Mali dioničar
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.842
14. ožujka 2024. u 14:23

Mozda komentira malo patriotski kada komentira sudija. Medjuitm da se ne razume rukomet ?. Gledao sam ga na talk show u Makedonija razume se rukomet ite kako.

Nije im bio lako u Makedonija na svaki korak u Skopje moras pisati avtograma i slikanje 😄

Ivan Čupić - "U Makedoniji sam se osjećao kao poznati nogometaš"

GER vs ALG 16 - 13

Lose prvo poluvreme Alzir. prije svega takticki. Igraju protiv eipa koja ima muka zabiti 5 golova rotiv svaka dobra ekipa.Pa cak i protiv Avstrija i Island. Pa igraju otvorena igra umesto zatvoriti Köster i Knorr ostaviti ih shutirati iz 9 metara.

A sada cu pogledati Norveska vs Portugal prenos na Eurosport 1 u Svedska.

a oi dozvoluje Njemci da ulaze do samoj gol.

14. ožujka 2024. u 20:18

Povreda Kiko Costa u prvo poluvreme odlucio . Norveska bez njega na teren napravio 5-0 serija za 18-12. Vratio se Kiko na pocetak drugo poluvreme ali bio je tesko da se stigne taj -5.

Sansa je bila u 54 min, 27-25 i sedmerac za Portugal koj upravo Costa promasio.

4 promaseni sedmeraca za Portugal. Uzasne sedmerci. Njeverovatno da nije Portela shutirao. Promasio samo jedan pa nije sansa vise dobio.

Inace ovi kvale se neregularni. Nakon 2 meseca prakticno bez trening ili samo sa 2 treninga igrash OI kvale pa to je presmesno i neozbilno.

Norveska igraju 10-12 godine zaedno ova generacija. Portugal sa ova generacija imaju samo jedan jedini turnir izad sebe.. Mnogu vse je potrebno istinski pripremi ova mlada ekipa za nevuigrane ekipa nego Norveska. Nemozes nakon 2 meseca samo stisniti na dugme treba bar neki 3-4 test utakmice.

i na EP startuvao prosecno protiv Ceska i Danska  pa onda bolji tekma uz tekma.

Njeverovatno da oi kvale se ne igra odmah nakon EP. Ili bar nakon klubska sezona sa 2-3 sedmice priremi.

[uredio Stefan84 - 14. ožujka 2024. u 20:20]
Stefan84
Stefan84
14. ožujka 2024. u 21:44

SLO v BRA 13 - 12

Haniel Langaro 0/2, Bryan Monte 2/6. Ne bash ono sta se ocekivao od ovi dvojca.

SLO vs BRA  27 - 26

Brazil se unistio sam sebe. Vodio 22 - 24 oko 6-7 min pred kraja ima i igrac vise imao je manje vise lopta u rukama i daje im lopta slovenac Dvojca Brazilca bio ispred Slovenac jedan ima lopte na rukama i njega ispao pa umesto napad sa igrac vise za +3, gol Slovenci za 23-24.

Drug klucan trenutak posledni napad Brazil kod resultat 26-26. Igraju preku pivota koj promasio ziher.. Monte mora da uzemi taj posledni shut.. a ako mora preku pivot zasto nije Moraes igrao posledni napad a i zasto imao ovako mala minutaza ?!?.

I onda naravno ga primio brazil 2 sekunda pred kraja nakon losa odbrane. jedan jedini faul i vreme bi istekao.

Brazil se pobedio sam sebe. Ali sanse se i dalje dobri verujem da Spanija dobio Slovenija neki 6 do 8 razlika.

Onda Spanija moze pustiti Brazil 1 razlika.

[uredio Stefan84 - 14. ožujka 2024. u 22:46]