utakmica ga ne cini vrhunskim golmanom
Skopje
Skopje
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2010.
Poruka: 5.708
21. travnja 2012. u 20:03
markoli je napisao/la:
ahahahahhahaha ljubo frk bacio.. šta sve neću viditi bravo ljubo!!!!

slično je (ako se netko sjeća) zabio protiv tunisa na svjetskom kupu u finalu.. zadnje sekunde, mrtvi kut i ljubo zabija.. samo je tada bilo u prvi kut hehe
Vidi cijeli citat

Ne znam sto je tako cudno.....bar ove sezone Ljubo je bacao bar jedan frk skoro svaku utakmicu koju sam gledao.
Inace da bog da da izdrze ovako do kraja.....
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
21. travnja 2012. u 20:06
+5
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.181
21. travnja 2012. u 20:09
Zagreb melje i melje
Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
21. travnja 2012. u 20:18
Sudac,konju.
[uredio Croultras - 21. travnja 2012. u 20:24]
Doktor baluna...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2011.
Poruka: 7.725
21. travnja 2012. u 20:22
Hebote ne vjerujem svojim očima,samo da se ne raspadnu.


M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.768
21. travnja 2012. u 20:29
haha dogodilo se čudo....šego brani svašta...zagrebu sve ulazi...kiel promašuje....kopljar 5/5 horvat 8/8...savršena noć zagreba i dobit će kiel...svaka čast...
IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
21. travnja 2012. u 20:29
Jebem ti EHF i rukomet, cim su osjetili da bi F4 u Kolnu mogao proci bez Kiela, pocinje sudacka kuhinja.

Jebem li vam majku u picku