Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 13.661
20. veljače 2022. u 18:36

Pol Poreč 10:12 Sesvete

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
SamoPozitiva
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.07.2021.
Poruka: 54
20. veljače 2022. u 18:51

Kratki osvrt na utakmicu jučer u Karlovcu. O kakvoj namještaljci pričate??? Teška utakmica, prava prvenstvena, protiv uvijek grubih domaćina sa dva crvena kartona. Zamet pokazao kvalitetu i kratku klupu, ali potpuno zasluženo pobijedio. Fantastična partija mladog Karla Devčića koji je 60 minuta dirigirao, zabijao, asistirao, iznuđivao isključenja, sedmerce i crvene kartone, bio nokautiran i dizao se! Veliki potencijal! Nema straha za Zamet. Bravo dečki!

markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.155
20. veljače 2022. u 19:27

Sesvete bez ijedne obrane golmana (nije greška) izgubile u Poreču jedan razlike. Nevjerojatno.

"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Raul2000
Raul2000
20. veljače 2022. u 19:59

✌ Dva boda ostaju u Poreču!

💥U infarktnoj završnici slavili smo nad Muški rukometni klub Sesvete na otvaranju Lige za prvaka.

🎯 Bošnjak 10, Vučić 4, Ljubić 3, Muranović 3

👐🏻 Vladić 10/28

Sesvete zabijale dosta golova sa krila, bile bolje do sredine drugog poluvremena, a onda se Poreč dignuo i na kraju u zadnjih 10 sekundi zabio za pobjedu. Poreč bez Rađakovića, Petrova i Ikanovića.

[uredio Raul2000 - 20. veljače 2022. u 20:45]
paolina
paolina
Pristupio: 26.07.2013.
Poruka: 20
20. veljače 2022. u 21:07

u 54. minuti Poreč:Sesvete 20:23, oprostite Raul2000, ima nas koji smo gledali stream. Čestitam na pobjedi, ali večina preokreta utakmice od tada. Uz napomenu da su Sesvete odigrale zadnje dvije minute sa igračem manje. Na snimci se ne vidi zašto su dobivene, barem ja ne, pa ni ne komentiram taj dio.