Vidljivo je vcrs koliko je Bezjak potreban, da Markusic igra 50 posto koliko priča i širi ruke, ovaj ne bi bio potreban

Blizunj
Pristupio: 28.04.2010.
Poruka: 1.805
07. veljače 2023. u 22:29

Bravo momci, velika pobjeda, još jednom pokazan karakter u naizgled izgubljenoj situaciji. Odlučila jedna lopta, ali prije svega odlična igra u napadu u zadnjih 15ak minuta.

Beee beee
Beee beee
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.09.2017.
Poruka: 8
07. veljače 2023. u 23:55

Ove igrice koje igra trener golmana u Nexeu su u najmanju ruku smiješne, na očigled svih se gura Kuzmanović a kada zagusti onda se ubacuju druga dva iskusna golmana. Prisustvovao sam utakmici u Nasicama i nakon zamjene golmana u 57.minuti (nakon sto je Car postigao pogodak) publika je aplauzirala na svaki primljeni gol Kuzmanovića, pametnom dosta.

Kecbaia
Kecbaia
Pristupio: 08.09.2014.
Poruka: 1.019
08. veljače 2023. u 07:16

Da je Hrvoje Horvat-mali Cveba bio sinoć na klupi Nexea na ladno bi našičani izgubili jedno 7-8 razlike jer bi on u trenutku kad su gubili počeo svoje perverzije i guranje igre 7 na 6. Nexeovo najveće pojačanje u zadnje dvije godine je odjebavanje ovog prevaranta od trenera.....bravo za sinoć. Utakmica do samog kraja napeta i pobjeda sa stilom. Nexe slabiji nego prošle sezone ali i dalje gura jako dobro u Europi. Bravo!

Vidi cijeli citat

pričati da se neki od golaman gura je stvarno utopija..sva trojica su odlični golmani i doslovno bilo kojeg da ostaviš na tribini ili na klupi je nepravda ali ne mogu sva tri braniti..Car je sinoć zabio gol i obranio 2 sedmerca, iz igre jako slabo tako da ne vidim smisao tvog komentara , i sam sam bio na utakmici i nisam ništa čuo..jučer Kuzmanović, sutra će to biti Car ili Radovanović, činjenica je da će jedan od njih trojice morati otići na kraju sezone ako želi braniti jer za tri tako dobra golmana nemaš mjesta, realno..

HH odlazak je najveće pojačanje Nexea od kada je kluba, prodisali, proigrali, s njim nikad nisu dobili egal utakmicu, Tamše ih je dobio 90ak %, s tim da Tamše ima osjetno slabiju ekipu od HH a znatno bolje rezultate.

darmar
darmar
Pristupio: 16.04.2006.
Poruka: 2.486
08. veljače 2023. u 09:44

Kolega Beew beee nije lijepo pisati neistine, jer publika je cijelo vrijeme podržavala jednakim žarom sve igrace

Nexe ima 3 vrhunska vratara i nevažno je tko ja od njih na golu, svi su oni igrači Nexea