PetarKružić
PetarKružić
04. listopada 2022. u 16:17

john gevera je napisao/la:

Kad zabijes 30 golova kroz sredinu onda si nemozes zamjerit sto ti krila ne skoce 10 puta al kad zabijes 23 a krila ko Peric i Radakovic bez prilike onda se zapitas dali je moglo bolje i radimo li nesto lose?

drugačiji_od_drugih
Pristupio: 02.07.2022.
Poruka: 112
08. listopada 2022. u 12:23

Navodno su se ozljedili i Kligl i Krndelj, te je za njih sezona završena. Ako je to istina, veliki gubitak za oba kluba

Takojenijetako
Pristupio: 11.03.2019.
Poruka: 801
08. listopada 2022. u 14:20

Nadam se da bi Osijek danas mogao do bodova u Kutini.

mtk25
mtk25
Pristupio: 28.05.2014.
Poruka: 2.384
08. listopada 2022. u 16:21

Zna li netko hoce li se negdje moci pogledati utakmica iz Varaždina?Vidim na hrsu nema najavljen prijenos a ako sam dobro prelistao nijedna domaća utakmica Varaždina nije prenošena što me čudi

gusar21
gusar21
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.12.2015.
Poruka: 90
08. listopada 2022. u 21:14

Poreč : KTC-  30:24  očekivana pobjeda Poreča ali pitam se šta da gosti nisu došli sa pola ekipe. Prvo poluvrijeme KTC stalno u vodstvu cak i po 4-5 razlike. Drugo poluvrijeme ekipa KTC bez snage, bez klupe...očekivano.

Dujmović 7/17....vrijedni Maričić 7/7, Vinkovic 6/10. Lijevo krilo 2/8, a desno krilo nije dobilo niti jednu loptu cijelu utakmicu ???. Očekivano ali ipak malo gorkast poraz KTC-a.

09. listopada 2022. u 00:28

Odlična utakmica u Bjelovaru, borba, bravo dečki. Šteta jer su dva boda bila tu na dlanu