Paket 24 Premijer liga 2020/21
B-var je napisao/la:
Ima li kakvih novosti o nastavku prvenstva?
Zar je doista istina da su se ženski klubovi izborili za raniji nastavak svojeg prvenstva?
Vidi cijeli citat
Nisi li bio na sastanku u HRS-u ispred ženskog kluba (da ne pišem kojeg)?! A postavljaš ovakva pitanja..... vrhunski provociraš!
Kad bi pravice bilo....
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Ima li kakvih novosti o nastavku prvenstva?
Zar je doista istina da su se ženski klubovi izborili za raniji nastavak svojeg prvenstva?
Vidi cijeli citat
Nisi li bio na sastanku u HRS-u ispred ženskog kluba (da ne pišem kojeg)?! A postavljaš ovakva pitanja..... vrhunski provociraš!
Vidi cijeli citat
Nisam bio ni na kakvom satanku. Radilo se o ženskim klubovima!
A reci ti nama dragi knjigovođo/nadzorniče....na koji to klub misliš da sam ga predstavljao?...naravno....ako imaš mu*a....ali teško da ćeš odgovoriti jer svi znamo tko si, kakav si i koliko vazelina koristiš već godinama 😎
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Ima li kakvih novosti o nastavku prvenstva?
Zar je doista istina da su se ženski klubovi izborili za raniji nastavak svojeg prvenstva?
Vidi cijeli citat
Nisi li bio na sastanku u HRS-u ispred ženskog kluba (da ne pišem kojeg)?! A postavljaš ovakva pitanja..... vrhunski provociraš!
Vidi cijeli citat
Nisam bio ni na kakvom satanku. Radilo se o ženskim klubovima!
A reci ti nama dragi knjigovođo/nadzorniče....na koji to klub misliš da sam ga predstavljao?...naravno....ako imaš mu*a....ali teško da ćeš odgovoriti jer svi znamo tko si, kakav si i koliko vazelina koristiš već godinama 😎
Vidi cijeli citat
Što se tiče kluba, u tvojem imenu piše. Ostalo tvoje pljuvanje i naklapanja ne želim komentirati. Ne mogu se spustiti na taj nivo komunikacije koje ti koristiš .....
Kad bi pravice bilo....
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Ima li kakvih novosti o nastavku prvenstva?
Zar je doista istina da su se ženski klubovi izborili za raniji nastavak svojeg prvenstva?
Vidi cijeli citat
Nisi li bio na sastanku u HRS-u ispred ženskog kluba (da ne pišem kojeg)?! A postavljaš ovakva pitanja..... vrhunski provociraš!
Vidi cijeli citat
Nisam bio ni na kakvom satanku. Radilo se o ženskim klubovima!
A reci ti nama dragi knjigovođo/nadzorniče....na koji to klub misliš da sam ga predstavljao?...naravno....ako imaš mu*a....ali teško da ćeš odgovoriti jer svi znamo tko si, kakav si i koliko vazelina koristiš već godinama 😎
Vidi cijeli citat
Što se tiče kluba, u tvojem imenu piše. Ostalo tvoje pljuvanje i naklapanja ne želim komentirati. Ne mogu se spustiti na taj nivo komunikacije koje ti koristiš .....
Vidi cijeli citat
Znači, kad napišeš nešto, onda opet pročitaš i tek onda stisneš enter.
Riječ je bila o ženskim klubovima, a ne muškim.
Ali ti si nadzornik više klase pa si zaključio onako kako si zaključio...... na isti način i na koji ocjenjuješ suce u svojem stilu " ne bih se htio zamjeriti".
Ne možeš se spustiti na moj nivo komunikacije???? Ajoooj.....pa da...ja sam poznat ovdje po "lošem" nivou komunikacije. Naravno da se ne možeš spustiti na taj nivo jer moraš prvo tražiti savjete i odobrenje za slanje postova.
Kakav si bio rukometaš, takav si i nadzornik. Ups...pa ti nisi ni bio rukometaš 🤣
Nije nam samo klupski rukomet u rasulu..
Gledam spisak kadeta za okupljanje repke.
Vise pratim juznu regiju..
3 igraca iz BM..hah
0 igraca Ribola Kastela, Metkovic koji je uvik imao talentirane klince, HD, Dubrovnik..koji nesporno ima decka za repku,Trogir..koji je bio godinama nositelj ove 2002 generacije i ima najmanje dva igraca koji su trebali biti na spisku, međutim????
Pametnome dosta!!!
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Ima li kakvih novosti o nastavku prvenstva?
Zar je doista istina da su se ženski klubovi izborili za raniji nastavak svojeg prvenstva?
Vidi cijeli citat
Nisi li bio na sastanku u HRS-u ispred ženskog kluba (da ne pišem kojeg)?! A postavljaš ovakva pitanja..... vrhunski provociraš!
Vidi cijeli citat
Nisam bio ni na kakvom satanku. Radilo se o ženskim klubovima!
A reci ti nama dragi knjigovođo/nadzorniče....na koji to klub misliš da sam ga predstavljao?...naravno....ako imaš mu*a....ali teško da ćeš odgovoriti jer svi znamo tko si, kakav si i koliko vazelina koristiš već godinama 😎
Vidi cijeli citat
Što se tiče kluba, u tvojem imenu piše. Ostalo tvoje pljuvanje i naklapanja ne želim komentirati. Ne mogu se spustiti na taj nivo komunikacije koje ti koristiš .....
Vidi cijeli citat
Znači, kad napišeš nešto, onda opet pročitaš i tek onda stisneš enter.
Riječ je bila o ženskim klubovima, a ne muškim.
Ali ti si nadzornik više klase pa si zaključio onako kako si zaključio...... na isti način i na koji ocjenjuješ suce u svojem stilu " ne bih se htio zamjeriti".
Ne možeš se spustiti na moj nivo komunikacije???? Ajoooj.....pa da...ja sam poznat ovdje po "lošem" nivou komunikacije. Naravno da se ne možeš spustiti na taj nivo jer moraš prvo tražiti savjete i odobrenje za slanje postova.
Kakav si bio rukometaš, takav si i nadzornik. Ups...pa ti nisi ni bio rukometaš 🤣
Vidi cijeli citat
Nadalje nastavljaš u istom tonu.
Propali nadzornik i rukometaš? Kako god želiš, to samo dokazuje da je moje pitanje pogodilo u sredinu! Ne možemo svi biti stručnjaci kao ti, vidim da se razumiješ u sve teme foruma.
Ja znam tvoj lik a ti o meni možeš nagađati tko sam…. Sudac, nadzornik, igrač, trener ili navijač? Što god da jesam od toga, pripadam u skupinu ljudi koji znaju kako se ponašaš na utakmicama iz gledališta. Baš kao što i pišeš o drugima dok te netko takne!
I ne stavljaj smajliće nakon svoje izjave, zar ne znaš tko se sam sebi smije?!
Stišćem enter mada nikog nisam imao pitati za savjet da li smijem.(naježio sam se od straha….)
Kad bi pravice bilo....
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Ima li kakvih novosti o nastavku prvenstva?
Zar je doista istina da su se ženski klubovi izborili za raniji nastavak svojeg prvenstva?
Vidi cijeli citat
Nisi li bio na sastanku u HRS-u ispred ženskog kluba (da ne pišem kojeg)?! A postavljaš ovakva pitanja..... vrhunski provociraš!
Vidi cijeli citat
Nisam bio ni na kakvom satanku. Radilo se o ženskim klubovima!
A reci ti nama dragi knjigovođo/nadzorniče....na koji to klub misliš da sam ga predstavljao?...naravno....ako imaš mu*a....ali teško da ćeš odgovoriti jer svi znamo tko si, kakav si i koliko vazelina koristiš već godinama 😎
Vidi cijeli citat
Što se tiče kluba, u tvojem imenu piše. Ostalo tvoje pljuvanje i naklapanja ne želim komentirati. Ne mogu se spustiti na taj nivo komunikacije koje ti koristiš .....
Vidi cijeli citat
Znači, kad napišeš nešto, onda opet pročitaš i tek onda stisneš enter.
Riječ je bila o ženskim klubovima, a ne muškim.
Ali ti si nadzornik više klase pa si zaključio onako kako si zaključio...... na isti način i na koji ocjenjuješ suce u svojem stilu " ne bih se htio zamjeriti".
Ne možeš se spustiti na moj nivo komunikacije???? Ajoooj.....pa da...ja sam poznat ovdje po "lošem" nivou komunikacije. Naravno da se ne možeš spustiti na taj nivo jer moraš prvo tražiti savjete i odobrenje za slanje postova.
Kakav si bio rukometaš, takav si i nadzornik. Ups...pa ti nisi ni bio rukometaš 🤣
Vidi cijeli citat
Nadalje nastavljaš u istom tonu.
Propali nadzornik i rukometaš? Kako god želiš, to samo dokazuje da je moje pitanje pogodilo u sredinu! Ne možemo svi biti stručnjaci kao ti, vidim da se razumiješ u sve teme foruma.
Ja znam tvoj lik a ti o meni možeš nagađati tko sam…. Sudac, nadzornik, igrač, trener ili navijač? Što god da jesam od toga, pripadam u skupinu ljudi koji znaju kako se ponašaš na utakmicama iz gledališta. Baš kao što i pišeš o drugima dok te netko takne!
I ne stavljaj smajliće nakon svoje izjave, zar ne znaš tko se sam sebi smije?!
Stišćem enter mada nikog nisam imao pitati za savjet da li smijem.(naježio sam se od straha….)
Vidi cijeli citat
Da više pratiš igru, a ne publiku, i ono zbog čega jesi na utakmicama, suđenje bi nam bilo barem za nijansu bolje.... kad bi nadzornici davali realne i objektivne ocjene.
Ali zamisli tragikomične situacije i paradoksa.....ja i moj klub te plaćamo...i to jako dobro, a nikad ne saznamo što si ti u stvari radio na utakmici ( kolike i kakve si ocjene dao)
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Ima li kakvih novosti o nastavku prvenstva?
Zar je doista istina da su se ženski klubovi izborili za raniji nastavak svojeg prvenstva?
Vidi cijeli citat
Nisi li bio na sastanku u HRS-u ispred ženskog kluba (da ne pišem kojeg)?! A postavljaš ovakva pitanja..... vrhunski provociraš!
Vidi cijeli citat
Nisam bio ni na kakvom satanku. Radilo se o ženskim klubovima!
A reci ti nama dragi knjigovođo/nadzorniče....na koji to klub misliš da sam ga predstavljao?...naravno....ako imaš mu*a....ali teško da ćeš odgovoriti jer svi znamo tko si, kakav si i koliko vazelina koristiš već godinama 😎
Vidi cijeli citat
Što se tiče kluba, u tvojem imenu piše. Ostalo tvoje pljuvanje i naklapanja ne želim komentirati. Ne mogu se spustiti na taj nivo komunikacije koje ti koristiš .....
Vidi cijeli citat
Znači, kad napišeš nešto, onda opet pročitaš i tek onda stisneš enter.
Riječ je bila o ženskim klubovima, a ne muškim.
Ali ti si nadzornik više klase pa si zaključio onako kako si zaključio...... na isti način i na koji ocjenjuješ suce u svojem stilu " ne bih se htio zamjeriti".
Ne možeš se spustiti na moj nivo komunikacije???? Ajoooj.....pa da...ja sam poznat ovdje po "lošem" nivou komunikacije. Naravno da se ne možeš spustiti na taj nivo jer moraš prvo tražiti savjete i odobrenje za slanje postova.
Kakav si bio rukometaš, takav si i nadzornik. Ups...pa ti nisi ni bio rukometaš 🤣
Vidi cijeli citat
Nadalje nastavljaš u istom tonu.
Propali nadzornik i rukometaš? Kako god želiš, to samo dokazuje da je moje pitanje pogodilo u sredinu! Ne možemo svi biti stručnjaci kao ti, vidim da se razumiješ u sve teme foruma.
Ja znam tvoj lik a ti o meni možeš nagađati tko sam…. Sudac, nadzornik, igrač, trener ili navijač? Što god da jesam od toga, pripadam u skupinu ljudi koji znaju kako se ponašaš na utakmicama iz gledališta. Baš kao što i pišeš o drugima dok te netko takne!
I ne stavljaj smajliće nakon svoje izjave, zar ne znaš tko se sam sebi smije?!
Stišćem enter mada nikog nisam imao pitati za savjet da li smijem.(naježio sam se od straha….)
Vidi cijeli citat
Da više pratiš igru, a ne publiku, i ono zbog čega jesi na utakmicama, suđenje bi nam bilo barem za nijansu bolje.... kad bi nadzornici davali realne i objektivne ocjene.
Ali zamisli tragikomične situacije i paradoksa.....ja i moj klub te plaćamo...i to jako dobro, a nikad ne saznamo što si ti u stvari radio na utakmici ( kolike i kakve si ocjene dao)
Vidi cijeli citat
Zamisli paradoksa pa da ih sve plaćaš po taksama nogometa, košarke ili odbojke !!!! Plakao bi još i više, zato pssssssssssssss
Liga prvaka u novom formatu: Zagreb i Podravka izvukli teške skupine
Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
vražićak je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Jing@jang je napisao/la:
B-var je napisao/la:
Ima li kakvih novosti o nastavku prvenstva?
Zar je doista istina da su se ženski klubovi izborili za raniji nastavak svojeg prvenstva?
Vidi cijeli citat
Nisi li bio na sastanku u HRS-u ispred ženskog kluba (da ne pišem kojeg)?! A postavljaš ovakva pitanja..... vrhunski provociraš!
Vidi cijeli citat
Nisam bio ni na kakvom satanku. Radilo se o ženskim klubovima!
A reci ti nama dragi knjigovođo/nadzorniče....na koji to klub misliš da sam ga predstavljao?...naravno....ako imaš mu*a....ali teško da ćeš odgovoriti jer svi znamo tko si, kakav si i koliko vazelina koristiš već godinama 😎
Vidi cijeli citat
Što se tiče kluba, u tvojem imenu piše. Ostalo tvoje pljuvanje i naklapanja ne želim komentirati. Ne mogu se spustiti na taj nivo komunikacije koje ti koristiš .....
Vidi cijeli citat
Znači, kad napišeš nešto, onda opet pročitaš i tek onda stisneš enter.
Riječ je bila o ženskim klubovima, a ne muškim.
Ali ti si nadzornik više klase pa si zaključio onako kako si zaključio...... na isti način i na koji ocjenjuješ suce u svojem stilu " ne bih se htio zamjeriti".
Ne možeš se spustiti na moj nivo komunikacije???? Ajoooj.....pa da...ja sam poznat ovdje po "lošem" nivou komunikacije. Naravno da se ne možeš spustiti na taj nivo jer moraš prvo tražiti savjete i odobrenje za slanje postova.
Kakav si bio rukometaš, takav si i nadzornik. Ups...pa ti nisi ni bio rukometaš 🤣
Vidi cijeli citat
Nadalje nastavljaš u istom tonu.
Propali nadzornik i rukometaš? Kako god želiš, to samo dokazuje da je moje pitanje pogodilo u sredinu! Ne možemo svi biti stručnjaci kao ti, vidim da se razumiješ u sve teme foruma.
Ja znam tvoj lik a ti o meni možeš nagađati tko sam…. Sudac, nadzornik, igrač, trener ili navijač? Što god da jesam od toga, pripadam u skupinu ljudi koji znaju kako se ponašaš na utakmicama iz gledališta. Baš kao što i pišeš o drugima dok te netko takne!
I ne stavljaj smajliće nakon svoje izjave, zar ne znaš tko se sam sebi smije?!
Stišćem enter mada nikog nisam imao pitati za savjet da li smijem.(naježio sam se od straha….)
Vidi cijeli citat
Da više pratiš igru, a ne publiku, i ono zbog čega jesi na utakmicama, suđenje bi nam bilo barem za nijansu bolje.... kad bi nadzornici davali realne i objektivne ocjene.
Ali zamisli tragikomične situacije i paradoksa.....ja i moj klub te plaćamo...i to jako dobro, a nikad ne saznamo što si ti u stvari radio na utakmici ( kolike i kakve si ocjene dao)
Vidi cijeli citat
Zamisli paradoksa pa da ih sve plaćaš po taksama nogometa, košarke ili odbojke !!!! Plakao bi još i više, zato pssssssssssssss
Vidi cijeli citat
ako dobro razumijem ovaj post bi trebao govoriti da su naknade niske i to bi treblao biti opravdanje za loše odrađen posao ..........
I BILO KAD... I BILO GDJE... I BILO S' KIM' DA IGRAŠ TI... MI SMO UVIJEK UZ TEBE... BJELOVARE VOLJENI...
sepson je napisao/la:
ako dobro razumijem ovaj post bi trebao govoriti da su naknade niske i to bi treblao biti opravdanje za loše odrađen posao ..........
Vidi cijeli citat
Naknade nisu niske!! ( ako su im niske tj. ne ispati im se, kako stalno pričaju, onda ih treba skinuti sa lista jer nisu baš najineligentniji jer rade posao s kojim su u minusu)
Naknade su porez za budale ( čitaj :klubove)
Kakav to posao obavljaju nadzornici (a nitko tko ih plaća to ne zna i ne može saznati jer je to njihova profesionalna tajna) koji ne bi mogli obavljati suci sami??
To im je samo nagrada/naknada/nadoknada što su sudili po direktivama dok su bili suci!
Sad samo čekam da se jave tate od sinova 😎
- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
1 dan•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
2 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
2 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
2 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
4 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
5 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
11 dana•Hrvatski rukomet

Turska - SAD 3:2: Fenomenalna utakmica na SoFi stadionu, Turci se pobjedom oprostili od Svjetskog prvenstva
15 sati•Nogomet

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
8 sati•Nogomet

UŽIVO: Senegal - Irak 1:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
32 min•Nogomet

UŽIVO: Norveška - Francuska 0:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
19 min•Nogomet

KRONOLOGIJA: Tunis - Nizozemska 1:3 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina F)
20 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Turska - SAD 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina D)
17 sati•Nogomet

Nova prognoza za prolazak Hrvatske u nokaut fazu, remi s Ganom zadovoljava
9 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
2 dana•Nogomet





