Paket24 Premijer liga 2025/26

Brendon
Brendon
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.05.2011.
Poruka: 1.551
06. lipnja 2026. u 22:42

PetarKružić je napisao/la:

Slicna poveznica, dva lijevaka, Maras i Diego, u otprilike istim godinama se otisnuli u istom smjeru. Imao sam priliku bit na klupi protiv obojice, doduse ovog drugog bas i ne pratim zadnje dvi godine ali mogu rec da kadje maras isao kod zelje babica u makedoniju da je u 1.b ligi bio opasan sa 10m, igrao drugog u obrani jako dobro i radio jos puno toga dobroga. Meni se cini da ovaj mali preskace puno skalina

Vidi cijeli citat

Ako uspije bit će zaslužan vizionar Lino, ako ne uspije kriv je mali. 

123istrani
123istrani
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.03.2019.
Poruka: 1.559
07. lipnja 2026. u 13:11

Po meni pre brzo preskocio bar dvije stepenice.. Taman sezonu kada je polako trebao u seniore desila se ozljeda i operacija koljena...

Maras je odigrao nesto 1.B lige, a Diego ima vecinom staz u MDS Umaga, i clan je repke bio..

Nije tip igraca kao Maras...

A gle, sve najbolje decku, ali po meni ce za pocetak u 2. ekipu koja je isto u 1. ligi...

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.091
07. lipnja 2026. u 13:43

Naravno, zelim sve najbolje.  Lino je probao vec jednom ovako ali je tada uzeo Luku Cindrica koji je 2 godine dominirao 1.b jedinstvenom ligom pa onda i premier ligom. Ta prica je ipak bitno drugacija. Ovdje je pauza nakon duze ozljede i bez seniorskog iskustva. 

U svakom slucaju trebat ce mu puno strpljenja. A i da se kladim,rekao bi da  lino dole nece bit duze od godinu dana 

reuser4567
reuser4567
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.12.2025.
Poruka: 70
08. lipnja 2026. u 15:54

Ma Lino je malog povukao na poznanstvo, i da bude samo godinu dana, mali ima ugovor na 4, a svojim igrama nije pokazao dal' je materijal za ozbiljan rukomet. Ovako 4 godine živit će život profesionalca i sve je moguće. U najgorem slučaju Umag i Poreč uvijek ga čekaju 

[uredio reuser4567 - 08. lipnja 2026. u 15:55]
Rukometni stručnjak
Rukometni stručnjak
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.10.2025.
Poruka: 131
08. lipnja 2026. u 19:47

Severec, Jelovčić, Sirotić, Galić, Maričić napuštaju Dugo Selo

Leteći Holandez 1
Leteći Holandez 1
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.03.2026.
Poruka: 94
08. lipnja 2026. u 20:49

Ne budi ljubomoran.

Rukometni stručnjak
Rukometni stručnjak
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.10.2025.
Poruka: 131
10. lipnja 2026. u 13:47

Jel klubovi trebaju imati mlade uzraste da bi igrali premijerku? Šta ako klub ima samo jedan uzrast može li u tom slučaju dobiti licencu za premijerku? 

Realankorisnik
Realankorisnik
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 26.04.2025.
Poruka: 45
10. lipnja 2026. u 13:54

Rukometni stručnjak je napisao/la:

Jel klubovi trebaju imati mlade uzraste da bi igrali premijerku? Šta ako klub ima samo jedan uzrast može li u tom slučaju dobiti licencu za premijerku? 

Vidi cijeli citat


Ne može ni za 1.b dobit.

Nažalost su takve propozicije koje "kažnjavaju" manje klubove,u smislu brojnosti djece.

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.168
10. lipnja 2026. u 15:49

Ima izuzetaka, kao npr Zaprešić...isto tako i na jugu.

mila_majka
mila_majka
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.05.2026.
Poruka: 12
10. lipnja 2026. u 16:44

Realankorisnik je napisao/la:

Rukometni stručnjak je napisao/la:

Jel klubovi trebaju imati mlade uzraste da bi igrali premijerku? Šta ako klub ima samo jedan uzrast može li u tom slučaju dobiti licencu za premijerku? 

Vidi cijeli citat


Ne može ni za 1.b dobit.

Nažalost su takve propozicije koje "kažnjavaju" manje klubove,u smislu brojnosti djece.

Vidi cijeli citat

Nebi ja to gledao kao "kažnjavanje" nego kao tjeranje klubova da prvo ulažu u klince koji bi trebali biti temelj kluba, pa tek onda kad dobiju klince da tek ulažu u prvu ekipu.