Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 13.211
14. ožujka 2024. u 21:57

Kako sam napisao prije utakmice, vraćamo se u borbu za medalje...Igrač utakmice je Dagur, nevjerojatna priprema, mirnoća vođenja i taktičke zamjene.

Nama je crveni karton dobio glavni igrač u obrani Gojun, gubili smo 5-1 na samom početku i došli do egala, a mogli smo i voditi još u istom prvom poluvremenu. Na kraju smo dobili sa +6, što bi tek bilo da smo ušli leteći u utakmicu.

Kako se reklo, sjajno je raširio igrače i oslobodio prostor, igrali su igrali 2 na 2, 1 na 1, na krila, vanjski šut, kontre....Ma milina za gledati, u obrani su vratari fantastično branili, ali je obrana bila sjajna i ostavljala jako malo prostora. Točno su se ciljali njihovi najbolji igrači, vidi se da je napravljen skauting kako u napadu tako i u obrani.

Ni u jednom trenutnku nisam mislio da nećemo pobjediti. Da je netko od prethodnih izbornika tamo na 5-1 bi već bilo stani-pani. Zvao je time-oute kada je trebalo i ni u jednom trenutku nije bilo stajanja, a rotirao je gotovo stalno i vidjeli smo razne kombinacije dok su naši znali zacementirati igrače na klupu bez jasnog razloga.

Blizunj je napisao/la:

Odusevljen Cupicem i ovim likom kao komentatorima, svemirski brod prema Kalebu i Brkicu. Nema panicarenja, naricanja kad ne ide, nema price o sucima, ooravdanja i gluposti. Samo prijenos utakmice u lezernom stilu bez obzira na rezultat. Cupic izuzetno objektivan i strucan.

Na terenu u drugom poluvremenu bas pjesma, Dagur nam je legao kao budali samar.

Vidi cijeli citat

Upravo to, bez glupih šala koje nikome nisu smješne,bez glupih paničarenja kad nam ne ide,bez hvalisanja šta bi on napravio da je na terenu itdi itd.....Čupko me baš ugodno iznenadio svojim vođenjem,kao da ima već brdo odrađenih utakmica kao sukomentator

In plerisque rebus mediocritas optima est
Švaba Miškovac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 3.692
14. ožujka 2024. u 22:00

Navukli smo Austrijance i na veliki broj tehnickih, a oni su ekipa koja ima ponajmanje tehnickih gresaka manje i od onih najboljih momcadi na zadnjem prvenstvu.

Bravo Hrvatska!

Odlično odigrano drugo poluvrijeme u kojem je Austrija pala. Potrefilo se u prvih 10 minuta da se u Austrijance uvukla nervoza, jer objektivno, bili su bolji oni u prvom poluvremenu a nisu vodili. Martinović igrač u napadu, no sjajna igra oba naša mlada golmana. Također, vidi se pomak u igri, Sigurdsson je ubacio u brzinu više u odnosu na prethodnika Perkovca i to sada već izgleda bolje, ali prerano je donositi zaključke na temelju samo jedne utakmice, jer smjećamo se kako je to bilo prije samo dva mjeseca i nakon prve utakmice. Konačno smo, nakon Červara (i to u njegovom prvom mandatu!), dobili vrhunskog izbornika i to je zalog za dalje.

Ćupić - osvježenje kao sukomentator, mada bih ga ipak više volio vidjeti na terenu, ali Šoštarić je u vom trenutku zaista kvalitetna zamjena,. tj. prvi izbor i veseli Šoštarićeva jako dobra forma. Komentatori OK; Ćupić je sav usredotočen i "kuži".

Iglavnom, jako dobro za prvi dan, pogotovo uzmemo li u obzir loš start. A sladak završetak.

[uredio Reset-21 - 14. ožujka 2024. u 22:04]
zagri79
zagri79
Pristupio: 07.01.2010.
Poruka: 1.311
14. ožujka 2024. u 22:07

Kad sam vidio s koliko je srece i emocije Dagur docekao kraj, to nisam vidio ne znam kad kod "nasih" izbornika, znam da je "kliknulo" i da cijela prica mora ic u pozitivnom smjeru. Prvo 4-5 treninga s nekompletnom ekipom, jedno pol. u relativnom grcu i jedno poluvrijeme:

a) da se vidi ocigledni trenerov utjecaj

b) da se vidi kak ova ekipa u sebi ima ogromni potencijal i ako su nam svi kljucni igraci zdravi i pravi "manga" na klupi ta je ekipa kandidat za medalju.

Veselim se vidjet kako ce Dagur poslozit kad bude odradio kompletne pripreme vec za OI. Daj Boze samo zdravlja i bez ozljeda. U sportu je glupo i nezahvalno bilo sta tvrditi unaprijed, ali veliki sam optimist za medalju na OI kakva god bila!

Black or white, we are all BLUE
Mr. Pennypacker
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 11.977
14. ožujka 2024. u 22:10

Švaba Miškovac je napisao/la:

A Martinovic i kakve on golove zabija, kako razigrava, po meni on nista slabiji igrac nije od Gidsela. Samo je manje razvikan.

Sve ovisi kakva je igra u napadu, ako se solira bez ideje u rukometu kao kod Cervar-Horvat onda ispada kao da nikad nije igrao rukomet.

14. ožujka 2024. u 22:13

u 43. minuti sam shvatio da je prijenos na Doma TV. Brijem da će se sljedeći turnir prenosit samo na Radio Vrbovec

zagri79
zagri79
14. ožujka 2024. u 22:17

Mr. Pennypacker je napisao/la:

Isto vrijedi za Cindru koji je top igrac, a mnogi koji prate rukomet 14 dana godisnje su ga pljuvali i ovdje. Kod Perkovca se nije znalo tko di treba bit, tko i kad se kriza (ako se kriza), nema automatizma, beskrajne rotacije, pa zacementirani pojedinci bez razloga.. U takvim okolnostima i najbolji izgledaju ko amateri.

Goldiakis
Goldiakis
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.05.2020.
Poruka: 181
14. ožujka 2024. u 22:18

Večerašnja pobjeda je strašno bitna. Jednom nogom smo u Parizu šta je najvažniji cilj pošto nas nije bilo u Tokiju.

Možemo ispast jedino ako nas Nijemci baš ubiju pa daju šansu Austrijancima. Ne vjerujem da Alžir može nekome zaprijetit.

Luckasti
Luckasti
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 3.721
14. ožujka 2024. u 23:46

Pogledajte prognoze, da ne bi bilo? Prije dvije godine sam pisao da sa ovom djecom treba "samo" raditi i malo ih "istrpjeti" (obojica u Njemačkoj protiv Kiela i Flensburga po 16 obrana). Drugo sa ozbiljnim izbornikom protiv Austrije 5+... I treće, mora to sve skupa sjesti na terenu. Izbornik nije ni krenuo, a već ga je ošamario crveni Gojuna! I vrlo brzo se snašao i izrotirao sve, tako da smo imali brzinu više u odnosu na Austriju. I šećer na kraju, 2 minute do kraja time out i galama, jer se ovakvi turniri igraju za svaki gol!!!!!! Bravo Sigurdson, trebao nam je Islanđanin da nam objasni koliki su nam trenerski  limiti Laze & co. Sretno dalje...