Poruka: 132
03. travnja 2023. u 07:19

sepson je napisao/la:

drugačiji_od_drugih je napisao/la:

Vž - Bj 2 ; Bjelovar će dati sve od sebe i mislim da bi golmani mogli odlučiti (Grga)

Rudar - Os 2 ; mislim da bi to Osijek mogao dobiti kao i Moslavinu u prvom dijelu

Metkovic - Trogir 1 ; bez obzira što Metkoviću ne treba, dojma sam da će to biti derbi kao i s Kaštelom i da pod svaku cijenu žele pobjedu

Zamet - KTC 2 ; Zamet se dignuo u nastavku, KTC bolja ekipa i vjerujem da će pobjediti ako im je cilj ostanak u ligi

Kaštela - Moslavina 1 ; pročitao sam negdje da je x paše i jednima i drugima s čim se ne slažem, jer Moslavina svakako treba pobjedu, a dolje ju rijetko tko i upisuje i uz to vjerujem da žele vratiti za poraz u Kt

Ligu za prvaka nepotrebno komentirati

Vidi cijeli citat

Mislim da je kriva kalkulacija da Moslavini igra X u Kaštelima, jer u slučaju X vjerojatno na kraju sezone bude poravnat s Bjelovarom, a Bjelovar ima bolji međusobni skor

Ne piši gluposti nikakve kalkulacije nisu bile jer Moslavini nista osim pobjede nije bilo u igri,svi vec znaju da su šugavci iz Bjelovara izdogovarali sve tekme do kraja, tako da brini se tamo sta ce bit ako vas neko zajebe pa ne pusti..kao sta vam nije Zamet pustio kojem ste nudili lovu da pusti

Moslavina ipak nije mogla danas 7 protiv 9

Redikulu da nije bilo onog Torbara odavno bi ta utakmica završila s 5-6 razlike.Čuj ti njega, u ovoj ligi u Kutini taj omjer 9:7 je bija ka dobar dan, normalna stvar. Navikli ljudi pa se umislili i kad se poremeti odnos odma poludit. Jebi ga Mate, imali ste 7 na 8 a to je malo za uzest bodove u Sućurcu.

[uredio Gomilicabluz - 03. travnja 2023. u 08:26]
Škorpion
Škorpion
Pristupio: 21.09.2021.
Poruka: 25
03. travnja 2023. u 08:50

Molim da ne pričate gluposti što se tiče prijenosa utakmica. Svaki klub ako želi može staviti utakmicu na YouTube HRS-a. Kako npr iz Osijeka uvijek ima prijenos?

markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.166

Sesvete jučer do važne pobjede protiv Poreča. Na poluvremenu bilo +3, a dobar dio drugog poluvremena i 6-7 razlike, ali zadnji 15 minuta došlo malo do očekivanog pada uslijed umora i gosti su se tu priključili na -2, ali drame nije bilo - na kraju 29-27 za Sesvete. Sada Sesvete imaju obje pobjede i protiv Gorice i protiv Poreča te osiguran minmalno broj tri, tj. prednost domaćeg terena u razigravanju za treće mjesto.

"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird

Liga za ostanak

1 Metkovic 2 Kaštela 3 Varaždin 4 Trogir 5 Osijek 6 Rudar 7 KTC 8 Bjelovar 9 Moslavina 10 Zamet

markoli je napisao/la:

Da li i za 3.mjesto vrijedi tko prvi do 6 bodova?

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.

Škorpion je napisao/la:

Apsolutno tocno, svaki klub moze AKO zeli. Pa klubovi ne objavljuju streamove u finisu sezone jer je rijec o namjestanjima/krađama.

GuteNacht
GuteNacht
Pristupio: 23.06.2020.
Poruka: 251
03. travnja 2023. u 18:03

DabarDabar je napisao/la:

Kad dođe kraj prvenstva, odjednom nitko više ne bi htio da su njegove tekme na TV 🤣

Ferari2019
Ferari2019
Pristupio: 07.03.2019.
Poruka: 166
03. travnja 2023. u 23:20

Brate prvo je krenija Rudar nema šanse da taj klub neku bitnu utakmicu stavi na yubitu , Varaždin ništa bolji, Dubrava ni daleko od njih i to govorin od početka zna se zašto. Pa šta su ovi drugi glupi da stave. Nema to, ili svi ili niko brate