Prva (b) Dukat liga 2009/2010
kobra16 je napisao/la:
Nemojte pričat da nemam pojma jer znam puno više od vas o plaćama u prvoj ligi, o plaćanju sudaca i takvim stvarima, nitko nema više od 1000 eura u pipu je sranje, toliko vam imaju bolji igrači u 1b ligi a da ne bi imali u prvoj. Koji god klub ima sređenu situaciju koliko toliko igrači imaju (nosioci igre) od 1500 do 2000. Nexe 8-10, varteks 4-6, pipo 3-5, poreč 2, zamet 3-4, sisak 3-5, bjelovar 2-3, igrača. Senj plaća 1000 eura 2-3, crikva 2-3 također, svaki klub ima toliko da plati ponekog. jedino što u prvoj ligi i deseti dobiva 3000-4000 kuna dok u prvoj b dobiva drek. Malo se spustite na zemlju pa jasnije pogledajte oko sebe jer ja to gledam već godinama. a vi živite u oblacima.
Vidi cijeli citat
ha,neznam ti što reći...jer elaborirati naširoko s tobom nema smisla jer tvrdiš paušalne stvari o klubovima ko da si ti dio njihove svakodnevice,a ja tvrdim samo za pipo da nitko nema više od 1000 eura jer to najbolje znam iz praktičnih razloga,a ti me možeš pobiti ako si lično kavran,ali ni onda ne priznajem bez dokaza,za varteks ti isto mogu reći slično,jer smo ljetos kad su bili u banani pregovarali s najboljim (i najplaćenijim) njihovim igračima i sve je vrlo slično........paprema ovim klubovima za koje sam siguran mogu predpostaviti da gruvaš gluposti i tražiš neko eksponiranje kroz teme o kojima nemaš blage veze
kobra16 je napisao/la:
Nemojte pričat da nemam pojma jer znam puno više od vas o plaćama u prvoj ligi, o plaćanju sudaca i takvim stvarima, nitko nema više od 1000 eura u pipu je sranje, toliko vam imaju bolji igrači u 1b ligi a da ne bi imali u prvoj. Koji god klub ima sređenu situaciju koliko toliko igrači imaju (nosioci igre) od 1500 do 2000. Nexe 8-10, varteks 4-6, pipo 3-5, poreč 2, zamet 3-4, sisak 3-5, bjelovar 2-3, igrača. Senj plaća 1000 eura 2-3, crikva 2-3 također, svaki klub ima toliko da plati ponekog. jedino što u prvoj ligi i deseti dobiva 3000-4000 kuna dok u prvoj b dobiva drek. Malo se spustite na zemlju pa jasnije pogledajte oko sebe jer ja to gledam već godinama. a vi živite u oblacima.
Vidi cijeli citat
Jebo te pas s kojim ciframa vi baratate, da je to baš tako onda nebi jedan Koljanin otišao u Celje za 5000 eura nego bi dobio ovde 4000, nije to baš tako kako se računa, premda ima ljudi kojima je "OBEĆANO" i preko 1000 eura, od 10 plaća vide možda 4 a ako su srtetni dobiju i petu!!!!
UsainBolt je napisao/la:
kobra16 je napisao/la:
Nemojte pričat da nemam pojma jer znam puno više od vas o plaćama u prvoj ligi, o plaćanju sudaca i takvim stvarima, nitko nema više od 1000 eura u pipu je sranje, toliko vam imaju bolji igrači u 1b ligi a da ne bi imali u prvoj. Koji god klub ima sređenu situaciju koliko toliko igrači imaju (nosioci igre) od 1500 do 2000. Nexe 8-10, varteks 4-6, pipo 3-5, poreč 2, zamet 3-4, sisak 3-5, bjelovar 2-3, igrača. Senj plaća 1000 eura 2-3, crikva 2-3 također, svaki klub ima toliko da plati ponekog. jedino što u prvoj ligi i deseti dobiva 3000-4000 kuna dok u prvoj b dobiva drek. Malo se spustite na zemlju pa jasnije pogledajte oko sebe jer ja to gledam već godinama. a vi živite u oblacima.
Vidi cijeli citat
Jebo te pas s kojim ciframa vi baratate, da je to baš tako onda nebi jedan Koljanin otišao u Celje za 5000 eura nego bi dobio ovde 4000, nije to baš tako kako se računa, premda ima ljudi kojima je "OBEĆANO" i preko 1000 eura, od 10 plaća vide možda 4 a ako su srtetni dobiju i petu!!!!
Vidi cijeli citat
baš tako,još ponegdje i gore,bolt.....ma gruva teške bedastoće....u pipu druga polovica plaće za 6 mjesec bila pred početak prvenstva(za 6. i 7. mjesec ne dobiva se ništa,neplaćeni godišnji),u varteksu plaće za 12.mjesec pa nadalje dobili takoder pre prve tekme(grad dao kredit i to odmah su sve utrošili i još im nije bilo dosta),a prva plaća za tekuću sezonu još nije ugledala bankovne račune igrača,a kad će....nezna se....tak da uzalud je raspravljati o tome s nekim ko ne živi taj životDa ne bi samo raspravljali o silnoj lovi koja se vrti u našoj lizi, evo parova za sljedeće kolo pa ajmo malo sa prognozama:
| 17.10.2009. | Solin | - : - | Prelog | - |
| 17.10.2009. | Đakovo | - : - | Županja | - |
| 17.10.2009. | Kaštela Adriachem | - : - | Zadar - Slad Ice Cream | - |
| 17.10.2009. | Senj | - : - | Arena Jadrograd | - |
| 17.10.2009. | Crikvenica | - : - | Umag | - |
| 17.10.2009. | Ivančica Ivanec | - : - | Gorica | - |
| 17.10.2009. | Trilj Pršut Voštane | - : - | Slatina | - |
solin - prelog 1 mislim da će tekma biti "na knap"odnosno da će biti teška do samog kraja.solin mora upisati prvu pobjedu i mislim da je vrijeme da to pokažu pred svojim tribinama,ali očekujem borbenost do kraj akod preloga.
đakovo - županja 1 ili 2 to će biti jako zanimljvo.sumnjam da će biti nerješeno,mislim da će jedna ekipa slaviti ali razlika će biti mala.
kaštela - zadar 2 zadar se za ovu sezonu pojačao,još su doveli i ničevića i to bi trebala biti njihova pobjeda.
senj - arena 1 tipovao sam 1-icu na senj zato što je arena u zadnje tri utakmice dva puta gubila,a izgubila je u ivancu kojeg je senj dobio tako da vjerujem da bi ovo senj trebao dobiti.
crikvenica - umag 1 to je čista jedinca (ko kuća)
ivančica - gorica 1 ivančanima dajem prednost domaćeg terena i mislim da bi trebali slaviti kao što su i slavili u svakoj utakmici kod kuće.
trilj - slatina 1 trilj još nema pobjedu i očekujem da će biti nabrijani pred svojim navijačima te da će ostvariti svoju prvu pobjedu.
đakovo - županja 1 ili 2 to će biti jako zanimljvo.sumnjam da će biti nerješeno,mislim da će jedna ekipa slaviti ali razlika će biti mala.
kaštela - zadar 2 zadar se za ovu sezonu pojačao,još su doveli i ničevića i to bi trebala biti njihova pobjeda.
senj - arena 1 tipovao sam 1-icu na senj zato što je arena u zadnje tri utakmice dva puta gubila,a izgubila je u ivancu kojeg je senj dobio tako da vjerujem da bi ovo senj trebao dobiti.
crikvenica - umag 1 to je čista jedinca (ko kuća)
ivančica - gorica 1 ivančanima dajem prednost domaćeg terena i mislim da bi trebali slaviti kao što su i slavili u svakoj utakmici kod kuće.
trilj - slatina 1 trilj još nema pobjedu i očekujem da će biti nabrijani pred svojim navijačima te da će ostvariti svoju prvu pobjedu.
DUKAT 1. HRL
|
Sezona 2009./2010.
|
||||||||
|
Dukat 1. HRL - muški
|
||||||||
|
M
|
KLUB
|
U
|
P
|
N
|
I
|
GD:GP
|
+/-
|
B
|
|
1.
|
CRIKVENICA
|
5
|
5
|
0
|
0
|
168:131
|
37
|
10
|
|
2.
|
ZADAR-SLAD ICE CREM
|
5
|
4
|
0
|
1
|
172:124
|
48
|
8
|
|
3.
|
IVANČICA IVANEC
|
5
|
4
|
0
|
1
|
178:152
|
26
|
8
|
|
4.
|
SENJ-WALLENBORN
|
5
|
4
|
0
|
1
|
150:128
|
22
|
8
|
|
5.
|
ŽUPANJA
|
5
|
4
|
0
|
1
|
152:137
|
15
|
8
|
| 6. | KAŠTELA ADRIACHEM |
5
|
3
|
0
|
2
|
151:123
|
28
|
6
|
| 7. | ARENA JADROGRAD |
5
|
3
|
0
|
2
|
149:140
|
9
|
6
|
|
8.
|
GORICA
|
5
|
3
|
0
|
2
|
141:138
|
3
|
6
|
|
9.
|
ĐAKOVO |
5
|
1
|
1
|
3
|
151:161
|
-10
|
3
|
|
10.
|
UMAG
|
5
|
1
|
0
|
4
|
131:165
|
-34
|
2
|
| 11. | SLATINA |
5
|
1
|
0
|
4
|
138:176
|
-38
|
2
|
| 12. | PRELOG |
5
|
1
|
0
|
4
|
122:163
|
-41
|
2
|
|
13.
|
TRILJ-PRŠUT.VOŠTANE
|
5
|
0
|
1
|
4
|
117:147
|
-30
|
1
|
| 14. | SOLIN |
5
|
0
|
0
|
5
|
130:165
|
-35
|
0
|
| Gorica – Crikvenica 29:35 |
| VELIKA GORICA – Gorica – Crikvenica 29:35 (11:18). Dvorana Srednjoškolskih strukovnih škola. Gledatelja: 350. Suci: Cindrić i Gonzurek (oba Osijek). GORICA: Crnojević, Ceković 4, Konjar 2, Ferenčina, Vozab 7, Dželalija 5, Šimunić, Nedić 5, Maravić 1, Uzelac, Divanić, Seferović 5, Debeljak, Jovičić, Jurinović, Vojnović. CRIKVENICA: Barić, Mataija 1, Stojanović, Lončarić, Jelovac, Badnjević, Kosanović 6, Čupić 3, Jurković, Mrakovčić, Brajnović, Kereš, Montanari 9, Zena, Vukelić 7, Sekulić 9. Sedmerci: Gorica 6 (5), Crikvenica 4 (4). Isključenja: Gorica 10, Crikvenica 6 minuta. Kirci su tijekom tjedna strepili od gostovanja u Velikoj Gorici. Veliki broj ozljeda (Lončarić, Briški, Barić, Kosanović, Sekulić, Vukelić) ozbiljno je prorijedio redovni tjedni trenažni proces Esada Subašića.Kirci su pokazali veliko srce, odličan rukomet i striktno izvršavanje zadataka trenera. Prepoznatljiva obrana »Crikvenice« djelovala je obeshrabrujuće za domaćina, koji je uoči utakamice najavljivao sigurnu pobjedu. Domaćin je pokušao parirati samo u prvih desetak minuta, brzim centrima i elementima, u kojima su ih gosti nadigrali. Već do odmora prednost je iznosila »+7«, a u nastavku je narasla do deset razlike. Mladi Domagoj Mataija, kao alternacija ozlijeđenom Lončariću, odigrao je maestralnu utakmicu, proigravajući raspoloženog Kosanovića i brza prodorna krila Montanarija i Vukelića, koji je odigrao veliku rolu pod injekcijama i bez treninga. Borbeni Tomislav Čupić marljivo je radio i stvarao prilike suigračima, a izuzetno važnu ulogu odigrao je ozlijeđeni Andrej Sekulić koji nije izlazio s terena tijekom utakmice i u velikoj mjeri je zaslužan za peti uzastopni uspjeh »Crikvenice«. (S.L.) |
- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
1 dan•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
2 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
2 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
2 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
5 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
5 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
12 dana•Hrvatski rukomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
9 sati•Nogomet

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
17 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
21 sat•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 17. dan SP-a: Je li vrijeme da Zlatko Dalić povuče malo hrabrije poteze
4 sata•Originalno

Egipat - Iran 1:1: Od mirne završnice do ludnice, ipak je završilo remijem
7 sati•Nogomet





