Regionalna liga

Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.462
14. travnja 2021. u 13:59

Na istoku ništa novo...

Novosađani nastavili impresivan niz osvajanja trofeja na domaćim prostorima

Vojvodina je nastavila sa dominacijom u srpskom rukometu i sa žetvom trofeja. Novosađani su slavili u finalu Kupa Srbije, u Smederevu su bili bolji od šabačke Metaloplastiku sa 19:17. Prethodno je u polufinalu pobeđen kragujevački Radnički sa 30:18.

Dugo su rivali bili u egalu, ali se Vojvodina u duelu za trofej "odlepila" kad je povela sa 16:13. Do kraja susreta Šapčani su uspevali da samo priđu na dva gola zaostatka.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.018
14. travnja 2021. u 17:26
Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1
kiki-riki
kiki-riki
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.07.2020.
Poruka: 463
15. travnja 2021. u 14:36

Stefan84 je napisao/la:

Trenutno igraju Vardar vs Prolet https://www.gol.mk/rakomet/rezultat/900000716/vardar-1961-prolet-62 

Vidi cijeli citat


A kakve veze ima Prolet sa regionalnom ligom?

Ili je to član SEHA lige od slijedeće sezone? 😁

Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.462
27. travnja 2021. u 17:46

Poluvreme : Vojvodina - Vardar 16:10

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.018
27. travnja 2021. u 18:19

pred da napisis da vojvodina igra bez  nekolikoiraca da napisam da Vardar igra bez cak 11 prvotimca.

 

sjebo te Vardar danas. 

Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1
B-var
B-var
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2012.
Poruka: 3.210
27. travnja 2021. u 19:07

@Dejan NS i  @Stefan84.....

...momci, bez uvrede, ali kakva je to liga u kojoj takve momčadi igraju bez: Vojvodina...nekoliko igrača, Vardar.....bez 11 prvotimaca?

Doista ne vidim koga će se moći nagovoriti da slijedeće godine igra tu ligu

Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.462
27. travnja 2021. u 19:59

Stefan je strucnjak pa ce ti on strucno odgovoriti.

Ovakva liga je za qrac

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.018
27. travnja 2021. u 23:11

sutra makedonija igra ep kvale protiv fnska. jedan od razloga sta vardar igra bez 11 igrace.

 

seha od davno znao da ima evropski kvale ova sedmica.

Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.018
27. travnja 2021. u 23:11

sutra makedonija igra ep kvale protiv fnska. jedan od razloga sta vardar igra bez 11 igrace.

 

seha od davno znao da ima evropski kvale ova sedmica.

Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1
kox
kox
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.11.2010.
Poruka: 434
28. travnja 2021. u 12:23

Vardar sinoć iskusno izgubio od Vojvodine i pao na treće mjesto i izbjego Veszprema u četvrtfinalu Sehe, svaka čast, majstorski.

  • Najnovije
  • Najčitanije