Pristupio: 11.03.2019.
Poruka: 793
31. siječnja 2023. u 07:30

mmbjelovar je napisao/la:

Bjelovar se raspada prije pocetka. Nakon skandalozne igre i poraza od Maksimira na turniru u Pakracu, predsjednik  Kudumija najavio na kriznom sastanku čistku i kolektivno rezanje plaća. Nazalost godinama krivi ljudi u klubu i oko njega. Žalosno kad vidis kakve smo velikane imali '72. Iznad svih Bjelovar!

Imate u ekipi preplaćenih igrača definitivno i igra je daleko od dobre, ali to stalno vraćanje u 72. je vaš najveći problem i stvar koja vas koči. Budite ponosni na to, ali nemojte stalno tražit nasljednike koji će ponoviti taj uspjeh jer ih nećete nikada naći u smislu da ponove trofeje i podvige. Igrača dobrih pa i odličnih ste imali generacijama iza, ali nitko nakon prvaka Europe nije Vam dovoljno dobar.

YosemiteSam
YosemiteSam
Pristupio: 24.06.2022.
Poruka: 1.992
31. siječnja 2023. u 08:09

Živite u filmu što se desilo...bilo pa prošlo treba gledati u budućnost.

[uredio YosemiteSam - 31. siječnja 2023. u 08:53]
Poruka: 793
31. siječnja 2023. u 08:21

mtk25 je napisao/la:

Kakav ostanak u pitanju, pa u najboljoj ste poziciji u ligi za ostanak?!

[uredio Takojenijetako - 31. siječnja 2023. u 08:21]
njamnjam
njamnjam
Pristupio: 31.07.2012.
Poruka: 1.271
03. veljače 2023. u 17:41

U dubravi sami patuljci! Cupic bi tamo bio jedan od vecih!

04. veljače 2023. u 20:30

Sesvete uvjerljive protiv Gorice u gostima. Domaći sastav bez Svržnjaka, Sesvete s izostancima na krilnim pozicijama (Finek, Krndelj, Topić). Sesvete imale +5 sredinom prvog poluvremena, Gorica se serijom 5-0 vraća u egal, ali ključna je bila završnica poluvremena kada Sesvete s igračem manje odlaze na 13-16. Obrambeno odlično otvaranje drugog poluvremena za Sesvete i u 47. minuti je bilo 15-24. Do kraja rutinski odrađeno i završilo 23-30. Hršak 7 golova, a Gavrić i Turčić po 6. Kod Gorice Malin 5.

Bitni bodovi na otvaranju Lige za prvaka s obzirom na težak raspored na početku (iduća Poreč gosti, pa PPD doma i onda Nexe gosti), uz europske utakmice protiv doprvaka Italije.

[uredio markoli - 05. veljače 2023. u 10:40]
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
B-var
B-var
Pristupio: 27.10.2012.
Poruka: 3.161
06. veljače 2023. u 17:47

Hahahaha...danas Varaždin ponovo suspendiran od natjecanja. 🤣

Kao i unatrag 3-4 godine zato jer ne plaćaju suce.I baš ih briga...igraju i dalje.

Uz Dubravu, koja gospodari sucima ( pogledajte tko im stalno sudi)  zahvaljujući tome ostaje u ligi.....drugar Vojvoda sređuje putem UO HRS da ga se ne kažnjava i izbaci iz lige.

Uz PPD , dva najprivilegiranija kluba u HRS.

Da je pravde ....bili bi prva dva kandidata kojima bi ispali iz lige. ( kad vidiš kud im igrači odlaze....svima sve jasno)